0

@Aragorn33 póki co to trochę mecz na stojaka, nie wiem czy będzie problem z kondycją u któregoś zawodnika

0

@wyrek 45% posiadania przeciwko Barcelonie na Camp Nou też nie wygląda źle

Nam nie zależy juz na tempie tego meczu, ważne zeby dobrze zareagowali jeśli będzie jeszcze potrzeba

0

@norbi77 żołnierz nie pozwoli

0

@Matt_i1992 no jest 2:0 i co to zmienia w ocenie gry?
55% posiadania to srednia kontrola, były momenty gdy z gry to Real przeważał

Tak jak wspomniałem - Real jeszcze gorszy, więc my też nie musimy to sie zbytnio spinać, ale tak, to dosyć srednia gra i dosyć średnie widowisko bez większej intensywności(co oczywiście nam w tej sytuacji pasuje i ok)

Tak, jesteśmy lepsi od Realu jeśli o to wam chodzi

@kaamil1910

0

@Ogorinho1974 albo Dembele(z czasów Barcelony)

1

Gramy srednio, Real jeszcze gorzej. Zdecydowało to co zazwyczaj zawodzi - skuteczność. 2 strzały i były 2 bramki, później niestety Rashford i Olmo robili to co robią ostatnio najczęściej - partolili akcje za akcją
Naszym juz nie zależy na zwiększaniu tempa, oby sie to nie zemściło, bo Real nie wyjdzie na drugą połowę żeby utrzymać niekorzystny wynik.
Cieszy, ze znów Pedri z piłką przy nodze daje bezpieczeństwo i kontrolę, ostatnio tego trochę brakowało

0

Olmo i Rash po 1 genialnym dotknięciu a później komiczne zagrania

0

Faul BT Olmo xd

0

Rashford juz styki przepalone xd Szacun za wolnego, ale w drugiej dawać od razu Szweda

0

Olmo jak każdy z ostatnich 100 strzałów chyba

1

I mial Fermina do podania na pustą

1

Fermin niech oddaje te piłki w pore, bo biegnie i traci

1

Przyzwyczaili sie ze w klasykach z tym sędzią mogą atakować łokciami

0

Rashford glupie zagrania przeplata geniuszem

1

W końcu nas skarcą, Mbappe pewnie by skończył to co zmarnował Garcia

1

To jest niemożliwe!!!

0

Vini jako kapitan czyli będzie klapać dziobem jeszcze więcej

0

Nie zepsujmy tego święta i oby ten okropny sędzia też tego nie zrobił!

Jest klimacik na stadionie

1

105k, nawet jeszcze bez dachu, to będzie sztos!
Jeszcze rok...

0

@esem91 Lepiej nie grać za wysoko no i pilnować Viniego

0

@Hosh Bez Yamala i Raphy raczej ciężko

0

@MessiForeverTheBest No tak, Real też może przepchnąć 1 bramką

1

@Sapos93 ewentualnie byli mocno porobieni alkoholem albo czymś innym. Na trzeźwo nawet największy debil nie jest w stanie pomylić autobusów

1

@VamoSBarca88 A płyny??

1

Kurs 4.40 na Real na STS to jakieś szaleństwo. Jesteśmy faworytami z uwagi na trochę lepszą formę (choć Real udowodnił z City i Bayernem, ze potrafi grać z lepszymi druzynami) i gramy na Camp Nou, ale to jednak gruba przesada

Wygraną 1 bramką biorę w ciemno, remis też będzie spoko, bo da nam mistrzostwo. Juz nie raz mieliśmy rozjechać Real, a były męczarnie, więc bym sie nie napalał na jakieś goleady, szczególnie patrząc na braki w ofensywie

4

Jakoś nie chce mi sie wierzyć, ze to naprawdę byli kibice Barcy, śmierdzi podszywkami szukającymi sensacji.
Przecież nie da się pomylić tych autobusów

0

@Bogan Porażka to będzie... porażka. Tak jak dla nas dodatkowym smaczkiem jest świętowanie po meczu z Realem tak dla Realu motywacją i sprawą honoru będzie odebranie nam fety i utarcie nosa

0

@jeonek Lepszy Eric niz Kounde

0

@NeroTFP1 No to zgoda, są najlepszą drużyną w Europie, ale to nie zmienia faktu, że w półfinale były kontrowersje, więc kierując sie takim tokiem myślenia to i tak powinniśmy kibicować Arsenalowi :)

1

My bez dwóch najlepszych zawodników w ataku(Rapha pewnie wejdzie w drugiej połowie, ale po takiej kontuzji i tak wiele nie pokaże), ale w Realu Brahim i Garcia też słabo wyglądają. Pilnować męczennika i Belingchama i będzie dobrze

No a ich ławka to już całkiem tragedia. Mam nadzieję, ze będzie 100% skupienia i wygramy ten klasyk.

My chcemy zdobyć mistrza dzisiaj, a Real gra o honor i o to żeby nie pozwolić nam świętować po klasyku. Losy mistrzostwa juz dawno przesądzone, ale wciąż stawka tego Klasyku jest bardzo duża dla obu drużyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?