MaVii
Dołączył/a: październik 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Jestjakjest Za rok to on będzie w innym klubie
1
@Semafor80 Araújo - 23lata, Eric - 21, Dest(?) - 21, Pedri - 19, Gavi - 17, Nico - 20, de Jong(?) - 25, Fati - 19, Torres - 22, Dembele(?) - 25 Christensen - 26 Kessie - 25 Faktycznie opieranie drużyny na 35 latkach
? - Jeśli zostanie na następny sezon
2
@KrwawiaceoczyVEB Wiadomo że pożegnanie bo bez względu czy Leeds sie utrzyma czy spadnie to Raphinha i tak odejdzie jak nie do Barcelony to do innego klubu
1
@MarcelNJ11 tak, 10.04 godzina 21 z Levante na wyjeździe
0
Tak swoją drogą przypomniało mi się że latem do klubu wróci Alex Collado. W sumie jestem ciekaw czy odegra jakąś kluczową role w przyszłym sezonie czy jednak zarząd go sprzeda.
Sam Xavi mówił że widząc go na treningach zrobił na nim ogromne wrażenie i żałował że nie mógł z niego korzystać. Dodatkowo mówił że czeka na niego w lipcu.
2
No to na Celte z Roberto w pomocy w nagrodę za ten mecz :D
5
Skoro dzisiaj Semedo bez minut to prawdopodobnie jego transfer jest blisko. Albo Roberto go już wygryzł (a w to raczej wątpię patrząc na to że to sparing)
0
@BarcaInfo a wiadomości co z Konradem? Zostaje w Barcy czy uda się na jakieś wypożyczenie?
1
Wiadomo coś na temat tego fotum nieufności, o którym pojawialy się niedawno informacje.
Po takim meczu myślę że szansa na powodzenie by była duża
0
@Kubusek^^ vodgo. pl
0
@Rewolucja123 Z verystream nie wyświetla ponieważ strona nie działa (być może jakaś przerwa techniczna)
A z openload to nie wiem, być może tak samo
0
I Suarez kolejne 90 minut będzie grał...
14
@Criss18Barca Szukanie dramy na siłę.
Kilka dni temu Griezmann mówił w wywiadzie że Suarez napisał do niego i powitał w klubie.
2
Aż łezka się w oku kręci...
0
Każdy o tym wie tylko nie Valverde
0
Piłkarza ocenia się ze wszystkiego a nie z pojedynczych akcji
0
W półfinale Ajax vs Totki jak dla mnie faworytem jest Ajax patrząc na grę jaką prezentują obie drużyny
1
Barca w tym meczu gra bez napastnika i bez pomocy
1
A moze dlatego ze uraz Lenglet jest powazny i musi zejsc??
1
Ale brawa też należą się Suarezowi za to ze tak powalczył
1
Szkoda że Semedo nie gra zamiast Roberto
2
Na rozgrzewce Dembele i Vidal czyli zejdzie Cou i Arthur, a Busi Rakitic i Roberto zostaną na boisku
21
Messi i Dembele czarują ale to co gra Vidal to jest kosmos, on jest wszędzie i walczy o każdą piłkę.
W nagrodę pewnie Valverde jako pierwszego go zdejmie
0
Jak to dobrze że przyszedł do nas w lecie.
2
I teraz pewnie Vidal za Arthura a Rakitic kolejne 90min
1
Rakitic kolejny mecz i kolejny raz nie widoczny :/
0
To był Semedo chyba
0
No po....ny jest ten Kurek :D :D
0
A Arthur nie jest nawet na rozgrzewce
0
No jak to gdzie leży wina?? U trenera, który nie potrafi ustawić drużyny