Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Katalonik97 ale naszym najważniejszym obecnie meczem jest dwumecz z Atleti
0
@draxidox 25 min pieszo
0
@KmN wygrali dywizję C w LN
12
Jak na debiut Pietuszewskiego to świetny mecz dla niego. Wszedł i gra ruszyła
1
@12Frost12 jak? Polska myśl szkoleniowa to uspokój grę i podaj do najbliższego
2
Obrona to pasuje jak ulał do Barcelony
1
@TikiTakaEnMiCorazon a w finale Francuzów to robimy na gładko i jesteśmy mistrzami Europy niczym Dania
1
@Patriskos Absolutny prime naszych czasów. Była okazja wyciągnąć nawet więcej przy odrobinie szczęścia
1
@kanver_ Oskar Yamal wydaje się też spoko opcją
6
To co, pora aby 17-latek ratował przed kompromitacją?
3
@LAMC_10 Dawno jakaś historia nie ruszyła mnie jak ta. Trudno nawet cokolwiek powiedzieć
9
Nic z tego nie będzie. Wszystko martw przepisy. Cały sezon mają odliczać czas bramkarzowi na wznowienie i nic z tego nie ma. Bajki dla dzieci
6
@wawrzyn1 aha a te wyliczenia to skąd? Zawodnik jest wart raczej tyle ile jest ktoś w stanie za niego zapłacić.
2
@lajcior Niekoniecznie, a uśmiech bezcenny. :)
0
@patrykppp17 +- 3 tygodnie przed meczem
27
Dałbym jeszcze rok Lewemu, a Ferrana się pozbył, ale tak jak w tekście - my mamy niewiele akurat do gadania.
5
Inwestycja warta grubo ponad 1 mld euro i problem z widocznością. Przecież to się w głowie nie mieści
3
Za tyle to mogą koszulkę z jego autografem kupić jeśli chcą
1
@lajcior Tu akurat pełna zgoda.
19
Adidas już totalnie zdystansował Nike pod względem koszulek. Amerykanie jadą już tylko na renomie sprzed lat, ale obecnie najlepszym producentem odzieży jest zwyczajnie Adidas.
0
@fotohobby znacznie lepsze byłoby 3 pkt dla Atleti
0
@CLS63AMG Można pomarzyć. Simeone woli żeby mistrzem został Real niż Barca
8
Nie da się tego oglądać. Oczy bolą
6
Stracić dziś punkty przed derbami Madrytu to będzie frajerstwo
3
Prosimy się o kłopoty
1
@PatrychoO Udało się z R10 i to L, także dziś dobry dzień :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
@Laminedependencia Przecież jest powołany do U21.
1
@AssisMoreira Tak, faktycznie to sulguni. Świetny do chaczapuri adżaruli i megruli
1
@AssisMoreira Przecież to kebab jest. :)