0

@barcowy1899 Jeszcze nie jest pewne. Może przyjść dopiero w czerwcu.
Ale najprawdopodobniej [przyjdzie w styczniu

1

@DawidekFCB dał w ostatnim meczu

1

@Fake69 No i dobrze mimo że Yamal jest kotem to wciąż jest jeszcze bardzo młody i trzeba nim mądrze zarządzać, a nie że co mecz będzie od 1 minuty grał

1

@Bartula Coutunho po Messim jeszcze miał okazje się dobrze się pokazać i tego nie zrobił. A pozbyliśmy się ich chociażby dlatego że zarabiali chore pieniądze.

1

@Sysia11 Ta baba jest dalej z nim w związku i będą mieli dziecko

0

@HavertzKai Nie został oczyszczony tylko zarzuty zostały wycofane

0

@Culer_1906 ale Frenkie będzie pewnie jako obrońca grał

2

@doc wtedy może być Cancelo jakby przyszedł a na prawej przy ewentualnej sytuacji grałby Kounde, Araujo lub Roberto

9

Ta w ogóle tych komentatorów z MLS o wiele przyjemniej się słucha i więcej emocji w ich głosach niż w tych naszych pseudo komentatorów z Eleven i Canal +

7

Po każdym jego golu i po każdej akcji strasznie żałuje że go już w topowej piłce nie zobaczymy :(

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Coutinho007 I do tego jeszcze te faule Suareza które sędzia "nie widział"

8

@Kuba_1 Każda piłka do niego? no nie wiem, bardziej graliśmy przez Ansu niż młodego

1

@takisobiektos I tu jest głupia logika. Bo w tej sytuacji rzekomo nie należy się karny za zagranie ręką ale jakby to było po drugiej stronie w polu karnym Barcy i Getafe strzeliło bramkę bo takim dotknięciu piłki to nie została by bramka nie została ustana.

6

@Faro Tak samo agenci Kessiego dementowali krótko po informacjach Romero, a jak to się finalnie skończyło to wszyscy dobrze wiemy

0

@wasacz chłop ma rok kontraktu więc nie taka kompromitacja

1

@bartas97 kiedyś coś czytałem że ponoć człowiek ginie w trakcie lotu na zawał serca

0

@AduŚ07 Taką ma klauzule!

0

@budel17 1 mecz w sezonie i Dest z Alonso na bokach obrony, a ty już sezon przewidujesz

1

@AlwaysBlaugrana Niby to Granady ma się udać na wypożyczenie

0

@Emhyr oj chyba ktoś tu łyknął :D

0

@Kinginiesta Jakiego ciała? Chłop pobiegł za kasą do Realu i tyle.

15

@BordowyPtak Jakby Barcelona była w takiej kondycji finansowej to też by wykładała kasę na stół i i załatwione

2

@MarcepanowyKsiaze Nico który nie za dobrze radził sobie w Valenci ma zastąpić de Jonga który był bardzo ważną postacią w zeszłym sezonie. Genialny plan

6

@tbas Ale jak mają kogoś sprzedać jak nikt nie chce odejść

0

@Destroyer_of_Worlds Oni są w trakcie sezony więc praktycznie niemożliwe żeby rozegrać z nimi Puchar Gampera

0

@LaLigaPD Barca chce go zostawić jeszcze na rok w Turcji bo na tą chwile nie byli by wstanie go zarejestrować. Jeśli by byli to prawdopodobnie już teraz by przyszedł

0

@aqqi kasę na transfer mamy. Problem jest z rejestracją zawodnika. Więc z Ardą nie powinno być takiego problemu ze względu na dużą różnice w wynagrodzeniu

2

@AmigoBlancos Vitor Roque praktycznie klepnięty i Gundogan ponoć bardzo blisko

5

@Criss18Barca To jest głupie gdybanie. Patrząc na naszą kadrę na wiosnę przez kontuzje prawdopodobnie i tak byśmy nic nie zwojowali w LM a może nawet by było gorzej bo w lidze mogły być tarapaty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?