0

Jose Manuel Pinto
"Niepewny w opanowaniu piłki w początkowej fazie meczu, nawet jeśli umie więcej zwodów od Tello. "

Nie wiem jak was, ale mnie to rozwalilo:)

0

A ja wciaz nie moge zrozumiec tego jak on mogl odejsc z Barcelony do Realu... I jeszcze te zapewnienia, ze kocha Barce i ze nie ma zamiaru odejsc... Okazalo sie inaczej. Dla mnie zawsze bedzie zdrajca.

0

Masz racje z w sprawie podwyzki dla Messiego. Nie rozumiem dlaczego ciagle o tym wspominaja. Powinno to zostac pomiedzy Messim a zarzadem.

0

Hahaha... Wyjdz

0

Nie ma to jak zachwycac sie pilkarzem, ktory rozegrał dopiero 20 meczow. Poczekajmy do konca sezonu i wtedy bedzie mozna powiedziec o nim wiecej.Mozliwe, ze bedzie geniuszem podobnym do Neymara, ale po 6 golach nie mozemy powiedziec, ze juz jest wspanialy.:)

0

Heh... No i sie zemscilo;) Ale final o tak jest nasz.:D

0

Mecz nawet ciekawy, wszystko pod kontrola. Chcialbym zobaczyc troszeczke wiecej strzalow z lini pola karnego, ale i tak jest OK.

0

A czego sie spodziewales? Po to sa komentarze, aby napisac co sie o tym mysli. Nie chcesz to nie czytaj i juz.

0

Ale cela ten kibic ma:) Jestm ciekaw jaka to mogla bys odleglos :)

0

Zabawne... Nie ta strona koleżko...

0

Zgadza sie. Iniesta to decydujacy zawodnik. To on wnosi ta swiezosc i napedza gre. Nie szuka na sile dryblingow, chociaz potrafi minac przeciwnika bez wiekszego trudu. Mam nadzieje, ze z kazdym meczem bedzie gral coraz lepiej, bo nie wyobrazam sobie Barcy bez niego:)

0

Bylo blisko:)

0

A ja sie usmialem z ciebie biedny dzieciaczku.. Cale szczescie informatyka ci sie konczy a mama w domu pewnie nie pozwala uzywac komputera.

0

Mam nadzieje, ze dzieki tym 2 bramką Messi nabierze pewnosci siebie i zacznie strzelac regularnie:)

0

Odejdz prowokatorze... Real ile punktow dostal od sedziego??

0

Chyba nie bylo dnia zeby madrycka prasa nie napisala o Realu ani katalonska prasa nie napisala o Barcelonie:)

0

Otoz to! Ale chyba nie spodziewales sie, ze Marca napisze o slabszej formie swojego ulubienca:) Madrycka prasa moze zachwycac sie przewrotkaCristiano umieszczajac ja 4 razy na okladce, ale nigdy zlego slowa nie napisza:)
Niestety zarowno Leo jak i Iniesta nie sa w najwyzszej formie, ale z pewnoscia niedlugo beda grac na swoim poziomie.

0

Heh.. Marca pisze o slabej formie Leo zamiast napisac o formie Cristiano, ktory od poczatku stycznia gra jeszcze gorzej niz Messi:) Cala Marca

0

Chyba czas aby to on gral od pierwszych minut . Czy zagra gorzej d Alvesa? Nie wydaje mi sie :)

0

Dani, Ty lepiej popatrz na swoja gre. Gdzie sie podziala twoja forma sprzed kilku lat?:)

0

2 fartowne bramki? Piszesz o derbach Madrytu??

0

Ale mysle, ze Pedro tez sie dobrze spisal na skrzydle.

0

JA tez widzialem autobus i to jaki...

0

Po raz kolejny madrycka prasa mnie rozwalila:)

0

Ok tylku przenies sie na onna strone

0

Tak jak wielu z was pisze, Messi powinien miec przed soba klasyczna "9". Skoro lubi sie cofac do rozegrania to musi miec komu zagrywac te prostopadle pilki:)

0

Na autobus pomoze Adriano:) Huknie zza pola karnego i po sprawie

0

Dokladnie, tez tak sądze:)

0

Pieknie:)

0

Yhym... Jeszcze z 5min i Bilbao strzeliloby drugiego gola..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?