0

@Kgorecki2500 Bardzo dobry podpis do uzycia na logotyp.

26

@cules100pro Nie ma sie co dziwic, bo zaden z nich nie widzial Messiego w jego wieku. Po prostu nie bylo ich wtedy na swiecie. Wszak nieprzypadkowo mowi sie o nich Hala Dzieci.

0

Arda Turan > Xabi Alonso

3

Rancho, Patryk Pietrek przedstawia Chińczyka sklepowej Joli:
- A to Pan Kao.
- Matko Boska, Pan Kakao?

0

Inter jest mocno zaangazowany w sprowadzenie Bento, bramkarza Athletico Paranaense i reprezentacji Brazylii w meczach z Anglią i Hiszpanią. Znając nosa Interu do bramkarzy bedzie to kolejny śweitny golkiper. A że Brazylijczyk to kto wie czy nie spektakularny jak wspolczesni jego rodacy: Allison i Ederson.

1

@mordini123 i wyszły fatalnie do tego stopnia ze producent zrezygnowal z kolejnych odcinkow.

0

@Emhyr 2. liga hiszpanska to najbardziej zwariowana liga swiata, tam nie ma co sprawdzac tabeli do jakiejs 38 kolejki bo tak naprawde wczesniej nic ona nie powie :)

0

Wspólne mieszkanie razem bez ślubu to grzech ciężki
Czyli wspólne mieszkanie pary, której nie łączą małżeńskie więzy. W kościele katolickim nie ma przyzwolenia na takie postępowanie, dlatego żyjące w ten sposób pary nie mogą liczyć na uzyskanie rozgrzeszenia do czasu, gdy zamieszkają osobno lub wezmą ślub kościelny.

Ilu z was ma na sumieniu grzech ciężki?

https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/za-te-grzechy-nie-dostaniesz-rozgrzeszenia-sprawdz-liste/ndsms4y,2b83378a

0

@Jakchcesz ja tez nie widze, natomast nie idzie to w parze z histerycznymi zapewnianiami kleru ze jestesmy jakims wyjatkowym narodem katolickim. Bylismy, ale 30 lat temu, dzis to juz przeszlosc.

0

@P33ck jak widac za duzo jezdzisz na rowerze i wiatr wywial ci z glowy resztki szarych komorek bo masz problem ze interpretacją najprostszego słowa pisanego.

0

@Jakchcesz to zalezy jak na to spojrzysz, dla mnie obojetne ale Kosciol by tego nie pochwalal.

0

Mieszkam w idealnym miejscu dla poalkoholowych rozrywek kulinarnych, czyli McDonald, KFC, kebaby i chinczyki obecne w odleglosci rzutu beretem.
Dzis w tych barach i restauracjach: tłumy.
Wszak Wielki Piątek.

0

@FcPortoFan1999 Nikt im modlic sie nie zakazuje. Niech sie modlą ale niech płacą podatki.

2

najbardziej zakłamana i obrzydliwa grupa spoleczna w Polsce, czyli katolicki kler, w swoim żywiole:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/szokujace-kazanie-abp-jedraszewskiego-holokaust-nienarodzonych/nezlpv7,79cfc278

Premier Donald Tusk to co powinien zrobic to opodatkować chłopów w sukienkach.

2

@Vampir707 Trybunał Stanu dla Glapinskiego! I co, pisowska targowico, nazwiesz mnie zdrajcą polskiej racji stanu?

0

@ViscaelBarca2007 za rok moze sie okazac ze wielki alonso przegra wszystko spektakularnie i nikt go juz nie bedzie chcial

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@JimMorrisonFCB przypuszczam ze dokladnie z glupoty. bo za mądry to on nie jest. z tego co pamietam to zarejestrowal sie na nielegalnej platformie i dzialal samodzielnie tylko ukryty pod nickiem.

