0

Czy ktos kiedys widzial gola Palmera nie z rzutu karnego?:)

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Herr Klopp to jest jednak harpagan niesamowity.
Brighton w ciagu trzech sezonow "wypromowalo" trzech pomocnikow ktorzy w tym klubie robili furore. Bissouma, McAllister i Caicedo. Wszyscy zostali sprzedani za godziwe pieniadze. Z tym ze McAllister bardziej wybil sie w reprezentacji niz w klubie bo naprawde ciezko powiedziec aby byl jakis wyjatkowy w Brighton, to Mundial dal mu nazwisko.
I akurat Klopp kupil tego najmniej oczywistego i ten najmniej oczywisty gra najlepiej (jest chyba dzis najlepszym pomocnikiem calej ligi).

1

@blakkudium genialna asysta diaza

1

@pluszek płacz pluszek, płacz

0

@AFA jezeli nie zostaly zaksiegowane to w czym problem? kiedys, ale to z 10 lat temu, bankomat mi wciagnał pieniadze i zaksiegowali to jako wyplate, czekalem ze 2 tygodnie na zwrot, musialem pisac jakies oswiadczenie.
// juz wiem, pisales o wplatomacie, moj blad.

0

@cules100pro to oczywiste ze Barcelona zarobi wiecej bo jest wiekszym klubem ma wiecej kibicow i ma ladniejsze miasto

0

@FcPortoFan1999 nie z psg tylko z mbappe

0

@FcPortoFan1999 ale pogubią mase punktow ktore generuje Mbappe. a to spowoduje wyrowanie punktowe z druzynami zajmujacymi miejsca 2,3,4 - dalej to juz efekt domina, wieksza presja w meczach, wiecej potkniec.

1

cristiano i messi strzelali gole i uzalezniali od siebie kluby/druzyny.
ale to co wyprawia mbappe jest chyba najbardziej niezwykle z czym sie spotkalem. nigdy wczesniej nie wiedzialem druzyny z wysokiej polki ktora bylaby az tak bardzo uzalezniona od jednego pilkarza. wyjac go ze skladu psg i tej ekipy nie ma. mysle ze bez mbappe ta druzyna nie wygra nawet ligi francuskiej.

0

@icon3520 przeczytalem ten post kilka razy i nadal nie wiem co autor chcial przekazac.

0

@Faro poza ryzykiem kontuzji ktorych mozna sie nabawic w tych meczach nie ma tu zadnych plusow po stronie Barcelony, a wrecz same plusy są po stronie psg. beda w rytmie meczowym.

1

2

Juz w 2027 roku w Hiszpanii beda gotowe dwa najpiekniejsze stadiony Europy. Oba w miescie Sevilla.

1. Stadion Betisu, Estadio Benito Villamarín, to bedzie najpiekniejszy europejski a moze i swiatowy stadion(konkurowac mogą jedynie niektore stadiony z Ameryki Poludniowej):
https://thumb2.besoccerapps.com/rbetis/img_news/40/40682.jpg?v=1&size=1050x590t

2. Stadion Sevilli, przecudny Nuevo Estadio Ramón Sánchez-Pizjuán zrobiony troche na wzor stadionow z 19 wieku w Anglii:
http://stadiumdb.com/img/news/2023/12/06Spn01.jpg

0

@macio_944 ekrany na gorze stadionu to armagedon. od razu przed oczami staja mecze nba gdzie publicznosc zamiast na mecz gapi sie w gore.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

cos mi sie wydaje ze jesli Alonso trafi do Atletico to bedzie pierwszym pilkarzem od czasow Białego Anioła (właściwie "Blonde Angel") ktory zagra w Barcy, Atletico i reialu.

0

Ansu Fati
naszla mnie taka reflaksja ciekawa, otoz gdy Ansu byl w Barcelonie i zaliczyl kilka meczow z ławki momentalnie z jego srodowiska zaczela sie budowac presja w mediach zeby gral, odezwal sie sie agent czy ktos tam z rodziny, ze Ansu musi grac w 1.skladzie, i przy okazji straszenie, ze jak nie bedzie 1.skladu to Ansu bedzie szukal nowych wyzwan. Tymczasem w Brighton, podrzednym klubiku srodka tabeli, siedzi od samego poczatku gleboko na lawie i nawet slowkiem nikt tam od niego nie pisnął ze jest niezadowolony. I gwarantuje ze jesli wroci do Barcy i rozpoczynałby mecze jak w Brighton czyli lawa i koncowki lub wrecz zero wejscia na murawe to znowu sie zacznie medialny szum, ze jest niezadowolony ze to ze tamto.

