LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 To chyba Neuer sam sobie gola strzeli
0
Niemcy dzisiaj 6-7:0 czy trochę skromniej?
1
@adi7adi8 Rozumiem.
Ale niestety albo nie mamy kasy albo tak bardzo zadlepilismy sie nierealnym transferem Alvareza
0
@adi7adi8 Zaczeli też raczej średnio.
Wiem, wiem...niby Flick tak bardzo chciał Angola
0
@mientusek1407 No w ubiegłym sezonie juz tak dobrze te klasyki nam nie wychodziły, jedynie ten ostatni był w miarę pod kontrolą, bo Real od tygodni był w rozsypce
1
@RomanGroza No patrz, okienko zamknięte, a Real juz praktycznie zrobił 4 calkiem dobre transfery :)
A my czekajmy, z pewnością im bliżej kolejnego sezonu tym będzie latwiej wyciągnąć dobrego zawodnika z klubu :)
0
Real juz wzmocnił praktycznie wszystkie pozycje, które chcieli, a my czekamy, bo przecież okienko sie jeszcze nie otworzyło, po co narzekania :)
Jak tak dalej pójdzie to zanim oficjalnie otworzy sie okienko to juz nie będzie realnych, dobrych opcji do wzmocnienia zespołu
6
@Czajka90 Podobnie jak rok temu, chyba faktycznie klimat sie zmienia, ale w Polsce niestety nie w tę stronę co bym chciał
0
@Gronek Ani Włochy ani Brazylia jeszcze długo nie zajdą do finału mundialu
0
Ale odklejka, ani Ferran nie rozważa odejścia, ani PSG nie rozważa transferu Ferrana
0
@DragonxNF jeszcze żadna ciekawa reprezentacja nie grała to narzekają
0
@Kozinho. Powiększą mundial do 64 zespołów to zalapie sie jeszcze więcej pastuchów, bo Europie przypadnie pewnie tylko kilka miejsc
0
@heniusss Bo nie ma muru
1
@Adran360 Jak na mecz otwarcia w swoim kraju to i tak mało
1
@John_Doe no i mur na granicy
0
@John_Doe po co ta megalomania?
2
Czerwiec przeplata jak kwiecień - dzień słoneczka, a 4-5 deszczu:/
2
@Laminedependencia Tylko trochę późno
0
@Podkolesin Brazylia też nie ta sama
0
@Messiah10 Trzeba być dobrej myśli
3
Klimat będzie jak do gry wejdą topowe reprezentacje, póki co to nie ma kim sie tu zachwycać.
Szkoda jedynie godzin rozgrywania tych meczów, jedynie te o 21 są w zasięgu bez rozwalania sobie rytmu dnia.
Na szczęście za 4 lata Mundial w Europie, za 8 w Arabii, więc godzinowo będzie ok i będzie można oglądać 3-4 mecze dziennie, a nie 1
1
@Votrox7 No i ten pas poludniowy jest dużo większy niż cała Polska. Ludność podobnie, ale są zdecydowanie bogatszym krajem.
Ja wiem, ze tam piłka nożna raczej nikogo nie interesuje, ale jest jeszcze futbol, który chyba w Kanadzie też jest dość popularny? W każdym razie bida jak na taką potęgę
To tak jakby Polska robiła ceremonie otwarcia na stadionie Legii
0
Ale bieda stadion w Kanadzie, chyba dawno na gorszym nie było ceremoni otwarcia.
Aż dziwne, w tak dużym kraju nie ma duzych, nowoczesnych stadionów?
0
Komunikat klubu w sprawie Pereza
https://www.fcbarcelona.com/en/club/news/4518553/fc-barcelona-official-statement?utm_source=twitter&utm_medium=fcbarcelona&utm_campaign=fa414f6d-c448-4e00-a837-e0b4efe7e85a
2
No Real byłby głupi gdyby nie wziął "za darmo" klasowego zawodnika, który zagra w środku pola i na prawym skrzydle czyli tam, gdzie mieli największe problemy.
Trzeba przyznać, ze wzmacniają sie bardzo mądrze.
My wystrzelilismy z Gordonem, ale najsłabsze pozycje wciąż bez wzmocnień i póki co sie nie zapowiada
0
@Arkon Mam tak samo jak ty
1
@Laminedependencia I Ter Stegen
I Araujo dopiero kontrakt przedłużał
0
@Sebaldek no będzie skończony w 2029
0
@Arden Dlatego dla mnie to top3 faworytów mundialu
0
@Popitek12 A co on Cristiano w Katarze że ma ławę grzać? Pewnie, że pierwszy składzik