0

Trent Alexander-Arnold po raz enty puszcza oczko do Barcelony. Nigdy nie krył się ze jest kibicem najwiekszego klubu świata. A za rok konczy sie kontrakt z LFC.

2

"Wiedziałem, że muszę trochę zmienić trening, podejść bardziej indywidualnie"

to jest porazajace. Lewy trenuje indywidualnie, Kounde indywidualnie, Ferran trenuje indywidualnie, jak to mozliwe zeby w takim klubie pracowali amatorzy w zakresie przygotowania fizycznego.
Jestem pewien ze Lewy wiele rzeczy powie o Barcelonie jak z niej odejdzie...

1

Hans Flick, Thiago Motta i Roberto de Zerbi ogladali wczoraj mecz na Wandzie i płakali. Płakali nad swoim losem bo mieli nadzieje ze poprowadzą w nowym sezonie najwiekszy klub swiata - ale Xavi i Oscar Klopp weszli na poziom niesmiertelnosci.

0

@Zoker nie wymyslaj historii o pensji tylko mowie: patrz jakie są fakty. a fakty sa takie ze poszedl do klubu z drugiej ligi europejskiej, wspolczesnie to taki klub jak leverkusen byl latem nizej w hierarchi dla praktycznie kazdego pilkarza niz luton czy notingnam forest. zeby pojsc do leverkusen to naprawde trzeba byc albo niemcem albo anonimowym graczem ktory dopiero wchodzi do futbolu.

0

@Zoker nie patrz na "niusy" tylko na fakty. Zaden powazny pilkarz majac latem oferte z BVB i Leverkusen nie wybrałby tego drugiego. przeciez Grimaldo wybral nie Leverkusen jaki znamy dzis ale przecietny klub ktory zajał 6. miejsce, majac tyle samo punktow co 7. Eintracht i punkt wiecej niz 8.Wolfsburg. Nie wspominajac o tym ze Benfika oddała go za darmo co jest naprawde niespotykane w tym klubie aby nie sprzedac wczesniej takiego pilkarza. Po prostu - nikt powazny go nie chcial, nawet przecietne kluby z UK.

0

@Emhyr zgadza sie, pamietam jeszcze w Barcelonie mowilo sie o nim ze byl bardzo krnąbrym pilkarzem z trudnym charakterem.

4

Grimaldo to chyba najwieksza transferowa porazka wszystkich europejskich duzych klubow w calym XXI wieku. Ale tez i Benfiki.
po 7 latach gry w Benfice gdzie notowal wcale nienajgorsze liczby byl o dziwo dostepny za darmo - a wiadomo, Benfica nie oddaje pilkarzy za darmo, a juz napewno nie pilkarzy na ktorych moze cos zarobic.. Tymczasem ani Benfica, ani zaden klub z europejskiego topu, ale tez zaden klub angielski nie skusil sie na tego pilkarza i Grimaldo poszedl niemal do drugiej ligi, wyglada po prostu to tak ze nie miał zadnego ciekawego wyboru, nawet Benfica go juz specjalnie nie chciala wszak doprowadzila do sytuacji ze byl dostepny za darmo, i tenze Grimaldo wybrał jakąś ostatecznosc aby dograc swoją kariere, bo kto latem mogl przypuszczac ze bardzo przecietny Leverkusen, grajacy ledwo w lidze europy, nagle powalczy o mistrza?

0

@Zoker to sa statystyki z sezonow gdy mieli tyle samo lat. Fermin obecnie nie ma co narzekac na minuty bo porownujac do takiego valverde ma ich wiecej gdy ten mial tyle samo lat co ma dzis Fermin. I statystynie bije na glowe valverde gdy ten byl w jego wieku. a Fermin ma wszystko aby byc morderczo skuteczny w przyszlosci i osiagnac wyzszy poziom niz urugwajczyk

0

@Rust_Cohle dokształc sie w zakresie rozumienia slowa pisanego.

