0

@Katalonik97 ale naszym najważniejszym obecnie meczem jest dwumecz z Atleti

0

@draxidox 25 min pieszo

0

@KmN wygrali dywizję C w LN

12

Jak na debiut Pietuszewskiego to świetny mecz dla niego. Wszedł i gra ruszyła

1

@12Frost12 jak? Polska myśl szkoleniowa to uspokój grę i podaj do najbliższego

2

Obrona to pasuje jak ulał do Barcelony

1

@TikiTakaEnMiCorazon a w finale Francuzów to robimy na gładko i jesteśmy mistrzami Europy niczym Dania

1

@Patriskos Absolutny prime naszych czasów. Była okazja wyciągnąć nawet więcej przy odrobinie szczęścia

1

@kanver_ Oskar Yamal wydaje się też spoko opcją

6

To co, pora aby 17-latek ratował przed kompromitacją?

3

@LAMC_10 Dawno jakaś historia nie ruszyła mnie jak ta. Trudno nawet cokolwiek powiedzieć

9

Nic z tego nie będzie. Wszystko martw przepisy. Cały sezon mają odliczać czas bramkarzowi na wznowienie i nic z tego nie ma. Bajki dla dzieci

6

@wawrzyn1 aha a te wyliczenia to skąd? Zawodnik jest wart raczej tyle ile jest ktoś w stanie za niego zapłacić.

2

@lajcior Niekoniecznie, a uśmiech bezcenny. :)

0

@patrykppp17 +- 3 tygodnie przed meczem

27

Dałbym jeszcze rok Lewemu, a Ferrana się pozbył, ale tak jak w tekście - my mamy niewiele akurat do gadania.

5

Inwestycja warta grubo ponad 1 mld euro i problem z widocznością. Przecież to się w głowie nie mieści

3

Za tyle to mogą koszulkę z jego autografem kupić jeśli chcą

1

@lajcior Tu akurat pełna zgoda.

19

Adidas już totalnie zdystansował Nike pod względem koszulek. Amerykanie jadą już tylko na renomie sprzed lat, ale obecnie najlepszym producentem odzieży jest zwyczajnie Adidas.

0

@fotohobby znacznie lepsze byłoby 3 pkt dla Atleti

0

@CLS63AMG Można pomarzyć. Simeone woli żeby mistrzem został Real niż Barca

8

Nie da się tego oglądać. Oczy bolą

6

Stracić dziś punkty przed derbami Madrytu to będzie frajerstwo

3

Prosimy się o kłopoty

1

@PatrychoO Udało się z R10 i to L, także dziś dobry dzień :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

@Laminedependencia Przecież jest powołany do U21.

1

@AssisMoreira Tak, faktycznie to sulguni. Świetny do chaczapuri adżaruli i megruli

1

@AssisMoreira Przecież to kebab jest. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?