Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
9 obserwowanych
10
Ktoś by miał problem to ja mogę tam być w moment, ja jestem taki, że się postawie gościowi piszcie do mnie śmiało.
2
@damian16161212
To ta:
https://zapodaj.net/images/f048174b98dd4.jpg
24
@VegetaPolska Daj se już spokój z tymi kobietami
3
@Spider_Man Przykro mi
1
Co kupujecie staremu na dzień starego?
7
Tych mundialowych newsów o Neymarze jest więcej niż meczów w których zagrał w ostatnich 4 latach.
Chłop się łamie już dosłownie co trzy treningi , nigdy nie był tytanem fizycznym, ale do trzydziestki się trzymał. Prowadzi się pewnie też nie najlepiej. Strasznie sztuczne jest to jego wydłużanie kariery, bo on na poważnie w piłkę to grał ostatni raz w sezonie 22/23, gdzie też opuścił masę meczów, ale coś tam jeszcze kopał.
4
@DonCarletto Męczennik już też takie plejsy robił, tak jak i dużo innych piłkarzy, zazwyczaj jest to zwykły bullshit i nic z tego nie wynika.
38
Karzełek ma w kieszeni całą FIFA, robi brutalne faule i nie dostaje kartek. Wszystko grane pod niego i staty. A Cristiano musi ciągnąć za uszy swoją reprezentację, która nie jest w stanie dostarczyć mu pół sytuacji, tak to dzisiaj wygląda
6
I to jest właśnie to, Ronaldo jest nie do zmienienia, może grać najgorsze gówno, a ta kadra i tak jest jego zakładnikiem. Jest to żałosne i oni daleko nie zajdą, ale czy mnie to martwi? Mnie to nie martwi
38
Cristiano jest jak 45 letni napadzior Zbysiu w okręgówce, stoi i czeka na to aż młodzi mu coś wyłożą. Normalnie by już nie grał w pierwszym, ale jego restauracja sponsoruje klub, a on sam 20 lat temu zagrał 4 mecze w 1 lidze polskiej.
37
Szczerze to Real już w poprzednim sezonie miał parszywą i obrzydłą bandę zwyroli, prowokatorów i innych zjawisk paranormalnych.
Teraz dochodzi do nich Mourinho i dwa następne szczury Cucurella, Bernardo Silva. Ja tu widzę potencjał na najbardziej obrzydliwą kadrę w historii piłki nożnej i nikt nawet nie będzie blisko.
7
Kilku znanych murzynków sobie turla tą piłkę w tym Kongo, może coś tam poszarpią tego żelusia pod pachą.
0
@Faro Motywacji nigdy mu nie brakowało, ale on nie ma już jakości na takie granie i jest hamulcowym. W grupie może jeszcze będzie miał jakieś momenty, ale w fazie pucharowej moim zdaniem zniknie.
A w tej śmiesznej lidze gwiazdą jest Felix, który odbijał się od każdego klubu w Europie, taka to liga. Musi tam strzelać bramki, jak granie jest pod niego, a liga jest słaba. Tu też będzie granie pod niego, ale przyjdą mocne reprezentacje i jego atuty się skończą.
0
@barcelonaLM Moim zdaniem betonowe trzymanie CR7 na siłę w 1 składzie doprowadzi właśnie do tego, że mistrzostwa świata nie wygrają.
Mają fajną pakę, ale on się nie nadawał do gry w wyjściowym składzie już na poprzednim Euro i grali z nim wielkie gówno, teraz będzie tak samo. Messi dzięki swojej jakości i technice jest decydujący w Argentynie, a CR7 chciałby też taki być w kadrze, ale nie ma już do tego argumentów.
3
Dyktator niszczy kolejny zespół, stare, znałem.
9
@mercurial2000 Raphinha ma taki mental, a za Barcelonę też zawsze oddawał serce do końca, jest ostatnim do którego można mieć pretensje.
Reszta piłkarzy których wymieniłeś to odpady, ciepłe kluski, które nie powinny dawno grać w tym klubie i przynoszą wstyd Barcelonie.
3
Z tej ławki Francji robisz drugi skład na jakiś ćwierćfinał MŚ
19
Kiedyś byliśmy młodsi, teraz jesteśmy starsi.
7
@macio_944 Nie ze mną
28
Widać stopy tej Mai? Bo nie wiem czy jest sens włączać
3
Mój stary ma korzenie zielono wyspowo przylądkowe i im mówił na telefonie Xiaomi wskazówki do mundialu
0
@kulek22 Przecież to następna kaleka
20
Lamine Yamal, to na niego mój stary wylał piwo kilkanaście lat temu jak leżał na wakacjach pod mostem w Hiszpanii, reszta jest już historią
1
@fcbarcafan19 Czyli teraz czas na Wojtka Kowalczyka
1
@Faro Właśnie PSG i Bayern nie są głupi, a on cieciuje strasznie, 90 milionów na dzisiaj nikt za niego nie da po takim sezonie, nawet jak zagra dobry mundial.
Obstawiam, że będzie powolnie gnił w Bilbao, przynajmniej narazie.
13
Ten moment kiedy kiedyś używało się Wysp Zielonego Przylądka jako mema, a dzisiaj oni naprawdę grają na mistrzostwach świata...
8
@Filipem 10 milionów netto to xd, on byłby dobry na zmiennika, ale nie za tą kasę, 10 milionów premii dla niego, 10 dla Mendesa, przesada.
12
@R10MatiG Potężny Flick fiuta kładzie na ich wzmocnienia i mówi, że jest luz
2
@Messiah10 Takie mecze to jest jak sparing dla takiej klasowej kadry, a ci będą teraz pieprzyć trzy po trzy i wielkie analizy xd.
Z tym Curacao to by mógł wyjść drugi skład Niemców i jakościowo dalej byłaby deklasacja.
20
Mało kto o tym wie, ale mój stary ma Niemieckie korzenie, a nigdy w seniorskiej kadrze Polski nie zagrał, więc mógł zagrać dla Niemiec.
Dostał telefon od Nagelsmanna, miał być podstawą dziewiątką na tym mundialu, ale powiedział jasno:
- To nie jest mundial, to jest farsa, nie będę brał w tym udziału