MaVii
Dołączył/a: październik 2015
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcowy1899 Jeszcze nie jest pewne. Może przyjść dopiero w czerwcu.
Ale najprawdopodobniej [przyjdzie w styczniu
1
@DawidekFCB dał w ostatnim meczu
1
@Fake69 No i dobrze mimo że Yamal jest kotem to wciąż jest jeszcze bardzo młody i trzeba nim mądrze zarządzać, a nie że co mecz będzie od 1 minuty grał
1
@Bartula Coutunho po Messim jeszcze miał okazje się dobrze się pokazać i tego nie zrobił. A pozbyliśmy się ich chociażby dlatego że zarabiali chore pieniądze.
1
@Sysia11 Ta baba jest dalej z nim w związku i będą mieli dziecko
0
@HavertzKai Nie został oczyszczony tylko zarzuty zostały wycofane
0
@Culer_1906 ale Frenkie będzie pewnie jako obrońca grał
2
@doc wtedy może być Cancelo jakby przyszedł a na prawej przy ewentualnej sytuacji grałby Kounde, Araujo lub Roberto
9
Ta w ogóle tych komentatorów z MLS o wiele przyjemniej się słucha i więcej emocji w ich głosach niż w tych naszych pseudo komentatorów z Eleven i Canal +
7
Po każdym jego golu i po każdej akcji strasznie żałuje że go już w topowej piłce nie zobaczymy :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Coutinho007 I do tego jeszcze te faule Suareza które sędzia "nie widział"
8
@Kuba_1 Każda piłka do niego? no nie wiem, bardziej graliśmy przez Ansu niż młodego
1
@takisobiektos I tu jest głupia logika. Bo w tej sytuacji rzekomo nie należy się karny za zagranie ręką ale jakby to było po drugiej stronie w polu karnym Barcy i Getafe strzeliło bramkę bo takim dotknięciu piłki to nie została by bramka nie została ustana.
6
@Faro Tak samo agenci Kessiego dementowali krótko po informacjach Romero, a jak to się finalnie skończyło to wszyscy dobrze wiemy
0
@wasacz chłop ma rok kontraktu więc nie taka kompromitacja
1
@bartas97 kiedyś coś czytałem że ponoć człowiek ginie w trakcie lotu na zawał serca
0
@AduŚ07 Taką ma klauzule!
0
@budel17 1 mecz w sezonie i Dest z Alonso na bokach obrony, a ty już sezon przewidujesz
1
@AlwaysBlaugrana Niby to Granady ma się udać na wypożyczenie
0
@Emhyr oj chyba ktoś tu łyknął :D
0
@Kinginiesta Jakiego ciała? Chłop pobiegł za kasą do Realu i tyle.
15
@BordowyPtak Jakby Barcelona była w takiej kondycji finansowej to też by wykładała kasę na stół i i załatwione
2
@MarcepanowyKsiaze Nico który nie za dobrze radził sobie w Valenci ma zastąpić de Jonga który był bardzo ważną postacią w zeszłym sezonie. Genialny plan
6
@tbas Ale jak mają kogoś sprzedać jak nikt nie chce odejść
0
@Destroyer_of_Worlds Oni są w trakcie sezony więc praktycznie niemożliwe żeby rozegrać z nimi Puchar Gampera
0
@LaLigaPD Barca chce go zostawić jeszcze na rok w Turcji bo na tą chwile nie byli by wstanie go zarejestrować. Jeśli by byli to prawdopodobnie już teraz by przyszedł
0
@aqqi kasę na transfer mamy. Problem jest z rejestracją zawodnika. Więc z Ardą nie powinno być takiego problemu ze względu na dużą różnice w wynagrodzeniu
2
@AmigoBlancos Vitor Roque praktycznie klepnięty i Gundogan ponoć bardzo blisko
5
@Criss18Barca To jest głupie gdybanie. Patrząc na naszą kadrę na wiosnę przez kontuzje prawdopodobnie i tak byśmy nic nie zwojowali w LM a może nawet by było gorzej bo w lidze mogły być tarapaty