1

@FcPortoFan1999 po prostu przesledz sobie kariere Papuszuna, np na Wikipedi. Nie bylo w polskiej pilce kogos takiego, nie tylko w XXI wieku, ten facet szedl od samego dolu i wszedzie, doslownie wszedzie osiagal sukces, czesto z druzynami ktore byly beniminkami! A to co zrobil z Rakowem jest czyms czego nie dokonal zaden trener chyba w calej historii, od beniaminka od razu do podium i mistrzostwa w miedzyczasie wygrywajac tez puchar Polski. To jakie on ma rozeznanie na rynku pilkarskim jest nieznane mi w innym przypadku,. potrafil dobierac pilkarzy takich aby wygrywac 3 lige, 2 lige, i 1 lige, z marszu, z beniaminkami.

2

W kwietniu. Czyli wypatrzyl go najlepszy polski trener XXI wieku, Papszun. A zrezygnowano gdy Papszun odszedl.

0

@Barca2022 podaj nazwe "szanującego się klubu z premier league" ktory zechce tego przecietniaka?

0

@FCBparasiempre Puchar Miast Targowych(późniejszy Puchar UEFA) - Puchar Miast Targowych to nie jest późniejszy Puchar UEFA. To puchar nieuznawany przez UEFA dlatego ze oni razem z faszystą bernabeu zrobili swoj Puchar Europy. A PMT byl silniej obsadzony od PE.

1

@Emhyr "Vitor Roque’s agent:" tyle w temacie

0

@HighestInTheRoom wystarczy zablokowac najwiekszy syf w necie czyli twitera.

0

@Pawel13sz zmarnowany jak Puig

1

@fart ja tez nie dostaje minut ale nie twierdze ze nadaje sie do pierwszej 11 Barcelony. Wiec skoro Roque nie dostaje tych minut to znaczy ze jest zwyczajnie slaby. Po prostu slaby.

2

@Kozinho. racja ziomek, niech ten Brazylijczyk ucieka. Jak najmniej takich przecietnych pilkarzy w Barcelonie i bedzie tylko lepiej.

0

Przydadza sie te liczby w negocjacjach gdy bedzie sprzedawany. Wtedy moze sie chociaz ze 40mln dostac za tego mocno przecietnego pilkarza.

0

Komentarz usunięty

0

@JordiAlbion Tak samo jak czekalismy na rywala po meczu z Eintrachtem? Czy inaczej jakos?

0

@Firestone dawac szanse Roque hahah jasne, tylko dlatego ze przecietniak zostal sciagniety za 40mln Xavi ma mu dawac sznase? Sprzedac i zapomniec.

3

@norbi77 bo nigdy w pilke nie grales na boisku. dlatego cie to irytuje. wyobraz wiec sobie ze na boisku w takiej sytuacji nie masz nigdy pewnosci czy trafiles w pilke czy nie, gdy dochodza emocje mozesz byc wrecz pewnym ze jednak trafiles.

12

@Aragorn33 rozwoj Fermina jest niesamowity. Tak powinien wygladac naturalny rozwoj kazdego mlodego pilkarza. Bez nachalnego grania w kazdym meczu, spokojne wprowadzanie do skladu. A Fermin doklada do tego fantastyczne gole - ten chlopak strzelil w tym sezonie i na Ateltico i na reialu! On, Gavi, Pedri, Cubarsi, Yamal wszyscy mlodzi z wielką przyszloscią.

0

@kigani "Jeśli w tym wieku nie nabył szybkości to już jej nie nabędzie" : jest to nieprawda. szybkosc w ogromej wiekszosci u czlowieka przychodzi z wiekiem i nigdy nie jest to wiek do 20roku zycia. Najlepsi sprinterzy swiata nie mają lat 18 tylko 28,30 a i wiecej.

1

jest to bardzo niejednoznaczna sytuacja. Bo z pewnoscia Fermin nie zaslania ani nie wykonuje jakiegos ruchu ktory dekoncetruje bramkarza chociaz jest na pozycji spalonej i na upartego mozna uznac ze uczestniczy w grze. powiem tak: decyzja ciezka dla sedziego i z kazdej sie wybroni.

