LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@michal26 Fermin, Rash oprócz fenomenalnego gola no i Lewy, który jednak MUSIAŁ podać
Ale to teraz nieważne, mamy mistrzostwo, czas radości, a później pozostaje liczyć, ze Laporta i Deco dadzą Flickowi kilka wzmocnień żeby walczyć o LM
0
Oeeeeeeeeeeeeee
2
Celebracja a oni na pół ekranu pokazują madryciakow z Eleven
1
Campeones Campeones! Świętujemy!
22
Lewandowski miał pół minuty zeby podać do nie krytego Fermina to laduje ze slabszej nogi, Lewy dosyć
4
Madryciak z kartką i dosyć, po co nasi sie jeszcze kartkują?
0
Gavi schodzi bez karteczki, brawo
0
Serio tam Rapha dotknął? Ciągle powtarza te rożne
4
Straciliśmy środek pola, Pedri ogarnij to ;)
0
Ferran tez chyba powoli wraca do ustawień fabrycznych :D
0
Uff az dziwne, idealna okazja do karnego
0
Olmo do bazy, dostanie żółtą i jeszcze nas narazi a pożytku z niego nie ma
0
Może jednak Łunin powinien bronić? Nie masz problem, ale Kurła dziś wzmocnieniem Realu chyba nie będzie
0
Tibo dzisiaj też bez kleju w łapie
0
Tibo wznawia na Viniego a Eric nie wraca, asekuracja jest ale tam to trzeba szybko zapiernciczac jednak:D
2
Gdyby jeszcze sędzia nie gwizdał im każdej wywrotki, nawet takich Bluetooth...
0
@Aragorn33 póki co to trochę mecz na stojaka, nie wiem czy będzie problem z kondycją u któregoś zawodnika
0
@wyrek 45% posiadania przeciwko Barcelonie na Camp Nou też nie wygląda źle
Nam nie zależy juz na tempie tego meczu, ważne zeby dobrze zareagowali jeśli będzie jeszcze potrzeba
0
@norbi77 żołnierz nie pozwoli
0
@Matt_i1992 no jest 2:0 i co to zmienia w ocenie gry?
55% posiadania to srednia kontrola, były momenty gdy z gry to Real przeważał
Tak jak wspomniałem - Real jeszcze gorszy, więc my też nie musimy to sie zbytnio spinać, ale tak, to dosyć srednia gra i dosyć średnie widowisko bez większej intensywności(co oczywiście nam w tej sytuacji pasuje i ok)
Tak, jesteśmy lepsi od Realu jeśli o to wam chodzi
@kaamil1910
0
@Ogorinho1974 albo Dembele(z czasów Barcelony)
1
Gramy srednio, Real jeszcze gorzej. Zdecydowało to co zazwyczaj zawodzi - skuteczność. 2 strzały i były 2 bramki, później niestety Rashford i Olmo robili to co robią ostatnio najczęściej - partolili akcje za akcją
Naszym juz nie zależy na zwiększaniu tempa, oby sie to nie zemściło, bo Real nie wyjdzie na drugą połowę żeby utrzymać niekorzystny wynik.
Cieszy, ze znów Pedri z piłką przy nodze daje bezpieczeństwo i kontrolę, ostatnio tego trochę brakowało
0
Olmo i Rash po 1 genialnym dotknięciu a później komiczne zagrania
0
Faul BT Olmo xd
0
Rashford juz styki przepalone xd Szacun za wolnego, ale w drugiej dawać od razu Szweda
0
Olmo jak każdy z ostatnich 100 strzałów chyba
1
I mial Fermina do podania na pustą
1
Fermin niech oddaje te piłki w pore, bo biegnie i traci
1
Przyzwyczaili sie ze w klasykach z tym sędzią mogą atakować łokciami
0
Rashford glupie zagrania przeplata geniuszem