LukaszFan
Dołączył/a: listopad 2013
12 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jose Manuel Pinto
"Niepewny w opanowaniu piłki w początkowej fazie meczu, nawet jeśli umie więcej zwodów od Tello. "
Nie wiem jak was, ale mnie to rozwalilo:)
0
A ja wciaz nie moge zrozumiec tego jak on mogl odejsc z Barcelony do Realu... I jeszcze te zapewnienia, ze kocha Barce i ze nie ma zamiaru odejsc... Okazalo sie inaczej. Dla mnie zawsze bedzie zdrajca.
0
Masz racje z w sprawie podwyzki dla Messiego. Nie rozumiem dlaczego ciagle o tym wspominaja. Powinno to zostac pomiedzy Messim a zarzadem.
0
Hahaha... Wyjdz
0
Nie ma to jak zachwycac sie pilkarzem, ktory rozegrał dopiero 20 meczow. Poczekajmy do konca sezonu i wtedy bedzie mozna powiedziec o nim wiecej.Mozliwe, ze bedzie geniuszem podobnym do Neymara, ale po 6 golach nie mozemy powiedziec, ze juz jest wspanialy.:)
0
Heh... No i sie zemscilo;) Ale final o tak jest nasz.:D
0
Mecz nawet ciekawy, wszystko pod kontrola. Chcialbym zobaczyc troszeczke wiecej strzalow z lini pola karnego, ale i tak jest OK.
0
A czego sie spodziewales? Po to sa komentarze, aby napisac co sie o tym mysli. Nie chcesz to nie czytaj i juz.
0
Ale cela ten kibic ma:) Jestm ciekaw jaka to mogla bys odleglos :)
0
Zabawne... Nie ta strona koleżko...
0
Zgadza sie. Iniesta to decydujacy zawodnik. To on wnosi ta swiezosc i napedza gre. Nie szuka na sile dryblingow, chociaz potrafi minac przeciwnika bez wiekszego trudu. Mam nadzieje, ze z kazdym meczem bedzie gral coraz lepiej, bo nie wyobrazam sobie Barcy bez niego:)
0
Bylo blisko:)
0
A ja sie usmialem z ciebie biedny dzieciaczku.. Cale szczescie informatyka ci sie konczy a mama w domu pewnie nie pozwala uzywac komputera.
0
Mam nadzieje, ze dzieki tym 2 bramką Messi nabierze pewnosci siebie i zacznie strzelac regularnie:)
0
Odejdz prowokatorze... Real ile punktow dostal od sedziego??
0
Chyba nie bylo dnia zeby madrycka prasa nie napisala o Realu ani katalonska prasa nie napisala o Barcelonie:)
0
Otoz to! Ale chyba nie spodziewales sie, ze Marca napisze o slabszej formie swojego ulubienca:) Madrycka prasa moze zachwycac sie przewrotkaCristiano umieszczajac ja 4 razy na okladce, ale nigdy zlego slowa nie napisza:)
Niestety zarowno Leo jak i Iniesta nie sa w najwyzszej formie, ale z pewnoscia niedlugo beda grac na swoim poziomie.
0
Heh.. Marca pisze o slabej formie Leo zamiast napisac o formie Cristiano, ktory od poczatku stycznia gra jeszcze gorzej niz Messi:) Cala Marca
0
Chyba czas aby to on gral od pierwszych minut . Czy zagra gorzej d Alvesa? Nie wydaje mi sie :)
0
Dani, Ty lepiej popatrz na swoja gre. Gdzie sie podziala twoja forma sprzed kilku lat?:)
0
2 fartowne bramki? Piszesz o derbach Madrytu??
0
Ale mysle, ze Pedro tez sie dobrze spisal na skrzydle.
0
JA tez widzialem autobus i to jaki...
0
Po raz kolejny madrycka prasa mnie rozwalila:)
0
Ok tylku przenies sie na onna strone
0
Tak jak wielu z was pisze, Messi powinien miec przed soba klasyczna "9". Skoro lubi sie cofac do rozegrania to musi miec komu zagrywac te prostopadle pilki:)
0
Na autobus pomoze Adriano:) Huknie zza pola karnego i po sprawie
0
Dokladnie, tez tak sądze:)
0
Pieknie:)
0
Yhym... Jeszcze z 5min i Bilbao strzeliloby drugiego gola..