9

@Jestjakjest Za rok to on będzie w innym klubie

1

@Semafor80 Araújo - 23lata, Eric - 21, Dest(?) - 21, Pedri - 19, Gavi - 17, Nico - 20, de Jong(?) - 25, Fati - 19, Torres - 22, Dembele(?) - 25 Christensen - 26 Kessie - 25 Faktycznie opieranie drużyny na 35 latkach

? - Jeśli zostanie na następny sezon

2

@KrwawiaceoczyVEB Wiadomo że pożegnanie bo bez względu czy Leeds sie utrzyma czy spadnie to Raphinha i tak odejdzie jak nie do Barcelony to do innego klubu

1

@MarcelNJ11 tak, 10.04 godzina 21 z Levante na wyjeździe

0

Tak swoją drogą przypomniało mi się że latem do klubu wróci Alex Collado. W sumie jestem ciekaw czy odegra jakąś kluczową role w przyszłym sezonie czy jednak zarząd go sprzeda.
Sam Xavi mówił że widząc go na treningach zrobił na nim ogromne wrażenie i żałował że nie mógł z niego korzystać. Dodatkowo mówił że czeka na niego w lipcu.

2

No to na Celte z Roberto w pomocy w nagrodę za ten mecz :D

5

Skoro dzisiaj Semedo bez minut to prawdopodobnie jego transfer jest blisko. Albo Roberto go już wygryzł (a w to raczej wątpię patrząc na to że to sparing)

0

@BarcaInfo a wiadomości co z Konradem? Zostaje w Barcy czy uda się na jakieś wypożyczenie?

1

Wiadomo coś na temat tego fotum nieufności, o którym pojawialy się niedawno informacje.
Po takim meczu myślę że szansa na powodzenie by była duża

0

@Kubusek^^ vodgo. pl

0

@Rewolucja123 Z verystream nie wyświetla ponieważ strona nie działa (być może jakaś przerwa techniczna)
A z openload to nie wiem, być może tak samo

0

I Suarez kolejne 90 minut będzie grał...

14

@Criss18Barca Szukanie dramy na siłę.
Kilka dni temu Griezmann mówił w wywiadzie że Suarez napisał do niego i powitał w klubie.

2

Aż łezka się w oku kręci...


0

Każdy o tym wie tylko nie Valverde

0

Piłkarza ocenia się ze wszystkiego a nie z pojedynczych akcji

0

W półfinale Ajax vs Totki jak dla mnie faworytem jest Ajax patrząc na grę jaką prezentują obie drużyny

1

Barca w tym meczu gra bez napastnika i bez pomocy

1

A moze dlatego ze uraz Lenglet jest powazny i musi zejsc??

1

Ale brawa też należą się Suarezowi za to ze tak powalczył

1

Szkoda że Semedo nie gra zamiast Roberto

2

Na rozgrzewce Dembele i Vidal czyli zejdzie Cou i Arthur, a Busi Rakitic i Roberto zostaną na boisku

21

Messi i Dembele czarują ale to co gra Vidal to jest kosmos, on jest wszędzie i walczy o każdą piłkę.

W nagrodę pewnie Valverde jako pierwszego go zdejmie

0

Jak to dobrze że przyszedł do nas w lecie.

2

I teraz pewnie Vidal za Arthura a Rakitic kolejne 90min

1

Rakitic kolejny mecz i kolejny raz nie widoczny :/

0

To był Semedo chyba

0

No po....ny jest ten Kurek :D :D

0

A Arthur nie jest nawet na rozgrzewce

0

No jak to gdzie leży wina?? U trenera, który nie potrafi ustawić drużyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?