Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@wroclawianin89
I strzeli gola z przewrotki od poprzeczki na 3-2 w 95 minucie. Na końcu w jego ramiona wpadnie liderka miejscowych czirliderek
32
@FC1899Barca
No i Mingueza. Niedoceniany nieco według mnie.
1
Już w drugim spotkaniu z PSG mówiłem, że mimo wyniku gra Barcelony zbliża się do tej Guardioli, dzisiaj grają podobnie. Wszystko idzie w dobrym kierunku :)
1
KSW będzie musiało coś wymyśleć, ta organizacja upada. Ani to ciekawe, ani to na poziomie. Kiedyś można było chociaż pośmiać się z Najmana czy Burneiki
8
Kawulski przejechał się po Łodzi, podszedł do największego chłopa jakiego zobaczył, dał mu 2 stówy i powiedział że walczy dzisiaj z Pudzianem
3
Boże jaka żenada XD
1
https://imgur.com/a/TnV7Zec
xD
3
@itmustbejoke
Przestałem czytać po 'Barcelona wygrywa ligę Mistrzów'
0
@Ghazul3293
A jakiś sensowny powód?
4
Jakoś nie słychać ludzi narzekających na sprzedaż Suareza
3
@xparix
To nie jest ten sam Real w którym grał Ronaldo. Co by o nim nie mówić on zawsze w wielkich meczach umiał odpalić. Real jest obecnie za słaby żeby rywalizować z drużynami wymienionymi wyżej
1
Czym wy się martwicie, przecież i tak nikt o zdrowych zmysłach nie pomyśli że Real ma szansę z City, Bayernem, PSG czy Liverpoolem
1
@Tasde
Ale ciężko złożyć teraz lepszy zestaw w cenie 3500zł. Spróbuj.
0
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/komputer-stacjonarny-hp-pavilion-gaming-tg01-0025nw-ryzen-5-3500-16gb-512gb-ssd-gtx1660-6gb-win10h-czarny
Ktoś może powiedzieć czy ten komputer ma sens? Potrzebuję kompa dla bratanka ale patrząc na ceny GPU można się obecnie załamać i chyba taki gotowiec z 1660 super nie jest najgorszą opcją.
0
Mendy średnio prezentuje się jako wahadłowy
12
To proste
+ Halaand, Depay, Garcia
- Griezmann, Coutinho, Lenglet
2
Werner i Giroud na ławce, Havertz na 9-tce, co ten Tuchel kombinuje.
0
@Virusk3
?
90
Barcelona zagrała pierwszą połowę jak za najlepszych momentów Guardioli. Pokazali, że mogą wciąż dominować nad najlepszymi. Mimo odpadnięcia ten mecz to dla mnie mega pozytywny znak na przyszłość
2
To było najlepsze 30 minut Barcelony od 2 lat ale wtedy Lenglet przypomniał, że jest na boisku. Nie wyobrażam sobie jego pozostania tutaj w lato.
0
Mówcie co chcecie ale mi się to ogląda jak Barcelone Guardioli póki co.
4
Bardzo ładnie się ogląda grą Barcelony póki co, przestańcie w końcu myśleć w kontekście awansu.
0
@Cvzx
Tak samo kursy spadały przed pierwszym spotkaniem.
1
@IronSanHybrid
Ja ostatnio byłem podekscytowany przed pierwszym meczem z PSG. Teraz już nie jestem xD
5
To co, tradycyjnie? Balonik, nadzieja przez pierwsze 20minut, a potem 1, 2, 3, 4... i głowy w dół.
1
@neeed
Tak, a to czemu? Skąd masz takie informacje?
0
@neeed
Lukaku
0
Biorąc pod uwagę ceny GPU, za ile powinienem teraz wystawić rocznego, sporadycznie używanego RTX 2060 Ventus?
0
@Pitinho
Dla niektórych to zbyt trudne.
0
Wszyscy Francuzi powinni odejść. No z wyjątkiem Dembele.