0

No i szczerze byliby głupi gdyby nie skorzystali

12

Dla świętego spokoju mógłby Real dzisiaj wtopić

8

@LAMC_10 NATO należy do Pentagonu?

0

@Frimpong Do Mundialu to jeszcze raz zdąży sie połamać

0

@arasz1819 "- nazywał zbrodnie izraela ludobójstwem
- potępiał zbrodnie z Kłocka
- punktował nieróbstwo rządu jak i swojego środowiska."

0

@kingorbit wystarczą nasze 2 remisy i przed Klasykiem będzie -5. A jak mam obstawiać to prędzej wtopimy niż wygramy te mecze niestety, z taką formą i bez Yamala to będzie tartak

0

@RKS1979 Rapha bez Yamala też wiele nie zrobi niestety

0

@lucca87 tyle, ze w ostatnich tygodniach Yamal to 90% naszej siły ofensywnej, a i tak tak bramek za wiele nie strzelaliśmy.
Bez niego może być ciężko strzelać więcej niż nasza obrona będzie wpuszczać

5

@Firestone No i ta przewaga to głównie zasługa wystawiania Yamala

0

@Rikidiki Przecież ostatni mecz graliśmy tydzień temu, to logiczne, ze Yamal grał

7

@RafaPL z drugiej strony bez Yamala prawdopodobnie stracilibyśmy punkty z Espanyolem i Flick też sobie zdaje sprawę, ze bez Yamala ciężko strzelić gola

1

@ZwyklyKibicBarcy04 jeszcze trzeba je wygrać:D

0

@Litman Strzeliliśmy im tyle co strzelili im Espanyol czy Sociedad, ale za to nie mieliśmy obrony.

0

@draxidox Papierowe słomki, ekopodatki itp...

0

@45 Jest chyba najbardziej transparentną osobą i biznesmenem w kręgu medialnym

1

@kch Valverde w sumie był dobrym trenerem, trofea zdobywał i taktycznie miał jakiś plan. Jedynie co to nie był to dobry trener pod względem stylu, drużyna nie grała tak pięknie jak każdy oczekiwał, ale mimo wszystko stawianie go w tym samym rzędzie z Setienem jest krzywdzące dla Valverde

1

@kanver_ Kolejny taki zawodnik pewnie za kilkanaście/kilkadziesiąt lat
Mam tu na myśli 20+ bramek w lidze top 5, bo drugiego zawodnika o boiskowej klasie Lewego nie będzie być może już nigdy w naszym kraju

0

@Who_you_mam Może 2 a może 5, przy nie płaceniu za tranfer tak naprawdę nie ma to znaczenia, Gundo był tylko rok, ale był jednym z najlepszych i pomógł drużynie.

Tyle, że to powinien być "dodatkowy" transfer do drużyny po dopięciu stopera i "9", a to będzie ciągnęło sie pewnie do sierpnia, a Bernardo będzie chciał znać swoją przyszłość jak najszybciej

Z pewnością będzie łakomym kąskiem na rynku, raczej nie będzie czekać na Barce, a wzięcie go w ciemno i później szukanie kasy na napastnika byłoby słabe

1

@esem91 Raczej łatwiej robić liczby w Barcelonie

1

@Hasszz No właśnie u nas radził sobie dosyć srednio na SO i robił prezenty rywalom. Nie bez powodu to jego wypchneli na PO, a nie Araujo.
W tym sezonie pewnie mógł być próbowany na SO, bo faktycznie Cubarsi czy Garcia zawodzili, ale na przyszły sezon trzeba po prostu kupić klasowego stopera

0

@kocuur Czy tak lubi środek obrony? Niby jego naturalna pozycja, ale gdy tam grał to popełniał sporo baboli. I kto na PO? Cancelo?
Chyba łatwiej kupić klasowego stopera, np Bastoniego.
Jakoś nie widzę w Kounde boiskowego lidera

20

Długi odpoczynek, mecz u siebie. Nie ma wymówek :)

0

@PaprykFCB To chyba super?

0

@Browaldo Ale może by je dobrze wykonywał, bo z tym też mamy problemy

2

@Who_you_mam 32 lata to jeszcze daleko do sportowej emerytury, ale finanse to racja - pytanie ile naprawdę by nas kosztował i czy możemy sobie na niego pozwolić mając potrzeby na innych pozycjach

4

Kusi, bo to wciąż klasowy zawodnik, który w przyszłym sezonie będzie miał dopiero 32 lata. Tyle, że to "darmo" jeszcze bardziej obciąży nam budżet płacowy, a priorytetami są "9" i stoper. Gdyby wystarczyło na niego kasy to bardzo chętnie - zawodnik do środka pola, zmiennik dla Yamala.
Gdyby Roony odszedł to by sie przydał, w środku pola również bez Pedriego sporo tracimy na jakości.

5

@campnou1996 Z tym, że sam Gundogan był najlepszym albo jednym z najlepszych zawodników w sezonie

1

@Safrani Niestety, jedynie na miejsce zamieszkania, może kiedyś sie uda zamieszkać w cieplejszym klimacie :)

2

@Safrani Zazwyczaj jednak grilujemy w plenerze, pogoda jest bardzo ważna. Juz nie mówię o deszczu, bo to całkowicie rujnuje plany, ale trząść sie z zimna przy 7-8° zamiast siedzieć w sloneczku przy tych 15-18° to jest różnica :D

1

@escarabajo Niedziela Wielkanocna też była ladna w tym roku, ale maj znów zapowiada sie kiepsko.
W poprzednim roku miałem tydzień dobrej pogody latem - w Grecji, reszta to raczej pojedyńcze naprawdę słoneczne dni.W tym roku nigdzie sie nie wybieram, więc liczę, ze pogoda będzie łaskawa i da trochę radości, niestety początek maja nie daje powodu do optymizmu

@kamiVeB podobno 8-11° na zachodzie Polski i 6-8°na wschodzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?