LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys tylko czemu tylko przy wznawianiu ze środka boiska, a nie przez cały mecz skoro to taka genialna taktyka?
7
Z wyglądu trochę taki zamachowiec to co sie dziwić :)
0
Piękna intensywność Amerykanów
1
@Majkel3456 tylko szybszy.
Absolutnie go nie skreślam, po prostu na ten moment nie ma powodów do zachwytu czy nawet większego optymizmu
0
@Faro Nawet mnie nie strasz, że zostaniemy z Ferranem i Gordonem na "9"
0
@sokot i cyk liderzy poparcia
0
@xvcWinterSoldier to mógł brać, minął rok i nie ma juz Rashforda, a jest gość za 70-80mln na ten moment 2 klasy gorszy od Diaza
1
@Dejvo Nie zaplacili 140mln, ryzyko niewielkie
1
@malicinho Maruda, przecież okienko się jeszcze nawet nie otworzyło
Uj, że przeciwnicy do 1 lipca juz się wzmocnią i wszystkie ciekawe opcje już będą w nowych klubach
2
@MrRipley Też mnie to zszokowało, wiedziałem, że jest kiepsko ale nie aż tak
Ale co w Lidze Narodów postrzelał to jego
Zobaczymy, niestety Portugalia nawet z Cristiano jest jednym z faworytów do wygrania Mundialu, a PR Cristiano jest taki, że nawet jak będzie ich sabotować do końca turnieju, który jakimś cudem wygrają to i tak wróci "debata"
3
@Spider_Man Niewdzięcznik
3
@Kgorecki2500 Wierzymy w Balde, wierzymy w zdrowie Christensena... Wieczny optymizm
5
@Popitek12 chyba ciut za ciepło na tych szparagach?
1
@Bilon87 uff, czyli nam to nie grozi
0
@Kgorecki2500 czyli 20zl drożej niż odgrzany kotlet z poprawioną grafiką.
No to sie kupy nie trzyma
0
@Kgorecki2500 280zl w sklepie Xboxa za remake Assasyna, a ty byś GTA 6 chciał za 250zl
1
@Faro A my Casado za 20, może za 15 i zmienne
1
@TR3YWAY Gordon którego transfer kosztował więcej niż wszystkich wymienionych łącznie? TAK!
No wiem, wiem, duże kwoty za podpis i pensje
0
@Cules69 No ale Lewy też taki był w ostatnich 2-3 latach
1
Jakoś mnie nie grzeje gdzie pójdzie. Poważny futbol raczej już skończył, niech sie bawi i zarabia, zasłużył. W repce i tak będzie podstawowym napastnikiem, bo nie ma konkurencji
2
Spokojnie, przecież okienko sie jeszcze nawet nie otworzyło :)
Problem w tym, że jak juz sie otworzy to za wiele opcji na rynku nie zostanie
3
@marcin62 No pełna zgoda, rynek jest zepsuty, ale to nie wina Rockstar. GTA6 nie powinno być tańsze od Fify
Jako konsument oczywiście chciałbym grę jak najtaniej
0
@ricardo0705 Szczególnie stadiony w Atlancie i w Los Angeles. No ale swoje kosztowały, w Europie takie kwoty raczej poza zasięgiem
0
@Kgorecki2500 220zl za gre studia, które w tamtym czasie jeszcze było kopciuszkiem w świecie gier
Teraz cena GTA 6 tez będzie dotyczyć konsoli
Dla mnie sprawa jest oczywista
500zl za GTA6/RDR3/Wiedzmina 4 > 300-350zl za Fife, dowolnego Asasyna, Far Crya, KCD itp
Oczywiście najpierw te gry muszą dorównać oczekiwaniom, to podstawa
2
@Kgorecki2500 Jako konsument to bym chciał gre za 5zl i mam nadzieję, ze GTA będzie jak najtańsze, ale całkowicie ZROZUMIEM jeśli to będzie najdroższa gra w historii, bo jeśli nie GTA to jaka?
