0

City to akurat FIFA ma głęboko w czterech literach i kupują sobie do swojego drugiego klubiku

0

Z tym, że na spłacenie transferu w ratach też muszą się zgodzić poszczególne kluby a to nie jest takie proste, bo każdy chce kase od razu, tak by móc wypełnić tą lukę po tym zawodniku

0

Nie sądze by to mogło się udać. Przekroczenie FPP i kolejna kara ze strony FIFA..

0

Będzie...... ;)

0

A swoją drogą nie ma miasta Osasuna, tylko Pampeluna.. ;p

0

Dokładnie jeszcze gorąco jest na El Riazor w La Corunii

0

Jak nie więcej. Koke to wydatek rzędu nawet 70 mln, a Cuadrado nawet 45

3

Taa. Na pewno. Niech nakupują sobie jeszcze pomocników. Ja do dziś nie wiem jak chcą pogodzić pozostanie Di Marii i Jamesa..

0

Reus do MU, a Koke zostanie w Atletico na kilka lat.

0

Douglas wypali. Prezydent Sao Paulo powiedział, że została robota papierkowa, która zostanie zakończona w piątek lub poniedziałek. Potwierdził także że dołączy dopiero za rok, a teraz zostanie wypożyczony właśnie do Sao Paulo

0

To niemożliwe żeby je wszystkie zrobić. Mi wystarczy, że wykorzysta te dni i kupi Cuadrado oraz Koke, którzy dołączą za rok ;)

0

Reus to już przesada żeby go kupować. Potrzeba dobrego PO i zakupić jeszcze pomocnika, który mógłby dołączyć za rok

0

Zawsze można go wypożyczyć do BVB i przyjdzie za rok

0

Finansowa...... kilkadziesiąt mln euro.

0

To pewnie wie tylko zarząd. Spekuluje sie, że dotychczas Barcelona nie sprowadziła Cuadrado właśnie tylko dlatego, że wówczas już bo to FFP przekroczyła, czyli można wnioskować że te 30-40 mln to już przekroczymy

2

Zdecydowanie Tello ;)

0

on akurat jest zależny od dochodów danego klubu. Każdy ma inny, więc próg ten będzie też różny ;p

3

nie.... ludzie... umiecie czytać?

1

ale wiesz o tym, że nie można przekroczyć finansowego fair play w jednym okienku tak?

0

10........ ;) tylko 10 ;)

0

0

Alves i gwizdy xD

0

enrique jaka stylówka

0

skąd wiesz że ma wyjść 20.10?

0

A Camp Nou puste.....

0

19.30..............

0

Człowieku to wiadomo było oficcjalnei jeszcze przed MŚ w Brazylii O.o

0

3-0 dla Barcy ;)

1

pewne, nawet na oficjalnej stronie klubu pisze, że mecz 20.30, a prezentacja drużyny 19.30

0

Zgadza się. Lucho tymczasem na konferencji potwierdził, że Suarez zagra jutro przez kilka minut ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?