MOLESTA
Dołączył/a: marzec 2023
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
w normalnym meczu jesli tak tak duzo kontrowersji to rozklada sie to mniej wiecej rownomiernie. cos tam ma jedna druzyna cos druga. no zdarza sie slaby sedzia.
ale dobra, czasami zdarzaja sie wyjatki i w mniej normalnym meczu gdzie sedzia wyraznie faworyzuje jedna z druzyn, jest wiecej kontrowersji na niekorzysc jednej z druzyn. wtedy sedzia kalosz, pomagał.
ale tu mamy sytuacji niepspotykaną. bo kontrowersji mnostwo i jakze przypadkowo wszystkie kontrowersje sa gwizdniete na korzysc jednego klubu. wszystkie. bez wyjatku.
ale potem powiedzą: slaby sedzia.
oto nie. sedzia slaby nie byl. To jak sedziowal arbiter nie swiadczy ze byl slaby, bo slaby to by byl jakby sie mylil w kazda strone, a tutaj tego nie bylo, tutaj bylo perfidne okradzenie jednej z rywalizujacych druzyn. tutaj mielimy wałek, oszustwo. sedzia byl po prostu ustawiony jak ma gwizdac.
ot i cala historia.
0
@V e B 96 1. bez karnego, 2. bez karnego, 3. gol, 4. czerwona, 5. bez karnego
5
Sa kontrowersje i kontrowersje.
Przypomne tylko ze dla parszywego klubu z madrytu kontrowersją bylo to ze nie uznano gola asensio na CN. Bo VAR zareagowal i okazalo sie ze asensio byl na spalonym. to byla najwieksza kontrowersja ktorą madrycka propaganda okreslila ze zostala gwizdnieta "na niekorzysc" paryszwego klubu. Ale tez po tamtym GD w polskiej prasie pisali o "meczu z kontrowersją" - kontrowersją bo nie uznano gola asensio, ktory byl na spalonym.
Sa kontrowersje i kontrowersje.
2
@cules100pro no to jest oczywiste ze byl gol
3
jak ktos pisze ze Barcelona zagrala slabo to chyba z koniem na lby sie pozamieniał. W czym zagrala slabo?To byl conajmniej dobry mecz Barcy, bo zasluzyla swoją grą i okazjami ktore wykreowala na wygranie tego spotkania. Powinna miec uznanego gola i przynajmniej jednego, jak nie dwa (!!) podyktowanego karnego (i przy okazji czerwona dla camavingi). wczoraj Barcelona grala nie tylko na obcym stadionie, nie tylko przeciwko rywalowi na boisku ale kluczową role odegrali sedziowie bo zrobili oni doslownie wszystko aby tego meczu Barcelona nie wygrała. Ile trzeba stwarzac sytuacji w meczu z przeciwnikiem na podobnym poziomie zeby w koncu sedziowie laskawie zareagowali prawidlowo? Ale juz nawet nie chodzi o to zeby zawsze reagowali prawidlowo, tylko niech reagują tak samo w obie strony. Jak sie myslą w tak waznych KILKU sytuacjahc na niekorzysc jednej druzyny to czemu nie mylą sie na niekrozysc rywala? Gdzie tu jest przypadek? Mamy kilka sytuacji w kontrowersjach i WSZYSTKIE sa na korzysc klubu rzadowego. a potem tytul prasowek: KONTROWERSJE w meczu. tylko jakim cudem te kontrowersje wszystkie sa korzysc jednej z druzyn.
ten mrecz to hanba hiszpanskiej pilki noznej, to habna tebasa, hanba dla wszystkich co to ogladali. i najwieksza hanba dla klubu ktory ten mecz wygral bo ten mecz udowodnil (po raz setny czy moze i tysieczny) ponad wszelka watpliwosc ze ten psudo zwyciezca jest klubem skorumpowanym.