13 lat temu GTA 5 kosztowało 250zl, kilka lat później Wiedźmin 3(gdzie seria nie miala wielkiej slawy i tak naprawdę dopiero Wiesiek 3 rozpoczął boom na produkcję tego studia) kosztowal również 220-250zl. Tak kosztowały wtedy wielkie gry i absurdem jest wymaganie takich cen w 2026 roku, gdzie najnizsza krajowa od 2013 roku w Polsce wzrosła praktycznie 3-krotnie.
180zl zl z 2013 roku bylo warte dużo więcej niz obecne 250zl
Jeśli chcesz mieć pretensję o ceny gier to na pewno nie do twórców GTA, którzy od 2013 roku pracowali głównie nad 2 wielkimi grami i wypuścili arcydzieło (RDR2), a za chwilę prawdopodobnie kolejne i teraz mieliby "czelność" wołać 30-40% więcej niz za tasmowo produkowane Asasyny, Fify czy inne far crye
Finalnie pewnie gra będzie w granicach ceny Fify albo AC Shadow,co w sumie będzie absurdem
1
@Kgorecki2500 No to już miej pretensję do reszty rynku, bo jeśli GTA6 czy w przyszłości RDR 3 mają kosztować 250-300zl(tyle co 13 lat temu) to zdecydowana większość gier nie powinna przekraczać 150zl
Realia są jednak inne
Jest drogo? No jest.
Auta też są drogie, ale to nie znaczy, ze Mercedes ma kosztować tyle co Dacia
0
@FiscaelBarca No ale mają zdecydowanie większe szanse niż Czechy z Meksykiem
5
@Kgorecki2500 Jeśli chcieć zachować proporcje to tak - powinno kosztować nawet 600.
FIFA i assasyny wychodzące co rok kosztują po 300-350zl na konsoli
Inne miałkie gierki z po prostu przyjemną grafiką również.
Absurdem jest stawiania wymogów, żeby arcydzieło w branży gier kosztowało tyle samo co oklepane, odgrzane kotlety
Jeśli, powtarzam JEŚLI GTA 6 będzie tak dopracowane i bogate w detale jak RDR2 to powinno być przynajmniej 2 razy droższe niz jakiś Assasyn, Far Cry czy inna "malutka" w bezpośrednim porównaniu gierka
Z tego co znalazłem to GTA 5 na premierę kosztowało 250zl i raczej wielu wtedy nie płakało, ze za drogo.
Naprawdę uważasz, ze po 13 latach cena powinna być taka sama? Przecież zarobki wzrosły ponad dwukrotnie
Jeśli innym udaje sie sprzedawać grę za 300zl to Rockstarowi udaloby sie sprzedać grę za 500 i byłoby to zupełnie sprawiedliwe patrząc na resztę rynku
A jeśli chodzi o mnie to tak jak wspomniałem - GTA mnie zbytnio nie grzeje, ale RDR3 chetnie bym kupił za rekordową cene, najwyżej zrezygnowałbym z dretwego KCD albo Asasyna :)
5
No to Czechy juz jedną nogą poza turniejem. Z taką grą nie mają większych szans na wygranie z Meksykiem, a remis i finalnie 2 pkt raczej nie wystarczą do wyjścia z 3.miejsca.
RPA w lepszej sytuacji, bo są w stanie pokonać Koreę
16
@marcin62 Nie jestem fanem GTA, ale jeśli ta gra będzie naprawdę tak ogromna i rozbudowana, jeśli dowiozą graficznie i nie będzie błędów to porównując ceny z resztą rynku, gdzie odgrzewane kotlety co rok czy dwa kosztują 300-350zl to takie GTA powinno kosztować 500zl i nikt nie powinien mieć o to pretensji.
Są gry i są arcydzieła - nie można wymagać tej samej ceny za coś zrobione w rok na tym samym schemacie co zawsze i za kontynuację legendarnej serii, która pi kilkunastu latach prawdopodobnie znów zamiecie rynek.
Sam GTA raczej szybko nie kupię, ale gdyby miało wyjść RDR3 to wolałbym zapłacić za nie 500zl niż kupić jakiejkolwiek 2-3 gry AAA za te pieniądze