LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@majkiii A może jednak LM? Arsenal spokojnie do przejścia, a finał to 1 mecz i może cudem.. :) Z Bayernem czy PSG będą mieli ciężko, ale Arsenal moim zdaniem przejdą
0
@Mow_mi_Douglas W lidze to wiadomo, że nie mają czego szukać. Rzadko sie zdarza żeby i Real i Barcelona miały fatalne sezony, a tylko w takich okolicznościach mogą wygrać ligę
4
@Czyhrynski No bo to chyba prawda, najmniej można mu zarzucić, najmniej odpałów. Nie jest klasowym stoperem, takiego nie mamy, ale z tych co są...Cubarsi niby łapał formę, ale decydujący mecz i znowu z czerwem
@majkiii Niby racja, ale przyjdzie taki Bastoni i nadal nie będzie bronić tylko ścigać sie 40 metrów z napastnikami rywala, a nasz bramkarz nadal będzie bronić same 1vs1 albo 2vs1
Styl Flicka dobry do oglądania i w La Lidze, gdzie większość drużyn i tak nie potrafi nas skarcić, bo nie strzelają nawet z banalnych sytuacji, ale w LM ciężko, no chyba, ze faktycznie przyjdzie goleador, który wykorzysta chociaż połowę okazji to może dwumecze wygramy 7:6 albo 8:7
Tylko pytanie czy łatwiej strzelić, gdy przeciwnik umie bronić czy nie stracić bramki, gdy gra sie stoperami na polowie boiska i bocznymi obrońcami presujacymi "16" rywala
Nie mam tu na myśli wracania do taktyki Xaviego, ale granie w dokładnie taki sam sposób w kolejnym sezonie w LM będzie bardzo naiwne.
No i drabinki też juz pewnie tak łaskawe nie będą, półfinał czy ćwierćfinał niby spoko, ale rok temu w fazie play-off pokonaliśmy "tylko" Benfike i Dortmund, a w tym sezonie Newcastle. To nie są drużyny należące do europejskiego topu, nie oszukujmy sie. Inter i Atleti już nas zweryfikowało, a to wciąż ekipy dużo slabsze od PSG czy Bayernu.
Powtórzę jeszcze raz - doceniam wszystko co robi Flick, to co wycisnął z tej drużyny i ile osiągnął, niech tu zostanie jak najdłużej, po prostu w LM trzeba wyciągnąć wnioski na kolejne sezony - również te taktyczne, bo kadrowo to oczywiste
0
@Laminedependencia Rozsądna cena za zwykły zegarek to 20-60zl
Chociaż zegarki Benyar calkiem spoko wyglądają, godzinę pokazują jak każdy, ale to już ponad 100zl, nie wiem czy warto płacić tyle za w sumie zwykły zegarek
3
@Arden Sama propozycja nowego kontraktu to kompromitacja Deco, bez względu na proponowane zarobki.
Chłop prawie nie gra i nie można go nawet traktować jako zawodnika pierwszego zespołu, jedynie zajmuje miejsce.
Wiem, ze sympatyczny, wiem, ze jak gra to gra nieźle, ale ludzie... Nawet na 5 stopera to lepiej wyjąć kogoś ze sredniaka La Liga za kilka milionów
0
@Chimera Oczywiście, że to świetny trener, nie neguje tego, ale jednak chciałbym wreszcie mistrzostwo dla kogoś innego niż City czy Liverpool :D
0
@FCB24 Z perspektywy SPH to bardzo zla wiadomość, jednak lepiej grać z RSSS, a Real znów by się męczył z Atleti
0
@Chimera Pepuś już sobie wygrał wystarczająco pucharów, czas na świeżość
3
@Chimera Jak za szejkami? #mimowszystkoArsenal
0
@FCB24 Zagrali mądrze=autobus
0
@LeoMessiiBarcaPepa Oczywiście, że powinni zdobyć więcej, ale juz chyba wtedy mieliśmy problem z balansem między atakiem i defensywą i zdecydowanie nie mieliśmy odpowiedniego mentalu w tych rozgrywkach
0
@LeoMessiiBarcaPepa W sumie to MSN istniało tylko 4 sezony, nie 8-9
2
@reloaded Tego mu życzę, ale jeśli u nas nie potrafi już grać to nie powinniśmy płakać
4
@arasz1819 Taa, a później wybierają Tuska kolejny raz na premiera, choć każdy pamiętał poprzednie rządy.