0
@FabianekMrozek nie potrzebny byl do tego zaden goal tech. wystarczyloby zeby kamera znajdowala sie po dwoch stronach lini koncowej. tak jak np. na stadionie Stali Mielec. Ale ze bylisby na "najbardziej zajebistym i zaawansowanym" stadionie swiata to takich kamer tam przeciez nie ma. Bo i po co prawda? Niewazne ze mecz jest obserwoany z 60 kamer, ale tych czterch nie zrobili. tych najwazniejszych. chociaz czy nie zrobili...? jakos mam watpliwosci, juz takie numery w tym paryszywym klubie robili (patrz gol z spalonego w meczu z psg)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Rzut karny na Vasquezie? OK. Dajmy go. Ale jesli tak sie sedziuje, to w kazda stronę. Wiec czemu nie gwizdze sie karnego na Yamalu?
Odpowiedz jest prosta:
Bo kazda kontrowersje gwizdzemy na korzysc reialu.
Dzis to widzielismy dokladnie: kazda kontrowersja: karny na Vasquezie, gol na 1-2, karny na Yamalau, czerwona dla Camavingi - wszystko szlo tak zeby bylo na korzysc reialu.
Jeszcze warto zwrocic uwage na Modricia. Ilosc fauli bez kartki, wg kolejnosci: faul od tylu na Rapinhy w 1.polowie(jakim cudem nie dostal tutaj kartki?), pozniej w drugiej, zatrzymanie reką podania Yamala, stempel na Pedrim - juztutaj nie powinno go byc na boisku, az wreszcie laskawie po faulu (znowu od tylu) na Felixie dostaje kartke, pod koniec meczu.
5
"Super nowoczesny stadion" "Stadion XXII wieku"
Tak, mowimy o stadionie Stali Mielec. Bo tam na kazdym meczu są kamery ustawione wzdłóż linii bramkowej. Bo jak dzis widzielismy na prowincjonlanym stadioniku tego nie ma.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
parszywy klub z madrytu to najwiekszy zlodziej w historii sportu. dzis tylko wklada kolelejne zlodziejskie trofeum do swojej kolekcj. na ten klub pluje kazdy kibic na swiecie
0
KPINA I OSZUSZTWO
0
@Safrani pisowskie tereny pisowskie obyczaje
1
- My udezymy pierwse - Janosik
- Nie, my udezymy pierwse - Bardos
0
@Kgorecki2500 o wiele grozniejszy w kontekscie spolecznym jest twitter. mnostwo wulgarnych tekstow, mnostwo nieprawidzwych informacji ale przed wszystkim mnostwo brutalnych nieocenzutrowanych tresci dostenych dla ludzi w kazdym wieku. twitter powinien byc zablokowany w kazdym kraju, jest to najwiesze zlo jakie sie pojawilo w necie.
2
@BulaKG 1958, ruch-lks, 85tys, stadion Slaski
0
@Cule1234 to juz wolalbym Setiena
1
@Kidd to tez, tutaj bardziej odnosilem sie do nazwisk trenerow, jak opinia o nich potrafi sie blyskawicznie zmienic.
8
Guido to na pewno lepsza opcja niz 60milionowi Onana czy Zubimendi. Nie dosc ze jest 60x tanszy to i piłkarsko lepszy.
0
W sporcie rok to jest wiecznosc. Pol roku do stulecie. Moze ze trzy miesiace temu na dwa slowa "De Zerbi" reakcja kibicow byla orgazmiczna. A dzis? A dzis wystarczy ze Tuchel ktory wtedy z kolei byl wyszydzany, wygra LM i stanie sie bozyzszem tlumow.
To jest nieslychane jak szybko zmieniają sie nastoje, upodobania, jeden wynik, miesiac innego grania i juz diametralnie inne nastroje.
1
Żona Gundogana wysylajac w takim momencie zdjecie Niemca z Pucharem Ligi Mistrzow tez sie zachowala komicznie (i przy okazji bunczucznie). Tak jakby Gundogan byl jedynym pilkarzem na swiecie ktory wygral LM. Otoz Pani Gundogan, moze Pani nie wie, ale Pani maz pierwszą LM wygral majac lat 32. Tak, trzydziesci dwa. A Manchetser City tez nie jest jedynym klubem z Anglii ktory wygral ten puchar. Bo nawet Aston Villa czy Nottingham Forest go wygrywaly. I wiecej razy niz ten sztuczny twor, korzystajacy z finansowego dopingu, City.
