Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten Conceicao to taki trochę Antony, podobny styl prowadzenia piłki i też kompletnie bezużyteczny
0
O kurde Ilicic jeszcze gra. Słyszałem o jego dużych problemach z depresja i końcu kariery, nieźle
8
Prawdziwy kapitan, płacze na 15 minut przed końcem meczu
0
Portugalia w ćwierćfinale dzięki Cristiano
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Ostatni taki nudny mecz jaki pamiętam to Francja - Belgia 3 godziny temu
1
I znowu Cristianuuu, teraz to już na pewno strzeli
0
Cristiano kolejna okazja z wolnego
1
@partymaker
Jak ja chciałbym zobaczyć dzisiaj podobną sytuację xD Reakcja byłaby legendarna
1
Dajcie Ronaldo karnego bo chłopu na głowę siądzie
4
XDDDD Ronaldo. Szkoda mi jego kolegów z zespołu
3
13 minuta, Ronaldo już płacze
1
@Who_you_mam
Zobacz sobie na pomoc tej Francji. Dwóch defensywnych pomocników i trzeci beton z Juventusu. Jak w środku dostanie Bellinghama i Valverde to będzie to wyglądać inaczej
15
Początek tego EURO był świetny, im dalej tym gorzej
3
@mekston
Może będzie dało się oglądać Francję bez tego betona w środku
1
Porywające widowisko
2
@TheCule
To jak ma się ubrać na plażę, pomiędzy? Spodnie dresowe i góra od stroju?
0
Czuję, że Słowenia może dzisiaj zaskoczyć. Jak stawiacie?
3
@Kengo
A do tego 17 letni Cubarsi i 19 letni Gavi, którzy w niedalekiej przyszłości wygryzą zapewne Laporte i Ruiza.
0
Kto według was wygra Niemcy - Hiszpania?
1
Przypadek Daniego Olmo jest bardzo ciekawy. Chłop w 2 sezony w Lipsku nie zrobił dwucyfrowej liczby goli czy asyst, a mówi się o zainteresowaniu Barcelony czy City. Do tego ta 10-tka w reprezentacji xD
0
Oby Hiszpania szybko strzeliła na 2-1, bo inaczej Gruzini będą siedzieć w 11 w swoim polu karnym do końca meczu
9
Kadra warta ponad 1,5 miliarda, a grają takie gówno. Narzekamy na Polskę, że mamy niezłych graczy a gramy słabo, pomyślcie sobie co muszą czuć Anglicy xD
3
@sevs
Może wyszłoby i lepiej, bo Guehi wyleciałby z czerwem
0
Co on tak rozdaje te kartki
0
@Kamiloza91
Ja lubię dawać faule zawodnika z drużyny która powinna się bronić. Boczni obrońcy, defensywny pomocnik, fajnie można podbić kurs
6
Ale będzie meczycho Niemcy - Hiszpania w ćwierćfinale (nie wierzę że Gruzja ma jakiekolwiek szanse). Dwie najlepiej grające drużyny na tym turnieju
0
Był spalony Havertza teraz?
4
Wichniarek ma dobry głos na komentatora, ogólnie dobrze się go slucha
0
Przecież według pogody w Dortmundzie ma napierdzielać do jutra do południa. Nie dograją tego dzisiaj