0

Karbownik na lewą i będzie hulać jeszcze lepiej. Reca i Kędziora to jednak typowo defensywni boczni obrońcy.

2

Wiesz, że jest źle z 9-tką w reprezentacji Hiszpanii, kiedy od pierwszej minuty wychodzi rezerwowy Leeds

1

Ale tego zdjęcia z Casemiro to mogliście sobie oszczędzić

7

@DonMatteo901
Niby wychodzę z założenia, że taka praca również bywa męcząca ale jednak xD

1

Tak to jest jak do La Ligi wchodzą drużyny pokroju Cadiz czy Huesca. Defensywa wygrywa z ofensywą. Chętnie zobaczyłbym w następnym sezonie jakieś Rayo czy Saragosse.

0

Djoko gra kupe.

5

@Nocturno
Nie znam nikogo wyższego niż mój ojciec. Musi być najwyższym człowiekiem na świecie

0

Jak myślicie, Schwartzmann ugra chociaż seta z Nadalem?

0

@Qba2113
Przecież Griezmann w reprezentacji też gra kaszane. Na MŚ, które wygrali niczym się nie wyróżniał.

1

@michaelovi
A co to ma do rzeczy? Griezmann powinien siedziec na ławce, a najlepiej na trybunach ale to osobny temat.

5

@socha
No nie żartuj. 3 dni wcześniej ograli Szwajcarię, a w tamtym roku wygrali grupę w kwalifikacjach do euro, przed Portugalia i Serbia. Niezłe Elche.

5

Fati bierze mało gry na siebie. Trochę to dziwne bo oglądając mecz Hiszpanii z Ukrainą niemal w co drugiej akcji wchodził w drybling czy próbował uderzać. Boi się że Messi skrzyczy czy co?

2

Problemem jest to, że Messi znowu cofa się na środek boiska. Najlepsze 45 minut zagraliśmy póki co w meczu z Villarealem (tak, Sevilla jest lepsza), gdzie Messi stał grzecznie przed polem karnym i czekał na piłkę. W Barcelonie ma kto rozgrywać, Messi musi dostać piłkę blisko pola karnego.

0

Po czterech kolejkach w Premier League na czele Everton i Aston Villa mająca jeden mecz mniej, do przewidzenia.

1

Ma ktoś linka do transmisji w jakości ziemniaka?

0

De Jong - Pjanić, Dembele - Griezmann

3

Ale De Jong jest dzisiaj beznadziejny

0

4-1 xDDD

1

Nie no fajnie jak LFC przegrywa ale czemu dzisiaj jak mi kupon zamykają :(

1

@MaziFCB
Myślę że forza hala glory i te sprawy

0

Wyrzuciłem Auriera przed tą kolejka, przecież i tak Doherty będzie grał h3h3

0

@Kwiatek67
A dlaczego nie?

0

Ale United rozczarowuje w tym sezonie. Miałem ich za jednych z kandydatów do mistrza a tu benc

0

@BARCA1899Messi
To z tego że kibicom może zależeć nie tylko na wynikach ale fajnej grze. Gdyby chodziło o wyniki to nie kibicowałbym dzisiaj Barcelonie

20

Gra Realu wygląda gorzej niż Barcy rok temu...

0

@kiper09
No ten mecz może akurat tak, ale ogólnie w angielskiej pada duuużo więcej bramek

8

Ale ta liga Hiszpańska zrobiła się nudna i underowa od pewnego czasu

1

@justfootball
Że część ludzi traktuje to jako miejsce do osobistych zwierzeń ;)

4

Mega się przedwczoraj zdziwiłem gdy do jednej kontry w końcówce meczu pobiegło chyba 5-6 naszych piłkarzy. Grając w 10, przy wyniku 2-0. Pomyśleć o tym za Valverde czy Setiena...

13

Już wczoraj to pisałem, brakowało w pomocy kogoś takiego od czasów Iniesty. Graliśmy 3 statycznymi pomocnikami, potrafiącymi jedynie zwalniać grę i podawać do boku. Cou świetnie pokazuje się do gry, znajduje wolna przestrzeń, potrafi poprowadzic piłkę, dynamizuje większość akcji. Jestem pod wrażeniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?