11

@Bocheno1 nie nudzisz się w tym Celestynowie na urlopie
https://zapodaj.net/images/69107dd8530a3.jpg

6

Nikt tak nie rozkręca imprezy jak Lucek, dlatego @jowita wybrała mnie mimo, że interesował się nią 79 letni alkoholik Zygmunt z rentą alkoholową w kieszeni

41

Zróbmy na moim komentarzu 79 herbów, żeby @PIWOSZ89 był smutny i zazdrosny, bo nic tak nie cieszy jak nieszczęście drugiego człowieka.

Jakbym miał wybór dostać 300 złotych, ale @Frimpong dostaje 400zł albo dostać 0 złotych, ale Frimpongowi przychodzi komornik do domu i wynosi mu telewizor o wartości 3000 złotych, to biorę to drugie.

35

My to już chyba mamy w DNA, że raz na jakiś czas musimy męczyć bułę z jakimś typem z Atletico, chociaż oni mówią nam 20 razy żebyśmy się odj.. od nich. W końcu go puszczą za zawyżoną kwotę, której nie jest wart, a grubas powie, że jest sukces i otworzy pizze.

Mało jest takich piłkarzy na świecie o których się warto tak szarpać, Alvarez na pewno do takich nie należy.

11

@Transu96 To lepiej poszukać nieoczywistych dziewiątek i wzmocnić obronę, niż bulić chore pieniądze na Alvareza

12

@ShawnC Silvy i tak bym nie chciał po tym jak wyszło ile dostał premii i pensji, a Cucurella jest klasę lepszy od Balde, ale pociesza fakt, że jest kompletnym pajacem, więc do Realu pasuje.

Najgorsze, że taki Balde pewnie zostanie, bo powie, że nie odejdzie i temat będzie zamknięty xd, to samo jest z De Jongiem, nie umiemy jasno stawiać sprawy. Jak trzeba kogoś sprzedać to się sramy z tym 3 lata.

1

@BulaKG game is game

5

W tej kadrze Francji to biali są tylko bracia Hernandez, Digne, Risser i Rabiot xd

11

Messi 5 goli a CR7 0, 5x0=0 Czyli Messi strzelił o 0 goli więcej od Ronaldo, czyli Ronaldo ma tyle samo goli, co Messi
@Comentateiro

10

I ta Argentyna to jest idealny przykład drużyny, która nadrabia braki techniczne zaangażowaniem i wyrywaniem po prostu tej piłki.

Tam jest dużo chamstwa, jest trochę parszywych mord, ale Scaloni obudował tą drużynę całkowicie wokół Messiego, grają tam goście, którzy w klubach wcale wybitnych sezonów nie mieli, ale oni jadą na kadrę i wiedzą co mają robić. Jak zabraknie techniki, to wsadzą łeb gdzie trzeba i wyszarpią ten mecz przy jakimś przebłysku Messiego.

Widziałem trochę jak gra Francja, jest przepakowana talentem, ale tam nie ma takiego monolitu, chłopy biegają na nie swoje pozycje, Mbappe biega gdzie mu się podoba, Deschamps jak dla mnie znowu nie wykorzystuje nawet połowy ich potencjału.

Brazylia to jest też kompletny rozp.. z powołaniem połamańca Neymara pod marketing na czele, Portugalia z tym Ronaldo się dusi. Jak dla mnie najlepsi na dzisiaj są Niemcy, Argentyna i Hiszpania mimo tej wpadki w pierwszym meczu, wrócił Yamal i znowu tam jest grane.

7

Messi szalony, ale Alvarez się posrał niemiłosiernie

14

Na tym etapie kariery to takie mistrzostwa świata dla Messiego to idealny turniej, zwłaszcza jak masz takich ludzi w składzie, którzy za ciebie zjedzą włosy łonowe @Comentateiro bez mrugnięcia oka.

I to jest jego siła na tym turnieju, ale on nie dałby rady grać już w topowym europejskim klubie, bo te są bardziej zorganizowane taktycznie i chodzący Messi nie byłby już takim Goatem jakim może być w takich krótkich turniejach, przygotowując się do nich luźno w lidze emerytów.

On ma te przebłyski geniuszu, które pozwalają mu błyszczeć, technika, inteligencja, strzał z dystansu, drybling na małej przestrzeni, CR7 nie ma już nic do zaoferowania piłkarsko, dlatego on to się już tylko ośmiesza kolejny turniej z rzędu.

6

A jutro o 19 meczycho Portugalia vs Uzbekistan, będziemy świadkami jak wielki CR7 będzie prowadził swoją reprezentację do zwycięstwa mistrzostw świata

36

Leoś i ekipa przekupili kolejny mundial, mogą robić co chcą bez żadnych konsekwencji, obrzydliwe

9

Nie no ludzie to jest wasz idol? On już na ekstraklasę się nie nadaje wychodzę

29

To niezły Messi z 11 metrów chłop nie strzela w bramkę, przecież to jest parodia, ludzie ten człowiek jest skończony

3

4 minuty i jak narazie ten was karzełek nie istnieje z trochę lepszą reprezentacją

10

@D10SLEO chłopak do mnie napisał z prośbą o pewny typ, wrzucił ostatnie 6 tysięcy z konta na kupon ze wspólnego konta z żoną i zaraz będzie bogaty. Nie bójcie się sięgnąć gwiazd i zapłacić mi te głupie 50 złotych za takie typy.

9

@NeroTFP1 Ja jestem w szoku, że taki człowiek jest nazywany ekspertem i tyle lat siedzi w piłce. Bo co go posłuchałem, to sprawia wrażenie jakiegoś ciecia, który piłkę ogląda od 2 miesięcy, ale koledzy się interesują, to on też próbuje się włączyć do rozmowy, żeby nie być wykluczony z towarzystwa.

52

@doc Brzmi jak kompletne pier.. farmazonów

4

@Arden Leo Messi by się nie zgodził

5

Jak ocenić poziom Darwina Nuneza? Po odejściu z kadry dwóch legend Cavaniego i Suareza Pan Nunez nie ma pierwszego składu w reprezentacji Urugwaju. Stało się tak ponieważ Federico Vinas z Realu Oviedo okazał się lepszy.

12

My dzisiaj z @Comentateiro na grubo, reklamówka prezerwatyw w gotowości
https://zapodaj.net/images/9df643c01e897.jpg

2

@LAMC_10 Jak można być takim zwyrolem i dać cenzurę na stopy

19

Zorganizowane spotkanie matrymonialne u mnie w pokoju zapraszam

17

Jeśli boicie się kaca, to po dużym piciu na następny dzień od razu po przebudzeniu wypijcie powoli piwo, żeby oswoić organizm. Powtórzcie to z kolejnymi piwami tylko pijcie już trochę szybciej i będziecie nieśmiertelni. Potem powtarzacie tą czynność każdego dnia

10

Ale już tak na poważnie, to wam powiem, że

14

10 cm też może być wartościowe, fakt nie opinia

8

13

Analizując sytuację Realu, to tam nie ma żadnych nadziei na lepsze życie i taka jest moja jednostronna opinia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?