3

dlaczego pisowskie trole sa tak aktywne i wsciekle gdy zblizaja sie wybory na prezydentow miast (samorzadowe)?
odpowiedz jest banalna: bo w KAZDYM polskim miejscie pis przegrywa, oni moga co najwyzej soltysa na wsi wybrac. stad ta piana na ustach bo ludzie miastowi kopią pis w dupe.

0

1

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 są identyczne. pamietam kiedys Dembele strzelal do pustej bramki ale z dosc ostrego kąta i z glebi pola karnego to wyliczylo mu 0,7% szans tylko dlatego ze wlasnie byl dosc daleko od bramki i malo kto z takiej pozycji wczesniej trafil gola. bo tak liczy xG.
xG oblicza procent ile padlo goli z danego miejsca na boisku w stosunku do ilosci oddanych strzalow z tego miejsca.

0

Daje sie zauwazyc ze dla wielu osob coraz wazniejsze sa w pilce statystyki. Wiele z tych statystyk kompletnie nie oddaje samej gry a w czolowce najglupszych statystk są te zwane xG.
Przyklad z brzegu, w doliczonym czasie gry meczu z Getafe dwoch pilkarzy Barcy bieglo sam na sam z bramkarzem rywali. Ostatecznie jeden drugiemu tak nieudolnie podał ze summa summarum akcja skonczyla sie bez oddania strzalu. Ile wynosi xG z tej sytuacji? Ano całe 0. Całe zero procent szans na gola w sytuacji gdzie dwoch facetow jest sam na sam z bramkarzem ale nie oddaje strzalu. A czemu? Bo xG liczy tylko oddany strzał na bramke. To tylko jedno z wielu kuriozalnych obliczen xG, inne jest chocby takie ze xG liczone jest w taki sam sposob gdy pilkarz strzela z 10 metrow do pustej bramki i gdy z tego samego miejsca oddaje strzał z glowki po rzucie roznym ale otoczony przez pieciu obroncow. Jesli pilkarze oddaja strzal z tego samego miejsca to obie sytuacje maja identyczny xG, nie wazne ze okolicznosci sa kompleetnie inne.

1

@Pawlak1992 nie ma nic dobrego w tym filmie. slabi aktorzy, karykaturalne postacie, naiwna fabuła. Do PRAWDZIWEGO Znachora nie ma nawet startu w przedbiegach.

1

@partymaker z takimi sedziami to nawet Osasuna by punktowała na chorym poziomie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@waletpl grzeje lawe bo oni tak postepuja z mlodymi. jesli nie podpisze kontraktu to wywalają typow na trybuny. dlatego prawie nigdy nie stracili najzdolniejszych pilkarzy z akademi tylko zawsze mieli nad nimi kontrole.

5

Kariera Nikodema Dyzmy.
Nikodem Dyzma (Roman Wilhelmi) na rekrutacji do pracy w charakterze tancerza u kierownika klubu nocnego:
- Panie! Gdzieś się pan uczył tańczyć???
- W Łyskowie, powiat hrubieszowski!
- Na Hrubieszów to pan może jesteś dobry, ale tu jest Warszawa, Paryż północy! Poszukaj pan sobie innej roboty.

0

Dać go Milanowi za 10mln z opcją wykupu za 15mln. Oni lubią takie uklady.

0

Sofyan Amrabat na antenie klubowej telewizji MUTV został poproszony o wskazanie piłkarzy, których podziwiał w przeszłości.
To bardzo trudne pytanie, ale odpowiedź jest prosta. Piłkarzy takich jak Zinedine Zidane i Xavi – odpowiedział Amrabat.

podsumowując, wystarczyl jeden slynny telefon od Xaviego i Amrabat pakowalby mandżur szybciej niż Fabienne, dziewczyna Butcha w Pulp Fiction, powiedziała "placek z jagodami".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?