Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Stękała nie utykał?
1
Miałem taką ochotę skoki pooglądać ale patrząc na te warunki to się odechciewa
4
@barcelonaLM
Jeśli Ilicic będzie zdrowy to jak najbardziej mają szansę. Z nim a bez niego to jakby dwie inne drużyny
19
Spotykacie się ze znajomymi na domówce, pijecie alkohol, wychodzicie na miasto, mijacie masę wesołych ludzi na rynku, lekko zakręceni wchodzicie do klubu, leci ulubione techno, pełno ludzi bawiących się na parkiecie... Czujecie to? Jaa...
0
Opłaca się dopłacać 3zł do podwójnego drwala? xD
11
Mckennie, Pulisić, Dest, Reyna... coś się ruszyło w tej amerykańskiej piłce
0
Klaasen po raz kolejny lata po murawie
0
Jak obstawiacie dzisiaj Hiszpania - Niemcy?
26
@ranger3120
Z takimi tekstami to daleko nie zajedziesz :/
10
@cat_r37
W dodatku sprawdził się w lepszej lidze niż Mbappe oraz otwarcie deklarował chęć dołączenia tu.
0
@Senyer
Przecież aż prosi się o taką partię w Polsce. Tak jak pisze kolega wyżej - masa ludzi poszłaby za nimi. Byleby tylko nie była prowadzona przez chorągiewki, lecz ludzi naprawdę trzymających się swoich poglądów.
1
Czy u was wśród znajomych głoszących że covid to fikcja również dominują osoby... mniej wykształcone?
0
Głowa mnie zaczęła boleć od gry Polaków
0
Piątek znowu bezużyteczny
0
@Lordzi
@up Ok, ok dzięki, widze ze gol z karnego ale po 5 minutach i się zdziwiłem.
0
Widze ze był anulowany gol z karnego dla Valencii. Jak to się stało? Nie powtórzyli karnego tylko anulowali gola??
1
Co myślicie o City - Live? Jak dla mnie Liverpool to bierze, dziwią mnie trochę kursy
2
Ale ta Legia jest cienka
2
Kopania się po głowie Trincao ciąg dalszy? Fajnie jakby coś dzisiaj pokazał.
5
Wiesz że coś jest nie tak, kiedy Lecha ogląda się lepiej niż Barcelonę
5
Puchacz to jest must have w reprezentacji.
24
"Moim zdaniem problemem jest to, że czasem nie możemy atakować pressingiem. Jeśli to robimy, musimy robić to wszyscy i mieć wysoko ustawioną obronę, inaczej zostawiamy za dużo przestrzeni".
No to panie Koeman pora ustawić Messiego. Jak widać dobrze wie gdzie leży problem, pytanie czy będzie miał jaja żeby podjąć odpowiednie decyzje.
0
O teraz każdy beka z Alenii, rok temu krzyczeli żeby grał xD Niedługo to samo będzie z Puigiem bo znajdzie się inna maskotka.
0
Ktoś też się połasił na kurs 3 od betfana? xD
0
Pedri jest dzisiaj fatalny
0
Dlaczego Barcelona broni w 6 czy 7??
7
A z Penaldo się śmialiśmy.
3
@barcelonaLM
Przecież Biden ją ma.
40
Według mnie, mimo wyników gra Barcelony napawa optymizmem. Drużyna się zmieniła i ciężko oczekiwać od razu dobrych rezultatów. Kuleje głównie skuteczność, kiedyś zacznie wpadać. Chyba wszyscy widzieli w jak głębokim bagnie kończyliśmy poprzedni sezon, dajmy Koemanowi czas. Ja jestem dobrej myśli, bo w końcu da się patrzeć na grę Blaugrany.
1
Nie pamiętam takiego podania Busquetsa.