0

Wyjdz z tej strony i nie wracaj...

0

Ale jesli wierzyc plotkom real dostalby 80mln rocznie a my?? Ale nawet za to 80 mln wolalbym, aby Camp Nou pozostalo Camp Nou

0

Dokladnie...

0

No w koncu trzeba przypomniec wszystkim kto jest Krolem.:)

0

Na jakiej podstawie Capello uwaza, ze Real jest faworytem w lidze i Lidze Mistrzow??? Przeciez pieniadze w pilke nie graja a patrzac na obecna forme Realu to widze ich na 3 miejscu w lidze... Ma prawo do wlasnego zdania, ale cholernie mnie ciekawi jak to wywnioskowal:)

0

Krol jest tylko jeden.. Niech teraz Ronaldo strzeli taka brameczke...

0

Nie rozumiem was... Moze i mecz nie jest porywajacy, ale w koncu Barca awans ma juz zalatwiony, wiec przestancie z tymi komentarzami... Ten mecz to nie pojedynek w Lidze Mistrzow;)

0

Dlaczego... Miejmy nadzieje, ze to nie grozna kontuzja.

0

Niech wygra lepszy:)

0

Z jednym sie nie zgodze... W koncu Iniesta zostal 6 pilkarzem na swiecie, wiec uwazam , ze jego obecnosc w jedenastce roku jest uzasadniona... Martwi mnie natomiast, ze nawet ty jako kibic Barcelony pamietasz tylko ostatnie miesiace w wykonaniu Iniesty... Juz zapominacie jak gral do konca poprzedniego sezonu.. Owszem pozniej troche obnizyl loty ale jak najbardziej zasluzenie jest w jedenastce.
Z Danim i Xavim sie zgadzam... To byl zly rok w wykonaniu Alvesa, a i Xavi nie zachwyza juz tak swoj gra jednak jako kibic Barcy bardzo sie ciesze z sukcesow naszych pilkarzy

0

Gratulacje dla Ronaldo i dla Messiego, Neymara i Iniesty. 3 zawodnikow Barcy w pierwszej 6 robi wrazenie:-)

0

Yhym... Skoncza sie miliony to i skonczy sie projekt:) Chociaz fajnie by bylo, gdyby Abidal i Valdes grali w jednym klubie.

0

Miejmy nadzieje, ze to nic powaznego bo Iniesta wreszcie wracal do formy.

0

Bywa tak, ze gdy Xavi wchodzil na boisko kontrolowal srodek boiska co bylo nam potrzebne.. W tym meczu rzeczywiscie nie zrobil niczego nadzwyczajnego ale to tak samo jak nasi pozostali pilkarze, ale ja mimo wszystko jestem zadowolony z tego remisu...W koncu Atletico to obecnie nasz najtrudniejszy przeciwnik w lidze wiec remis na wyjezdzie jest jak najbardziej korzystny

0

Opusc tą strone, bo zanizasz poziom.. Z reszta po twoim nicku wnioskuje, ze przywialo cie tu ze strony realu i specjalnie trolujesz

0

Ale to zasluga rywala. Ciezko nam sie gra z Atletico ale wierze ze znajdziemy na nich sposob na Camp Nou

0

Mozecie przestac juz z tym Mikim? Tak bardzo brakuje wam tego trola?

0

Spokojnie, Real obecnie jest bez formy, wiec tak jak mowisz niekoniecznie wygra jutrzejszy mecz. My za to jestesmy w formie co pokazywalismy w poprzednich meczach, a dzisiaj Atletico pokazalo, ze nie jest byle kim. Mysle, ze remis jest w miare korzystny biorac pod uwage ze gralismy z tak dobra druzyna na wyjezdzie. Naprawde nie robcie tragedi z tego remisu, bo moglo byc gorzej.

0

Nie rozumiem...

0

Busquets rowniez mnie zawiodl... Przez te jego straty robilo sie goraco pod bramka Valdesa

0

Ogarnij sie chlopie(?)... Nie wiem gdzie wyczytales te komentarze...

0

I to u siebie:)

0

Wynik ani nie jest zly ani nie jest dobry. Jednak Atletico to nie byle kto, szczegolnie ze gralismy na wyjezdzie

0

Juz niedlugo rozpocznie sie wielki mecz, wielkie widowisko. Na ten mecz czeka cala Europa.
Co do skladu to bez wielkiego zaskoczenia, chociaz mnie dziwi, ze od poczatku meczu nie zagra ani Messi, ani Neymar. Jednak wiem, ze Tata wie co robi, a Leo i Neymara z pewnoscia zobaczymy w drugiej polowie.
Trzymam kciuki i juz nie moge sie doczekac pierwszego gwizdka. Powodzenia Barcelono, do boju:)

0

Heh.. Nowy teatrzyk w Madrycie z Cr7 w roli glownej:)

0

Teraz nawet wielu kibicow Realu wspomina gre swojego klubu za czasow Mou:) Ancelloti jest juz bee i czas na zmiany.:]

0

A wiecie co mnie rozwala??? Ze wielu kibicow Realu uwaza, ze Ronaldo to pomocnik... Serio, pamietam jak jeszcze wchodzilem na wp.pl i czytalem tam komentarze.. Mysle, ze to najbardziej pokazuje ich poziom kibicowania:-) Chociaz nie moge powiedziec, ze wszyscy kibice Realu sa tacy bo to oczywiscie nieprawda.. Ale nie rozumiem jak osoby ktore nie wiedza na jakiej pozycji gra ich najwiekszy gwiazdor moga nazywac sie kibicami:)

0

To zalezy... Prawdziwi kibice Realu z remisu, bo wieksza szansa na dogonienie tych dwoch druzyn no a reszte pewnie z zawosci do Barcy wolalaby porazke naszego klubu:)

0

Nie rozumiem... Gosc sciagnal do Barcy Cesca, Masche, Albe i Neymara a wymacie to gdzies??? Zrozumcie... Nie kazdego sie da kupic..tzn mozna wydac 100 mln euro na jednego pilkarza tak jak Real i wtedy przekona sie prawie kazdy klub ale jak Tobie nie odpowiada transfer super gwiazdy i swietnego zawodnika a wiec Neymara za 57 ml. to nie wiem o co wam chodzi... Bo za 15 mln Luiza sie nie kupi

0

Z calym szacunkiem dla Realu ale jakim cudem druzyna, ktora stracila do nas w lidze az 15 punktow moze byc przed nami??? Tak samo Atletico.. Naprawde nie wiem jakimi kryteriami sie kieruja ale w czym Barcelona byla gorsza od Realu?? Mysle, ze wygranie ligi jest wazniejsze od dojscia do finalu Pucharu Krola... Oni chyba kieruja sie wlasnymi upodobaniami, bo obiektywizmu w tym nie widze...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?