0

@Faro porownuje ich sezony gdy mieli tyle samo lat, 20 (Valverde 18/19, Fermin obecny 23/24)

0

Fermin Lopez vs Federico Valverde, lat 20:
Fermin: 1.365 minut (32 mecze), 6 goli, 2 asysty (sezon trwa)
Valverde: 1.116 minut (25 meczow), 0 goli, 0 asyst

1

walec Xaviego nie popusci juz nikomu w tym sezonie, a ten kto wpadnie pod tę morderczą machinę zostanie zmielony na pasze.

2

gdyby nie Mbappe bylbym niemal pewny awansu z PSG. Niestety, Mbappe jest tak nieobliczalnym graczem ze moze w pojedynke rozbic kazdego rywala.

1

@Emhyr Van Basten, Shearer, Zidane - wszyscy byli bardzo blisko transferu do Barcy i mogli zmienic historie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I. Diarra ktory ma przybyc do Barcy zimą, powolany do reprezentacji Mali

0

@Enerio niestety az siedmiu.

0

@Criss18Barca a tego nie wiem, wiem natomiast ze to byl ostatni mecz Dino Zoffa w Juve.

0

obejrzałem final Pucharu Europy z 1983 roku, HSV-Juventus
Najlepszy na placu magicznie wrecz grający Felix Magath, ktory calkowicie przycmil Platiniego i wloskich mistrzow świata. W niemieckiej maszynerii wyroznial sie tez wszedobylski Milevski i słynny obronca Kaltz. Po stronie Juve dobry wystep Boniniego i Bońka.

0

west ham-liverpool w finale LE

0

@kinioo cala Europa odpuscila Grimaldo, przypomne ze facet poszedl do druzyny ktora nawet w LM nie gra. Nikt powazny, ani z UK ani z Esp ani z Italii nie chcial tego pilkarza, przypadek?

1

"jedyną" albo niezwykle wazna przewagą PSG nad Barcą jest Mbappe.
wszystko inne maja na takim samym albo i slabszym poziomie. a ich druga linia z pewnoscia jest slabsza od barcelonskiej.

0

zeby miec szanse na awans z PSG Barca musi miec dostepnych wszystkich pilkarzy na dwumecz. Tutaj juz brak Pedriego i De Jonga nie da sie zatuszowac.

4

najwiekszą frajde mialem jak zobaczyłem umartwioną twarz figo po tym jak Lautaro nie trafil karnego.

2

rok temu w 1/2LM trzy druzyny z wloch.
JEDNOSEZONOWY WYBRYK.
w tym sezonie: zadnej wloskiej druzyny w 1/8.

0

wiele osob nie rozumie sportu, pilki noznej, jednosezonowy wystep i od razu: wielcy mistrzowie.
otoz nie. wielki sport polega nie na tym aby dobrze zagrac w jednym sezonie, ale zeby powtarzac to na przestrzeni lat.

2

liga wloska na kolanach

0

@Sulimo jakiego potencjalu, Inter gral wyjazdy z druzynami slabszymi do Bologny i rywale potrafili ich młocic jak wsciekle. a Bolonga przez 75 min nie ma pomyslu zeby dostac sie w ogole w pole karne.

0

obrzydliwy futbol druzyny Motty, Bologny. widzialem wiele meczow Interu w tym sezonie ale tak bezradnego rywala w starciu z Interem to szukac ze swieczką.
Ja rozumiem ze wloska pilka jest przerazliwie slaba, ale jak ktos jest na 4. czy 5.miejscu nalezy czegos wymagac w takim meczu, a tam nie ma nic ani jakosci ani pomyslu. Okropny futbol. na trzezwo tego sie nie da ogladac.

1

ten mecz nie jest czyms wyjatkowym. tak wyglada dzis liga hiszpanska.

ciekawe ile klubow hiszpanskich bedzie w europie po tej serii lm, le i lk.
nie zdzwie sie jak caly jeden i tylko dlatego ze sedzia na to pozwolil.

tak wlasnie pracuje tebas i jego ffp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?