3

@tbas czlowieku ten chlopak rok temu gral w 3 lidze. w tym seoznie wygenerowal juz z 500minut wiecej niz w wieku wieku gral chocby taki terminator biegania jak valverde z reialu. ta krytyka byle cos sie dojebac jest nie tyle smieszna co zwyczjanie glupia. typowe dla kibicow barcelony

0

@kigani myslisz ze De Ligt gra lepiej od Araujo? Naprawde tak myslisz?

2

ja tylko zostawie to tak ze bez technologi VAR nie byloby tu czerwonej kartki. bo sedzia z boiska tego nie widzial

0

Kluby PL na dzisiejszym głosowaniu opowiedziały się za wprowadzeniem surowego limitu wydatków. Limit ten ograniczy możliwość wydawania przez kluby więcej pieniędzy niż pięciokrotność przychodów z reklam i transmisji najniżej klasyfikowanej drużyny w lidze. Przeciwko temu głosowali jedynie Man Utd, Man City i Aston Villa, a Chelsea wstrzymała się od głosu.
Zmiana wejdzie w życie latem tego roku.
[Martyn Ziegler/Ben Jacobs]

ten "surowy limit wydatków" to na dzis, bagatala, ok 700mln euro.

0

@Iniesta997 surowsze to za duze slowo. nowe FFP ma byc wrorowane na NBA, cyzli kazdy klub ma miec identyczna kwote do wydania na transfery a jesli ją przekroczy to placi "podatek od bogactwa" do kasy federacji.

8

@BORO_12 "przecież Xavi i Iniesta grali na innych pozycjach" - to dyskwalifikuje cie w dalszej rozmowie. Bo w czasach gdy zaczales interesowac sie pilka i obaj byli juz top gwiazdami, to tak, grali na innych, bo Iniescie znaleziono pozycje na lewym pomocniku, lub wrecz na lewym napastniku i tam sie doskonale odnalaz. Ale gdy zaczynali grac razem w Barcelonie tak nie bylo. Obaj mocno sie dublowali i dyskusji o ich kompatybilności bylo co niemiara.

0

@Radioactive9705 Dzien Bosaka, tancerza z TVN

0

@FcPortoFan1999 masz jakies problemy z glową, chyba twojej parti

1

@Borneo nie ma zdziwienia, Wegrzy to sojusznicy faszystowkich Niemiec w 2 wojnie swiatowej, a dzis sojusznicy putinowskiej Rosji. Przypadkow tu nie ma.

11

@Bobo25 "obraził żone czy tam dziecko" bo taka wersje wcisnela ci do glowy propaganda madrycka aby chronic zwyklego bandyte ze zrytym łbem grajacego w ich barwach? jak widac nawet tak prosta propaganda - czyli powtarzanie 100 razy czegos na co nie ma nawet cwierc promila dowodu, potrafi latwo zrobic sieczke z malo bystrego umyslu.

1

@BORO_12 Gavi swoje najlepsze mecze rozgrywal jako lewy pomocnik, podobnie jak Pedri - doprowadzilo to nawet do duzej debaty w Hiszpanii czy nie mamy powtorki z polowy pierwszej dekady XXI wieku, gdy wszyscy sie glowili jak pomiesic Inieste i Xaviego w jednej druzynie.

1

dobry pilkarz ale to jest zawodnik poruszajacy sie w strefach lewego pol-skrzydla/lewego pomocnika - pozycji ktora w Barcelonie jest stosunkowo dobrze zabezpieczona (moze tam grac kilku pilkarzy: Pedri, Gavi, Fermin, nawet Felix) - o wiele mniej mozliwosci jest na prawej stronie pomocy

8

"Wewnętrzne służby bezpieczeństwa Orlenu ostrzegały Daniela Obajtka przed współpracą z pochodzącym z Libanu Samerem A., podejrzewanym o kontakty z terrorystyczną organizacją Hezbollah, na dodatek zamieszanym w nielegalny obrót ropą z Iranu. Obajtek te ostrzeżenia zlekceważył i postawił Samera A. na czele OTS, szwajcarskiej spółki Orlenu. W efekcie Orlen stracił 1,6 mld zł, co wyszło na jaw dopiero po utracie władzy przez PiS i odwołaniu Obajtka."


jakim cudem ta persona nie siedzi jeszcze w pasiakach?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?