Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
plis, dajcie kanał do sopcasta
0
Ludzie, co za błędy w artykule: po pierwsze w niedzielę, Issaka Cuenkę,
0
201 bramek Messiego, dziękujemy!
0
18ania99: nmzc
0
TVP1 lub TVP2, dokładnie nie pamiętam.
0
18ania99: Sportklub, a finał pokazuje TVP1.
0
kantyman: w Messiego prawą.
0
Messi gra świetnie, pokazuje, że ma ogromną klasę. Cuenca dobrze, aczkolwiek bardziej musi do przodu. Villa znowu słabo, bardzo słabo. Setka zmarnowana, przewracanie się... ehh.. kiedy on zacznie grać, tak jak należy..
0
Barcelona B wygrywa 1-0 i są kolejne trzy punkty :D
0
Xavi na trybunach... czyżby jakaś kontuzja podczas rozgrzewki?
0
Bardzo dobry mecz, świetne gole Messiego i Xaviego. Jedynie ta kontuzja Pique...
0
Kolejna kontuzja, tym razem Pique. Ktoś wie ile nie zagra?
0
4-1, tak jak obstawiłem w typerze :D
0
Ale skład mamy ofensywny... bez dm'a
0
No i proszę... daleko nie będziemy musieli przynajmniej jechać. :)
0
Jednak Pep zdecydował grać 4 obrońcami :D
0
Po pierwsze zwycięstwo Ligi Mistrzów w tym sezonie!!
0
Nie ma.
0
Niestety Grada d'Animación nie zostanie utworzona... :(
0
No bardzo ofensywnie znowu... oby się Pep nie przeliczył..
0
Cule21: wyślę ci sms;y :)
0
Scotty24: ja ci wyślę sms'a :)
0
Zapomniał o Cruyffie..
0
A więc Hleb już nigdy nie zagra dla Barcy. 30 czerwca 2012 kończy mu się kontrakt, żegnamy.
0
Więc otwieramy 3. serię spotkań.
0
Jak wygrywamy z czwartą siłą La Liga 5:0, to liga hiszpańska już powoli naprawdę jest co raz słabsza. Pierwsza kolejka, a już dwóch faworytów odpowiednio na 1. i 2. pozycji w tabeli.
0
Ma ktoś nr gg od kogoś z redakcji serwisu fcbarca.com? Bardzo ważne. Z góry dzięki
0
Kettger: tak kolejka odbędzie się.
Ksobi91: nie, Messi nie zagra z Levante.
0
Hej, mam prośbę za chwilę wyjeżdżam do Warszawy i nie będę mógł oglądać meczu. Mógłby mnie ktoś informować poprzez sms o zmianie wyniku w meczu Barcelony? z góry dziękuje
mój nr 692 017 980 (era) pozdro
0
Kiedy będzie cały mecz do pobrania??