4

Fajny ten ekran 360 na Meteopolitano, estetyczny. Szkoda, ze na Camp Nou zrezygnowali

2

@macio_944 normalny mecz, po prostu wczoraj było show

0

@PIWOSZ89 Skąd wnioski, że to mecz na 0:0? Atleti w dwumeczach strzeliło 7 Totenhamowi, 3 Barcelonie.
Arsenal w playoff faktycznie mało strzela, ale w fazie ligowej strzelali najwięcej

0

@Arden To samo można powiedzieć o Atleti

0

@MagdJanko Arsenal strzelił najwięcej bramek w fazie ligowej LM, w Premier League więcej strzeliło tylko City( 2 bramki więcej)

0

@Roobo Z Atletico tez się można pośmiać

0

@Kgorecki2500 no taka prawda

1

@Awedi No ja bardzo chciałbym żeby Arsenal wygrał zarówno ligę jak i LM, ale pewnie skończą jak zawsze

23

I pomyśleć, ze większość (w tym ja) wolała Nico Williamsa niz Luisa Diaza xd

Za marne 70mln taki skrzydłowy

1

@Bykunn za wiele do powiedzenia nie mają

0

Za Diaza też te 70mln to była promocja

0

@Kuchar Jeszcze trzeba dobrze wydać dużą kase

1

Bayern wyzej w obronie i klasyczna kara

1

@Filipem Niestety w LM jesteśmy dość przewidywalni

0

@Kamiloza91 Średnio Yamal się bawił z Nuno Mendesem

0

@VeB 1899 A łapę po co wystawił?

0

Wystawiona łapa

0

@macio_944 Tylko kto u nas by te 2 strzelił no i podejrzewam, ze jednak moglibyśmy stracić więcej niz 2 do przerwy

3

I teraz my na takie PSG nie mając obrony, napastnika i z tylko jednym skrzydłem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Esteban_ Bez przesady

0

@Gaucho Bo Real wyszedł z lepszą taktyką, nie wyszli naiwnie w defensywie.

0

@Hindus Dawno dawno temu

2

PSG i Bayern zrobiliby z nas mielonke, to jeszcze nie nasz poziom

1

Wraca stary Dembele

0

@Borneo ale nie jest

0

@Zoker No zawsze jakiś plus, ale jak juz ma sie piekarnik i trzeba kupić air fryera za 200-300zl to i tak szybko ten prąd sie nie zwróci

0

@Chada Z ciekawości jaką to ma przewagę nad piekarnikiem? U mnie w rodzinie też była podjarka tym urządzeniem, ale frytki smakowały dokładnie tak samo, a jak z resztą potraw? Szybciej sie nagrzewa?
Bo frytki bez tłuszczu to w piekarniku też sie robi :D
Moze mniejsze komory to mniej prądu zużywa, ale jestem ciekaw opini na temat smaku przygotowanych dań

3

@Derpowsky Też nie do końca, bo jeśli przegramy klasyk to musimy mieć 1pkt więcej niż Real(bilans bezpośrednich decyduje) i w takim scenariuszu potrzebujemy jeszcze 5pkt.

@campnou1996 Potrzebujemy 1 zwycięstwa i 2 remisów w 4 meczach(bo zakladam scenariusz z przegranym klasykiem)

2

@Browaldo Co dokładnie? Feta po meczu z Realem?
Czy to, że klub mając mistrzostwo na 99% ma czelność planować różne scenariusze swietowania zamiast poczekać do 100% pewności i wtedy organizować wszystko w chaosie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?