I mamy co mamy, niespełnione 90% "100 konkretów", sluzba zdrowia sie zwija zamiast rozwijać itp itp.
Zbyt wiele osób uwierzyło patologicznemu kłamcy
0
@Criss18Barca Jak reszta ligi będzie grać jak teraz to wygra ligę ze sporą przewagą
1
@marcin62 Półfinał i ćwierćfinał przy bardzo sprzyjających drabinkach i najpowazniejszymi rywalami, których pokonaliśmy w fazie play off to Borusia i Newcastle, a odpadliśmy na pierwszych klasowych zespolach(wciaz półkę niżej niz Bayern czy PSG) czyli z Interem i Atleti.
To właśnie potwierdzenie tego o czym piszę
Na hiszpańskie, podupadłe zespoły to wystarczy, na średnie europejskie zespoły(jak Dortmund czy Newcastle) również, ale z prawdziwą europejską topką zazwyczaj tak to się będzie kończyć jak w ostatnich dwóch latach.
Super, ze gramy ofensywny futbol, szkoda tylko, ze wciąż w kluczowych dwumeczach więcej tracimy niz strzelamy, a to jest właśnie poklosie tej taktyki.
W LM musimy to poprawić, zagrać mądrzej.
2
@ViscaelBarca2007 Zero czystych kont przez całą edycję LM...to wystarczający powód żeby sie zastanowić i coś zmienić.
O tych "zaletach" nie chce mi sie czytać, w lidze może to jeszcze działa, ale w LM będziemy kolejny sezon popełniać te same błędy i liczyć na inny rezultat.
3
@RC28 tym większe brawa dla Muriqiego, u nas miałby ze trzy razy więcej okazji
4
Nic odkrywczego, z taką taktyką musielibyśmy być zabójczo skuteczni pod bramką przeciwnika, a na to sie nie zanosi.
I też nie chodzi o wpadanie ze skrajności w skrajność, wystarczy grać trochę bezpieczniej, trochę niżej w obronie, bo w ataku okazje i tak przyjdą.
W obecnej taktyce obrońcy więcej ścigają sie z napastnikami niż grają typowo w obronie, a bramkarz zamiast bronić strzały to ciągle musi bronić setki.
W La Liga możemy grać jak teraz, ale LM wymaga malej modyfikacji
No i wysoka linia=zabójczy pressing, a pod koniec sezonu czyli wtedy, gdy przychodzą decydujące mecze już tych sił w drużynie jest mniej
1
@ShawnC w samej radości nic dziwnego nie ma, wiadomo, ze Klasyk to zawsze coś więcej niż 3pkt
20
No juz wole Muriqiego, 21 bramek w 30 spotkaniach i to w barwach Mallorki robi wrażenie. Na 2-3 lata pewnie spoko opcja jeśli nie da rady kupić kogoś topowego
0
@RC28 Ale 21 bramek w 30 meczach strzelił
1
@Faro Niestety nie dla wszystkich
1
@alone49 Kessie będzie striptizerem
1
@July_6_BcN ależ owszem, czemu nie
0
W składzie Realu Marokańczyk, Turek, Ukrainiec, a Hiszpana nie ma
0
@Cvzx Z Interem w pierwszym meczu calkiem spoko nota
0
@PanMietek tylko nie "e", średniak za 3k
0
@kamyk_23 Gdyby tak grali w LM i dzieki temu byłby awans? Tak, oczywiście.
W La Liga możemy sobie grać jak teraz, przeciwnicy i tak często marnują swoje okazje, ale LM nie wybacza
Gdybyśmy potrafili modyfikować taktykę w trakcie meczu to juz rok temu gralibyśmy w finale LM. Z Interem te ostatnie minuty trzeba było zagrać właśnie jak Atletico, wczoraj przy 2:0 też już można było zagrać mądrzej, bezpieczniej
3
@Torion2007 Jak na złość jak juz zmienimy taktykę i wzmocnimy zespół to będzie drabinka z PSG i Bayernem :)
Ostatnie 2 sezony mieliśmy naprawdę świetną drabinkę