LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Fajny ten ekran 360 na Meteopolitano, estetyczny. Szkoda, ze na Camp Nou zrezygnowali
2
@macio_944 normalny mecz, po prostu wczoraj było show
0
@PIWOSZ89 Skąd wnioski, że to mecz na 0:0? Atleti w dwumeczach strzeliło 7 Totenhamowi, 3 Barcelonie.
Arsenal w playoff faktycznie mało strzela, ale w fazie ligowej strzelali najwięcej
0
@Arden To samo można powiedzieć o Atleti
0
@MagdJanko Arsenal strzelił najwięcej bramek w fazie ligowej LM, w Premier League więcej strzeliło tylko City( 2 bramki więcej)
0
@Roobo Z Atletico tez się można pośmiać
0
@Kgorecki2500 no taka prawda
1
@Awedi No ja bardzo chciałbym żeby Arsenal wygrał zarówno ligę jak i LM, ale pewnie skończą jak zawsze
23
I pomyśleć, ze większość (w tym ja) wolała Nico Williamsa niz Luisa Diaza xd
Za marne 70mln taki skrzydłowy
1
@Bykunn za wiele do powiedzenia nie mają
0
Za Diaza też te 70mln to była promocja
0
@Kuchar Jeszcze trzeba dobrze wydać dużą kase
1
Bayern wyzej w obronie i klasyczna kara
1
@Filipem Niestety w LM jesteśmy dość przewidywalni
0
@Kamiloza91 Średnio Yamal się bawił z Nuno Mendesem
0
@VeB 1899 A łapę po co wystawił?
0
Wystawiona łapa
0
@macio_944 Tylko kto u nas by te 2 strzelił no i podejrzewam, ze jednak moglibyśmy stracić więcej niz 2 do przerwy
3
I teraz my na takie PSG nie mając obrony, napastnika i z tylko jednym skrzydłem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Esteban_ Bez przesady
0
@Gaucho Bo Real wyszedł z lepszą taktyką, nie wyszli naiwnie w defensywie.
0
@Hindus Dawno dawno temu
2
PSG i Bayern zrobiliby z nas mielonke, to jeszcze nie nasz poziom
1
Wraca stary Dembele
0
@Borneo ale nie jest
0
@Zoker No zawsze jakiś plus, ale jak juz ma sie piekarnik i trzeba kupić air fryera za 200-300zl to i tak szybko ten prąd sie nie zwróci
0
@Chada Z ciekawości jaką to ma przewagę nad piekarnikiem? U mnie w rodzinie też była podjarka tym urządzeniem, ale frytki smakowały dokładnie tak samo, a jak z resztą potraw? Szybciej sie nagrzewa?
Bo frytki bez tłuszczu to w piekarniku też sie robi :D
Moze mniejsze komory to mniej prądu zużywa, ale jestem ciekaw opini na temat smaku przygotowanych dań
3
@Derpowsky Też nie do końca, bo jeśli przegramy klasyk to musimy mieć 1pkt więcej niż Real(bilans bezpośrednich decyduje) i w takim scenariuszu potrzebujemy jeszcze 5pkt.
@campnou1996 Potrzebujemy 1 zwycięstwa i 2 remisów w 4 meczach(bo zakladam scenariusz z przegranym klasykiem)
2
@Browaldo Co dokładnie? Feta po meczu z Realem?
Czy to, że klub mając mistrzostwo na 99% ma czelność planować różne scenariusze swietowania zamiast poczekać do 100% pewności i wtedy organizować wszystko w chaosie?