LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeonek Lepszy Eric niz Kounde
0
@NeroTFP1 No to zgoda, są najlepszą drużyną w Europie, ale to nie zmienia faktu, że w półfinale były kontrowersje, więc kierując sie takim tokiem myślenia to i tak powinniśmy kibicować Arsenalowi :)
1
My bez dwóch najlepszych zawodników w ataku(Rapha pewnie wejdzie w drugiej połowie, ale po takiej kontuzji i tak wiele nie pokaże), ale w Realu Brahim i Garcia też słabo wyglądają. Pilnować męczennika i Belingchama i będzie dobrze
No a ich ławka to już całkiem tragedia. Mam nadzieję, ze będzie 100% skupienia i wygramy ten klasyk.
My chcemy zdobyć mistrza dzisiaj, a Real gra o honor i o to żeby nie pozwolić nam świętować po klasyku. Losy mistrzostwa juz dawno przesądzone, ale wciąż stawka tego Klasyku jest bardzo duża dla obu drużyn
0
@FcPortoFan1999 Patrząc na to jak prezentowali sie do przyjścia Papszuna to jednak sukces.
Pewnie 3-4 kolejki więcej i mieliby puchary, po prostu za późno Raków puścił Papszuna
0
@jeonek Pite było już?
2
@NeroTFP1 No ta, bo oni do finału weszli bez kontrowersji
1
@FcPortoFan1999 po takim sezonie to dla nich najważniejsze. Top 10 to i tak duży sukces
0
Legia ważne zwycięstwo, ale 1 celny strzał i 41% posiadania piłki z Termalicą to tak średnio.
0
@Robert1603 Pep > Arteta, ale Arsenal >City jeśli chodzi o sympatie
0
@MOLESTA Mogą mieć maksymalnie 49pkt czyli tyle ile teraz ma 4.druzyna w lidze, bez szans na puchary
1
@LAMC_10 Ktoś tu sie juz porobił przed klasykiem :D
9
I zamiast radości i świętowania Hansi będzie myśleć o śmierci ojca... Niestety takie jest życie, nieprzewidywalne.
0
@Jakchcesz a jak dobry to i tak go zmieni w 60 minucie jako pierwszego
4
Szkoda, będą mocniejsi
16
Pytanie czego oczekiwał Alvarez przechodząc do Atleti? Trofea? Nie
Styl? Nie.
Rozumiem, że chciał grać więcej, ale kierunek wybrał słaby, teraz ciężko będzie go wyciągnąć
2
@Sulimo Lech juz chyba z mistrzem
0
@kkbarca albo gdyby to Nawrocki łamał konstytucję przy podpisywaniu kredytu i w dodatku nie znał odsetek przy zobowiązaniu na 45lat
2
Gdyby to Real mógł przyklepac jutro mistrza to sprawa Negreiry by mu nie przeszkadzała
0
@buglikos czeka na przedłużenie kontraktu
0
@Kubajnos345 I tak od dawna grali tylko o top4, więc nic dziwnego, że oszczędzali sie w lidze
0
@EzioAuditoreDF Taki los typowych 9, gole albo nic
0
@FcPortoFan1999 Na szczęście dzisiaj wyciągnęli i są w walce o kwalifikacje LM
0
@takisobiektos A co ma 115 zarzutów do pracy trenerskiej Pepa?
Szejki dały budżet do wykorzystania to wykorzystał, to nie Pep jest od księgowości i tabelek i to nie on sie powinien tłumaczyć
Gdyby wydał tyle samo w MU i osiągnął dokładnie taki sam sukces to coś by to zmieniło w ocenie trenera, bo nie byłoby tych zarzutów i kasa byłaby "czysta"?
0
Jaga znów sie ze*rala w decydujacej fazie sezonu, 2 zwycięstwa w 11 ostatnich spotkaniach ligowych, zapowiada sie kolejny remis.
Ta liga i tak jest na tyle szalona, ze po takiej serii nadal są na 4 miejsu i walczą o wicemistrzostwo
0
@Majkel34 A i tak będą wytykać Pepowi wydane miliony, chociaż Chelsea, Arsenal, Liverpool czy MU wydały porównywalne kwoty, ale w przeciwieństwie do drużyny Pepa nie przełożyło sie to na trofea
1
@derus Jak wywalczą miejsce w LM to znaczy, ze zasłużyli. 38 kolejek, więc przypadku nie będzie
0
@_Synapsy_ No grało, ale nie jest w topie.
Za Flicka LM w dwumeczach wfazie play-off pokonaliśmy "tylko" Benfike, Dortmund i Newcastle, mimo wszystko to nie są topowi rywale w Europie, a Inter czy Atleti to też nie był i nie jest poziom Bayernu czy PSG. Oczywiście możemy przypominać sobie czasy LE itp, ale teraz mierzymy wyżej, szczególnie jeśli los dwa lata pod rząd jednak daje nam łagodną drabinkę
Po prostu potrzeba zmian zarówno kadrowych jak i taktycznych w tak ważnych meczach. To co sprawdza sie bardzo dobrze w La Liga, z umówmy sie sredimi rywalami, niekoniecznie sprawdzi sie przeciwko europejskiej topce
1
@Macior79 skoro gwizdneli w pierwszym meczu przeciwko nim naciąganą rękę to w rewanżu również powinni gwizdnąć mimo wszystko bardziej klarowną na ich korzyść.
Tak właśnie wypacza sie losy meczu czy dwumeczu, "interpretacja"
0
O to to to to!!
31
Czyli tytuły Hiszpanii też sie nie liczą czy jednak wygrali skillem grając w większości zawodnikami FC Negreiry?