0

Barcelona przegrała z ostatnią drużyną ligi, a Real z Sevilla która liczy się w walce o górną część tabeli i o zakwalifikowanie się do LM.

0

Bo leci na canal+sport2

7

No to można iść już spać :D Dobranoc wszystkim :)

5

Brawo Arthur!!! Ale trzeba też przyznać że Rafinha ładnie skleił piłkę.

0

Chcesz link do meczu??

0

Ta osoba za Dembele to kobieta?? O_O

2

Francuzi wygrali mundial ale to Chorwaci zdobyli serca kibiców.

2

Jeden z najgorszych finałów jaki oglądałem.

1

A j**ać!

11

Portugalia na farcie Mistrzem Europy, a Francja jak na razie tak samo na farcie. Szkoda :/

18

Jak to dobrze że Cou przyszedł do nas zimą, bo teraz by pewnie więcej kosztował :D

0

xddddd

2

Milik mu się odpalił

0

Busi demon prędkości :D

3

Oby nie Dybala.

0

Niedawno w wywiadzie powiedział że w przyszłym sezonie będzie grał w LaLiga. Więc jak powie że odchodzi to będzie wiadomo gdzie.

1

Boli to że nie uda się ukończyć sezony bez porażki ale bardziej boli to że był to przedostatni mecz Iniesty :(

0

Ja poproszę :)

7

Jest 3:1, mecz pod kontrolą, a na rozgrzewce Suarez i Rakitic xd

2

Oni specjalnie oddali na chwilę inicjatywę Deportivo żeby poćwiczyć bronienie wrzutek przed meczem z Realem :)

1

Spadkowicz dominuje lidera xd

0


4

Cou to cichy, skromny człowiek, który ma żonę i córkę, a Neymarowi to tylko kasa i imprezy w głowie.

0

Ale ten komentator jest irytujący z tym myleniem zawodników.

8

Messi wygląda tak jakby mu się nie chciało grać.

0

Ja również bym prosił :)

0

Ja też bym prosił, jeśli można :)

1

Semedihno

87

Brawa należą się też Suarezowi który swoimi pretensjami zdezorientował zawodników Chelsea :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?