Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
City to akurat FIFA ma głęboko w czterech literach i kupują sobie do swojego drugiego klubiku
0
Z tym, że na spłacenie transferu w ratach też muszą się zgodzić poszczególne kluby a to nie jest takie proste, bo każdy chce kase od razu, tak by móc wypełnić tą lukę po tym zawodniku
0
Nie sądze by to mogło się udać. Przekroczenie FPP i kolejna kara ze strony FIFA..
0
Będzie...... ;)
0
A swoją drogą nie ma miasta Osasuna, tylko Pampeluna.. ;p
0
Dokładnie jeszcze gorąco jest na El Riazor w La Corunii
0
Jak nie więcej. Koke to wydatek rzędu nawet 70 mln, a Cuadrado nawet 45
3
Taa. Na pewno. Niech nakupują sobie jeszcze pomocników. Ja do dziś nie wiem jak chcą pogodzić pozostanie Di Marii i Jamesa..
0
Reus do MU, a Koke zostanie w Atletico na kilka lat.
0
Douglas wypali. Prezydent Sao Paulo powiedział, że została robota papierkowa, która zostanie zakończona w piątek lub poniedziałek. Potwierdził także że dołączy dopiero za rok, a teraz zostanie wypożyczony właśnie do Sao Paulo
0
To niemożliwe żeby je wszystkie zrobić. Mi wystarczy, że wykorzysta te dni i kupi Cuadrado oraz Koke, którzy dołączą za rok ;)
0
Reus to już przesada żeby go kupować. Potrzeba dobrego PO i zakupić jeszcze pomocnika, który mógłby dołączyć za rok
0
Zawsze można go wypożyczyć do BVB i przyjdzie za rok
0
Finansowa...... kilkadziesiąt mln euro.
0
To pewnie wie tylko zarząd. Spekuluje sie, że dotychczas Barcelona nie sprowadziła Cuadrado właśnie tylko dlatego, że wówczas już bo to FFP przekroczyła, czyli można wnioskować że te 30-40 mln to już przekroczymy
2
Zdecydowanie Tello ;)
0
on akurat jest zależny od dochodów danego klubu. Każdy ma inny, więc próg ten będzie też różny ;p
3
nie.... ludzie... umiecie czytać?
1
ale wiesz o tym, że nie można przekroczyć finansowego fair play w jednym okienku tak?
0
10........ ;) tylko 10 ;)
0
0
Alves i gwizdy xD
0
enrique jaka stylówka
0
skąd wiesz że ma wyjść 20.10?
0
A Camp Nou puste.....
0
19.30..............
0
Człowieku to wiadomo było oficcjalnei jeszcze przed MŚ w Brazylii O.o
0
3-0 dla Barcy ;)
1
pewne, nawet na oficjalnej stronie klubu pisze, że mecz 20.30, a prezentacja drużyny 19.30
0
Zgadza się. Lucho tymczasem na konferencji potwierdził, że Suarez zagra jutro przez kilka minut ;)