Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma wicemistrzostwo, ale za rok stanie przed szansą dokonanie i tego ;)
0
człowieku Pedro to nie jest PO... po za tym Suarez po prawej.. wszystkich masz w domu?
1
tak, mają powrócić nieco później
0
dokładnie
0
oficjalna strona klubu
0
euro..
0
a do czego? ;)
1
There's a total deal on the transfer of Liverpool forward Luis Suarez (27). Could be announced today. 70M fee, 5-year contract. [sport]
Coś czuje, że dziś już będzie oficjalka, a zarząd jednak trochę poszedł po rozum i ładnie spuścił 20 mln euro
0
32 mln funtów, 42,5 mln euro ze zmiennymi
1
kto to Bartolomeu?
1
Na Camp Nou? Nie wolno mu wchodzić na stadion
0
tak..
1
odszedł jeszcze Dos Santos i Cuenca
2
Explorer?
0
24 lipca chyba
1
http://transfery.info/67478,alexis-snchez-w-arsenalu
Wpadka katalońskiej strony ;D
3
Barca podobno miała pytać FIFA czy może być zaprezentowany w Ciutat Esportiva, który nie jest stadionem ;D
0
i prawy obrońca..
0
tak ;)
0
The transfer of Isaac Cuenca (23) to Deportivo will be announced today. He will be presented as new Deportivo player tomorrow. [ser]
1
źródlo
?
0
pewnie za około godzine bedą
5
Oficjalnie dos Santos w Villarreal!
0
nie..
0
jakie 100 mln, z tego co wiem to 60 + to co ze sprzedaży
0
Once there's a final deal with Arsenal on Alexis Sanchez, the deal with Liverpool on Luis Suarez will also be announced soon. [sport]
0
najdziwniejsze jest, że odchodzą oboje (Cesc, Sanchez), którzy byli kupienie podczas tego samego okienka..
0
Alexis Sanchez (25) will in the coming hours travel to London to have medical tests and sign his contract at Arsenal. [ara]
Co za paranoja. Jedne źródła mówią, że już jest w Londynie, inne, że leci..
0
idź już lepiej spać
0
No właśnie, ale tylko część, a nie całe 11M, także podsumowując na Alexisie nie stracimy ani jednego euro, a nawet może jakiś milion czy dwa jest na plus