7

Messi szalony, ale Alvarez się posrał niemiłosiernie

14

Na tym etapie kariery to takie mistrzostwa świata dla Messiego to idealny turniej, zwłaszcza jak masz takich ludzi w składzie, którzy za ciebie zjedzą włosy łonowe @Comentateiro bez mrugnięcia oka.

I to jest jego siła na tym turnieju, ale on nie dałby rady grać już w topowym europejskim klubie, bo te są bardziej zorganizowane taktycznie i chodzący Messi nie byłby już takim Goatem jakim może być w takich krótkich turniejach, przygotowując się do nich luźno w lidze emerytów.

On ma te przebłyski geniuszu, które pozwalają mu błyszczeć, technika, inteligencja, strzał z dystansu, drybling na małej przestrzeni, CR7 nie ma już nic do zaoferowania piłkarsko, dlatego on to się już tylko ośmiesza kolejny turniej z rzędu.

6

A jutro o 19 meczycho Portugalia vs Uzbekistan, będziemy świadkami jak wielki CR7 będzie prowadził swoją reprezentację do zwycięstwa mistrzostw świata

36

Leoś i ekipa przekupili kolejny mundial, mogą robić co chcą bez żadnych konsekwencji, obrzydliwe

9

Nie no ludzie to jest wasz idol? On już na ekstraklasę się nie nadaje wychodzę

29

To niezły Messi z 11 metrów chłop nie strzela w bramkę, przecież to jest parodia, ludzie ten człowiek jest skończony

3

4 minuty i jak narazie ten was karzełek nie istnieje z trochę lepszą reprezentacją

10

@D10SLEO chłopak do mnie napisał z prośbą o pewny typ, wrzucił ostatnie 6 tysięcy z konta na kupon ze wspólnego konta z żoną i zaraz będzie bogaty. Nie bójcie się sięgnąć gwiazd i zapłacić mi te głupie 50 złotych za takie typy.

9

@NeroTFP1 Ja jestem w szoku, że taki człowiek jest nazywany ekspertem i tyle lat siedzi w piłce. Bo co go posłuchałem, to sprawia wrażenie jakiegoś ciecia, który piłkę ogląda od 2 miesięcy, ale koledzy się interesują, to on też próbuje się włączyć do rozmowy, żeby nie być wykluczony z towarzystwa.

52

@doc Brzmi jak kompletne pier.. farmazonów

4

@Arden Leo Messi by się nie zgodził

5

Jak ocenić poziom Darwina Nuneza? Po odejściu z kadry dwóch legend Cavaniego i Suareza Pan Nunez nie ma pierwszego składu w reprezentacji Urugwaju. Stało się tak ponieważ Federico Vinas z Realu Oviedo okazał się lepszy.

12

My dzisiaj z @Comentateiro na grubo, reklamówka prezerwatyw w gotowości
https://zapodaj.net/images/9df643c01e897.jpg

2

@LAMC_10 Jak można być takim zwyrolem i dać cenzurę na stopy

19

Zorganizowane spotkanie matrymonialne u mnie w pokoju zapraszam

17

Jeśli boicie się kaca, to po dużym piciu na następny dzień od razu po przebudzeniu wypijcie powoli piwo, żeby oswoić organizm. Powtórzcie to z kolejnymi piwami tylko pijcie już trochę szybciej i będziecie nieśmiertelni. Potem powtarzacie tą czynność każdego dnia

10

Ale już tak na poważnie, to wam powiem, że

14

10 cm też może być wartościowe, fakt nie opinia

8

13

Analizując sytuację Realu, to tam nie ma żadnych nadziei na lepsze życie i taka jest moja jednostronna opinia.

10

Ktoś by miał problem to ja mogę tam być w moment, ja jestem taki, że się postawie gościowi piszcie do mnie śmiało.

24

@VegetaPolska Daj se już spokój z tymi kobietami

3

@Spider_Man Przykro mi

1

Co kupujecie staremu na dzień starego?

7

Tych mundialowych newsów o Neymarze jest więcej niż meczów w których zagrał w ostatnich 4 latach.

Chłop się łamie już dosłownie co trzy treningi , nigdy nie był tytanem fizycznym, ale do trzydziestki się trzymał. Prowadzi się pewnie też nie najlepiej. Strasznie sztuczne jest to jego wydłużanie kariery, bo on na poważnie w piłkę to grał ostatni raz w sezonie 22/23, gdzie też opuścił masę meczów, ale coś tam jeszcze kopał.

4

@DonCarletto Męczennik już też takie plejsy robił, tak jak i dużo innych piłkarzy, zazwyczaj jest to zwykły bullshit i nic z tego nie wynika.

38

Karzełek ma w kieszeni całą FIFA, robi brutalne faule i nie dostaje kartek. Wszystko grane pod niego i staty. A Cristiano musi ciągnąć za uszy swoją reprezentację, która nie jest w stanie dostarczyć mu pół sytuacji, tak to dzisiaj wygląda

6

I to jest właśnie to, Ronaldo jest nie do zmienienia, może grać najgorsze gówno, a ta kadra i tak jest jego zakładnikiem. Jest to żałosne i oni daleko nie zajdą, ale czy mnie to martwi? Mnie to nie martwi

38

Cristiano jest jak 45 letni napadzior Zbysiu w okręgówce, stoi i czeka na to aż młodzi mu coś wyłożą. Normalnie by już nie grał w pierwszym, ale jego restauracja sponsoruje klub, a on sam 20 lat temu zagrał 4 mecze w 1 lidze polskiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?