0
@PatrykBarca patrze w kontekscie wykupu Cancelo ktory tez moze pare euro kosztowac.
1
@pacior95 Trenera ktory atakuje swoich pilkarzy w wywiadach? No to bylby dopiero cudak nad cudaki.
0
Trent Alexander Arnold za rok koniec umowy. Nie przedluzyl jej. I jesli jej nie przedluzy, ile moze kosztowac latem? 30? 40? 50mln?
0
@TheNekro94 noe nie, oni po prostu rocznikowo byli w juvenilu. Nie ma w tym nic dziwnego. Ba, nawet dzis niektorzy powinni grac w juvenilu. Ale to nie Marquez mial wplyw na ich rozwoj.
2
"Każdy jest wolny, żeby mówić, co myśli. Ja jestem zwolennikiem, żeby pewne rzeczy były mówione w szatni. " - Puyol
I osobiscie bardziej szanuje zdanie Puyola niz "szybki język" Gundogana. Niemiec zachowal sie nieprofesjonalnie, mozna rzec jak beksa, ktora leci do mediow z płaczem. On nie jest sportowcem indywidualnym tylko funkcjonuje w grupie, a w grupie panują pewne zasady, a jedna z najwazniejszych jes to ze nie atakujesz kolegow z druzyny w publicznych wywiadach. Niemiec tego nie rozumie, a to ze gral w malym klubie z Manchesteru nie znaczy ze jest tu panem i lordem ktoremu wolno lamac zasady.
6
naprawde zabawne sa te opowiesci ze Cubarsi, Fort czy Guiu sa tak dobrzy bo przeszli przez rece Marqueza. Otoz nie przeszli przez zadne rece Marqueza. Oni weszli do 1.druzyny praktycznie z juvenilow. W zeszlym sezonie kazdy z nich gral w Juvenil A, u Marqueza zagrali raptem kilka meczow.
0
@JohnA nawet gdyby i reial i barcelona byly to nie pociagną, bo ranking generują glownie kluby z klasy sredniej, czyli te wszystkie villareale, seville etc etc. Hiszpanską w rankingu napedzaly mocno druzyny z drugiego szerego by bylo to bardzo silne ekipy i zachodzily daleko w LE (a czasami dodatkowo punktowaly w LM). Dzis to jest juz historia a obecnie to degrengolada z ktorej hiszpnaskie kluby sie nie wygrzebią szybko. A wszystko przez tebasowe FFP ktore zabilo hiszpanski futbol.
4
ten sezon w Europie to klęska ligi angielskiej i ligi hiszpanskiej. Anglicy mają w polfinalach tylko jedną druzyne i to w LK. Hiszpanie w cwiercfinalach LK i LE nie mieli zadnej, w polfinalach LM jest tylko klub-panstwo. Tebas moze zameldowac: Zadanie Wykonane!
Liga wloska od 2-3 lat zaczyna przejmowac role ligi hiszpanskiej i są juz chyba oficjalnie dzis drugą ligą Europy. Glownie dlatego ze ich klasa srednia jest bardzo silna.
Hiszpanie "dzieki" tebasowemu FFP beda sukcesywnie spadac w rankingu, mysle ze jesczze dwa-trzy lata i w piecioletnim rankingu Hiszpanie bedą sie krecic na miejscu 4-5 obok Francji. Tebas moze sobie rzec: Zadanie wykonane!
1
@Amidamaru po raz kolejny ostro fantazjesz, ile razy bedziesz pisal te niestworzone historie. masz tranking z ostatnich 5 lat, gdzie tu masz niemcow a gdzie anglie?
http://www.90minut.pl/ranking_uefa.php?id_sezon=103