0

@JimMorrisonFCB nie zartuj prosze, alkoholik sam musi wypic. Bukmacherka to nie jest nałog ktorym musisz sie sam osobiscie zajmowac. Czym innym jest kasyno, karty, ruletka. Tam twoja obecnosc jest obowiazakowa aby czuc adrenaline, bukmacherka to amatorka przy nalogach, amatorka ktorą latwo obejsc bo mozesz sie zamknac w domu wytypowac wyniki i dac byle komu zeby to wyslal. Bukmacherka - w sensie nalog - nie polega na staniu w kolejce i wysylaniu kuponow.

1

@JimMorrisonFCB taki nałog mozna stosunkowo łatwo obejsc. Po prostu dac kase znajomemu i wyslac go do budki z kuponami.

0

Tonali.
Pilkarz sredniej jakosci ale nie zmienia to faktu ze tak sobie rozwalic kariere jest niewiarygodną glupotą. Co on z tej bukmacherki miał, zeby chociaz obstawiał mecze w ktorych sam nakrecił lodow, ale przeciez typowal u buka spotkania nie majace z nim wiele wspolnego. W zasadzie ta jego, nazwijmy ją z braku innego slowa, "zbrodnia", nie miala zadnego wplywu na to co sie działo na boiskach pilkarskich a kara ktora otrzymał i kolejna wiszącą nad jego czupryną, wszak jest juz pod gilotyną sprawiedliwosci, iscie okrutna.

0

@Criss18Barca moze byc nawet rycerzem ze sredniowiecza, tylko co ma piernik do wiatraka?

5

Pan Ziobro powinien znać formy wejścia do domów, dlatego że za poprzedniego PiS-u, jak PiS rządził dwa lata, to o 6 rano za pana Ziobry weszły służby do mnie do domu. Położyły moją małżonkę, córkę i syna, mnie na podłodze, przystawiono mi pistolet maszynowy do głowy i powiedziano, że jak podniosę głowę, to mi ją k… odstrzelą - Włodzimierz Czarzasty

https://wpolityce.pl/polityka/686495-czarzasty-kpi-z-poslow-prawicy-po-dzialaniach-sluzb

tymczasem miękiszon Ziobro: "Matulu ratujcie!"

0

Praca Oscara Kloppa przynosi efekt.

3

Obejrzałem debate prezydencką dla Warszawy i trzeba to uczciwie przyznac, imponujący wystep Prezydenta Trzaskowskiego. Przede wszystkim jasna deklaracja: TAK dla Okecia, i NIE dla megalomanskiego CPK. Brawo, Panie Prezydencie!
Na drugim biegunie Korwin. Ale dzieki Korwinowi było troche smiechu, dziadek doskonale nadaje sie do przeroznych kabaretow.

0

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 ja kiedys na Korwina glosowalem, ale w czasach gdy nie byl az tak skrajny, gdy startował z list Uni Polityki Realnej

11

Wejscie Forta do 1.druzyny jest ciche ale wcale nie mniej spektakularne niz Cubarsiego. Jasne ze Fort gra w hiszpanskiej mlodziezowce ale nikt nawet w klubie nie spodziewal sie ze moze on bez zadnej straty jakosci dla druzyny grac w 1.lidze hiszpanskiej na takich obiektach jak San Mames i Wanda Metropolitano(i co szokujace, zaliczyl swietne wystepy grajac nie na swojej pozycji). To co prezentuje Fort jest naprawde zdumiewające bo stawia wielki znak zapytania czy wielu innych pilkarzy z rezerw nie jest gotowych aby probowac ich na wielkiej scenie, wszak Fort wcale najzdolniejszym mlodziencem w La Masia nie byl i nie jest, ba, nie sadze zeby ktos w Barcelonie pol roku temu myslal o nim w kontekscie gry kiedykolwiek w 1.druzynie. Moze faktycznie dlatego Fort wzoruje sie na Carlesie, bo i Puyol do najzdolniejszych nie nalezal, ale pracą i poswieceniem osiagnął szczyt.

1

Te papugi żyją tylko w jednym miejscu na świecie: u Murzynów na drzewie - Alfred Kwas, Świat według Kiepskich, odc 61 pt. Genialny Szopen

2

@Emhyr tu nie ma nawet pola do dyskuscji, Hristo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?