LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mial pomysl na gre w meczu z City. Teraz nie wiem kogo obwiniac za ta porazke.. Czy Martino za taktyke, sklad i brak zmian czy pilkarze, ktorzy odpuscili sobie ten mecz
0
Wlasnie... Grajac bez zaangazowania nie wygraja tego meczu.
0
Ciezko mi uwierzyc, ze Barca chociazby zremisuje. Tutaj nawet Barca w najlepszej formie mialaby ciezko a co dopiero Barca w takiej dyspozycji..Trzeba bylo dac Cesca poki przeciwnik gral otwarty mecz... Teraz pewnie beda grac z kontry
0
Szkoda gadac... A Martino na co czekal? Jedna zmiana w 60 minucie?? A kolejne za 20 min??
0
Zasluzone prowadze ie Realu...
Szanuje Martino i wierze ze ma pomysl na gre Barcelony, ale nie moge zrozumiec jak on.moze patrzec na nasza gre i nie reagowac..
0
1:1:)
0
Najlepiej abysmy zagrali w drugiej polowie tak jak z City. Trzeba wprowadzic Cesca, Alvesa i Alexisa. Rozumiem, ze sie oszczedzaja, ale chyba lepiej zdobyc te 3 punkty. Takim skladem gra nam nie wychodzi wic trzeba zareagowac i to szybko!
0
Bramka wisi w powietrzu.. Zmiany trenerze!:)
0
Ras???
0
Bo my im na to pozwalamy
0
Kurde... Mamy remis i znowu to samo.. Czas sie obudzic. To my mamy zdominowac mec!
0
Moze strqcona bramka ich pobudzi. Graja tak, jak by nie mieli motywacji, a przeciez teraz kazdy ligowy mecz moze okazac sie kluczowy.
0
Gra na siedzaco? Tego jeszcze nie bylo:)
0
Troche wiecej ruchu i szybkiej wymiany pilki i bedzie dobrze. Byle nie grali na stojaco:)
0
Slaby z ciebie prowokator..
0
Ludzie spokojnie. Dopiero sie rozkrecamy. ;)
0
Hmnn?
0
Dokladnie! Od dawna o to mi chodzi. Zajmijmy sie wlasna druzyna i nie znizajmy sie do poziomu niektorych "kibicow"...
0
W Europie tez sa genialni pilkarze:) Byc moze nie czaruja tak swoja techniką jak "Poludniowcy", ale rowniez potrafia byc liderami swojej druzyny:) Wszedzie trafiaja sie talenty, chociaz w Polsce troche rzadziej:)
0
Fajnie, ze Barca ma prawo pierwokupu do wielkich brazylijskich talentow. Byc moze niedlugo ktorys z nich okaze sie genialnym zawodnikiem i wtedy bedzie nam latwiej sprowadzic go na Camp Nou:)
0
Chcialbym aby trafil wlasnie do Liverpoolu, poniewaz bardziej szanuje ten klub niz kluby budowane na ogromnych pieniadzach takie jak City czy Monako, ale to juz jego wybor. Szkoda, ze odchodzi. Oby Ter Stegen byl godnym nastepcą.
0
Tez tak sądze, ale obym sie mylil:) Mam juz dosyc tych " autobusow".
0
W takim razie mam nadzieje, ze szanowny pan nie zdecyduje sie na autobusik w swoim polu karnym tak jak to mialo miejsce na Camp Nou:) Fajnie, ze zapowiada sie otwarty mecz. Bedzie ciekawiej:)
0
Po 3 punkty!
0
Dla mnie tez nie jest normalna ta nagonka na Barcelone, bo chyba tak mozna to nazwac. Nawet jesli sad ma pewne watpliwosci to czy nie mozna rozwiazac tego inaczej? Media caly czas poruszaja temat Neymara, a to moze byc dla niego zle
Mam nadzieje, ze uda sie to roztrzygnac w najblizszym czasie i wreszcie bedzie swiety spokoj.
0
Ale czy slusznie podwazal suwerennosc arbitra?? Czy przeanalizowal wszystkie bledy Szweda czy wzial pod uwage tylko jedna sytuacje?
0
Wiesz, niektorzy widza tylko to co chca zobaczyc:)
0
Za takie pomawianie jak najbardziej nalezy sie jakas kara.. Rozumiem, ze byl zdenerwowany, bo jego druzyna okazala sie bezradna i nie tak wyobrazal sobie ten mecz, ale jednak troche przesadzil...
0
Czas zakonczyc tę sprawe raz na zawsze.
0
Skruche wyrazil bo boi sie konsekwencji... Jak widac nadal uwaza, ze arbiter wypaczyl wynik spotkania, wiec takie przeprosiny mnie nie przekonuja.:)