3

@Filarrr11 Yyy? Przeczytaj jeszcze raz.

Nie pisałem, ze Gordon to DM, ale że w przypadku napastników powinno sie w pierwszej kolejności oceniać za bramki, a nie za pressing i bieganie(jak w przypadku DM)

1

@barteq z jego perspektywy i tak ważne tylko to, ze Kane zostaje

2

@Sergio_Devils Nie no, Diaz był o klasę lepszym, ukształtowanym piłkarzem po którym wiadomo czego sie spodziewać

0

@Derean Raczej nas nie stać na Bernardo, bo wątpię, że przyjdzie grać za pieniądze Casado, a my po prostu mamy inne potrzeby.
Ale jeśli byłoby stać to pewnie, że taki zawodnik zawsze mile widziany

6

@Ronad10 Oświeć nas ale w mniej prymitywny sposób

1

@LatajacyHolender Oczywiście, że głupie porównanie, bo Ferran na ten moment MUSI być uwazany za lepszego zawodnika, napastników określają przede wszystkim liczby, a w tych Ferran lekko deklasuje Anglika

3

Nie rozumiem jak od za drogiego Rashforda za 30mln przeszliśmy do innego Angola za 70mln, który na ten moment nie dał przeslanek żeby uważać go za lepszego od Marcusa(oprócz tego biegania, ale mowimy jednak o napastnikach, a nie defensywnych pomocnikach)

0

@Szymemdymek W Newcastle mógł, ale coś słabo

Wiem, ze w Barcelonie będzie więcej okazji, ale jeśli ma być wart tych pieniędzy to u nas te marne liczby musi pomnożyć 6-7 krotnie(mowa o golach bez karnych)

2

@Roobo no to piękną "9" załatwili, a było psioczenie na "nie 9" Alvareza(pomijam czy był wart tyle ile chciało Atleti)

0

@Encore Za drogi na ławkę, ale czy to jest klasowa 9 jakiej potrzebujemy?

1

@malicinho W sumie podobnie było z transferem Olmo, wtedy też były pilniejsze wydatki(obrona juz wtedy kulała), ale cały budżet poszedł na zachciankę

0

@meg23 z tych 10 goli w LM 5 było z karnego, więc warto wziąć to pod uwagę, bo karnych to raczej u nas nie będzie strzelać
W lidze z marnych 6 też połowę strzelił z karnych

0

Czyli skoro transfer Gordona nie jest traktowany jako tranfer "9" za Lewego to Rashford jednak odchodzi, Gordon zajmuje jego miejsce, a my szukamy jeszcze 9? Czy Rash, Gordon + 9? Na to nas raczej nie stać

1

@FabianekMrozek Ale biega,pressuje...
Juz bym wolał Gavim rotować pozycje Raphini, też biega, no ale...

"Wybaczę" jeśli wystarczy im jeszcze kasy na prawdziwego napastnika

2

@Gibbon_FCB Wiadomo, ze jak będzie grał u nas to każdy będzie mu życzył jak najlepiej ale na papierze ten transfer jest po prostu absurdalny. Jeszcze te glosy, ze to nie wyklucza transferu "9"...
Może najpierw powinniśmy kupić 9 a później wynalazki do rotacji z Raphinią
No chyba, ze naszym goeladorem będzie gość, który strzelił 3 bramki z gry w 26 ligowych spotkaniach

1

@TR3YWAY A my zostaniemy ze "specyficznym" napastnikiem kupionym pod Flicka i przez x lat będziemy probowali go sprzedać, ale kontrakt pewnie na 6 lat

Oby ten scenariusz sie nie spełnił :)

0

@Borry Czysto sportowo naprawdę wolisz Gordona czy jedyne pocieszenie, ze ewentualnie utopimy trochę mniej kasy?

0

@thecreativepl Ale Flick to na pewno coś z niego wyciśnie. Widziałeś jak on biega?

0

@TR3YWAY Wszyscy powinni w tym samym, ale jak kobietom chcą zrównać z mężczyznami to kwik w internetach

2

@wojopancer A wszyscy zamiast o walorach ofensywnych mówią o pressingu

2

W takim razie budżet na to okienko to musi być jakieś 250mln.
Musimy kupić 9, a to pewnie kolejne 80-100mln, wykupić Cancelo i kupić SO.
Jeśli większość wydali na zmiennika Raphy, który będzie sie męczyć na 9 to będzie bardzo słabo

1

@RomanGroza Jak jest kasa to nie problem

0

@Antimadridista_WR Zobaczymy czy tak sprawnie im pójdzie z obsadzeniem "9" i SO, bo coś mi sie wydaje, ze tranfer zmiennika dla Raphy pochłonie większość naszego budżetu

No chyba, że będą sprzedawać kogoś z naszych po takich cenach jak kupują

0

@kamilop nie dołuj człowieka:D

0

@NeroTFP1 Tylko kto będzie strzelać:/
Zostaniemy z Ferranem

0

@Lionel_Messi10 "ewentualnym"
9 to miał być absolutny priorytet, a my zmiennika dla Raphini za 80mln szykujemy

0

@esem91 mimo wszystko przepaść

0

@PeterMaro czyli full na zmiennika, a na kluczową "9" budżetowe opcje? Chyba powinno być odwrotnie

0

@Hindus Gordon tez zagrał jedynie w 26 meczach ligowych
Ocena według Flashscore
Rapha 7.8
Gordon 6.8

1

@Roobo Przecież w tym momencie Gordon to noname, który nie zagrał nawet 1 swietnego sezonu. Jak w ogóle można go porównywać do Raphini, który wygrywa mecze i daje liczby?

To bylby zdecydowany regres. Ba, na podstawie tego sezonu to nawet wymiana z Torresem to byłby regres

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?