1

Ten Conceicao to taki trochę Antony, podobny styl prowadzenia piłki i też kompletnie bezużyteczny

0

O kurde Ilicic jeszcze gra. Słyszałem o jego dużych problemach z depresja i końcu kariery, nieźle

8

Prawdziwy kapitan, płacze na 15 minut przed końcem meczu

0

Portugalia w ćwierćfinale dzięki Cristiano

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Ostatni taki nudny mecz jaki pamiętam to Francja - Belgia 3 godziny temu

1

I znowu Cristianuuu, teraz to już na pewno strzeli

0

Cristiano kolejna okazja z wolnego

1

@partymaker
Jak ja chciałbym zobaczyć dzisiaj podobną sytuację xD Reakcja byłaby legendarna

1

Dajcie Ronaldo karnego bo chłopu na głowę siądzie

4

XDDDD Ronaldo. Szkoda mi jego kolegów z zespołu

3

13 minuta, Ronaldo już płacze

1

@Who_you_mam
Zobacz sobie na pomoc tej Francji. Dwóch defensywnych pomocników i trzeci beton z Juventusu. Jak w środku dostanie Bellinghama i Valverde to będzie to wyglądać inaczej

15

Początek tego EURO był świetny, im dalej tym gorzej

3

@mekston
Może będzie dało się oglądać Francję bez tego betona w środku

1

Porywające widowisko

2

@TheCule
To jak ma się ubrać na plażę, pomiędzy? Spodnie dresowe i góra od stroju?

0

Czuję, że Słowenia może dzisiaj zaskoczyć. Jak stawiacie?

3

@Kengo
A do tego 17 letni Cubarsi i 19 letni Gavi, którzy w niedalekiej przyszłości wygryzą zapewne Laporte i Ruiza.

0

Kto według was wygra Niemcy - Hiszpania?

1

Przypadek Daniego Olmo jest bardzo ciekawy. Chłop w 2 sezony w Lipsku nie zrobił dwucyfrowej liczby goli czy asyst, a mówi się o zainteresowaniu Barcelony czy City. Do tego ta 10-tka w reprezentacji xD

0

Oby Hiszpania szybko strzeliła na 2-1, bo inaczej Gruzini będą siedzieć w 11 w swoim polu karnym do końca meczu

9

Kadra warta ponad 1,5 miliarda, a grają takie gówno. Narzekamy na Polskę, że mamy niezłych graczy a gramy słabo, pomyślcie sobie co muszą czuć Anglicy xD

3

@sevs
Może wyszłoby i lepiej, bo Guehi wyleciałby z czerwem

0

Co on tak rozdaje te kartki

0

@Kamiloza91
Ja lubię dawać faule zawodnika z drużyny która powinna się bronić. Boczni obrońcy, defensywny pomocnik, fajnie można podbić kurs

6

Ale będzie meczycho Niemcy - Hiszpania w ćwierćfinale (nie wierzę że Gruzja ma jakiekolwiek szanse). Dwie najlepiej grające drużyny na tym turnieju

0

Był spalony Havertza teraz?

4

Wichniarek ma dobry głos na komentatora, ogólnie dobrze się go slucha

0

Przecież według pogody w Dortmundzie ma napierdzielać do jutra do południa. Nie dograją tego dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?