4

Arbeloa ma sprytny plan, zajechać Valverde, świetnie xD

8

Gruby jest jakiś jest, ale kocha ten klub nie mozna mu tego zarzucić. W 2021 byliśmy nad przepaścią, finansową, sportowo graliśmy w lidze europy, wziął to i naprostował. Oby juz nigdy klubem nie rządzili przestępcy pokroju Bartomeu i Rossela, bo to przez nich sytuacja była/jest taka trudna.

1

@Aequlibre zaraz wrócą gwiazdeczki Mbappe i Bellingham i tyle bedzie z jego wprowadzania młodych. Teraz ma trudna sytuację, bo nie ma kim grać.

4

Nagle jak w ćwierćfinale Real ma zagrać z Bayernem to 4 bramkarzy Bayernu ma kontuzje xd

1

@Messiah10 a mnie dalej zastanawia czemu my tak dostawaliśmy/dostajemy na pi*de w Lidze Mistrzów nawet majac Messiego czy Suareza. To jest dla mnie totalnie niewytłumaczone, że potrafiliśmy odpadać z Romą wygrywając 4:1 z Liverpoolem 3:0 przegrywać z Bayernem 2:8 czy 0:7 w dwumeczu, z Atletico w 1/4 dwa razy. Nie wiem co jest nie tak, że my w LM jesteśmy, aż tak słabi.

0

@betonito tak z 300 mln

1

Nie chce sobie wyobrażać co by było, gdyby on był trenerem Barcelony. Prawdopodobnie wyglądałoby to jak za Xaviego. Flick czasami przesadza z tą obroną, ale to jest na dzień dzisiejszy odpowiedni trener dla nas.

1

@betonito trzeba miec chyba coś z głową, zeby wybrać wypalonego od 3 lat Guardiole

1

Real nie zagrał wybitnego meczu, nie oszukujmy się, ale druzyna mająca plan, grającą pressingiem by ich zmiotła z planszy. Fatalny mecz City, fatalny Guardiola.

3

Tragedia oni nawet nie grali szybko, tylko wszystko do środka i nie wiadomo co dalej robić. Tragedia ten Guardiola powinien odpuscic juz trenerkę, jego czas minął.

3

A pomyśleć, ze niektórzy by se dali jaja obciąć, zeby Guardiola wrócił do Barcelony.

1

Nie wiem, nie umiem sobie wyobrazić jeszcze Araujo w tym meczu

1

Przepraszam, ze vini nie strzelił karnego

0

To musi byc ten moment

0

@Scav manite to od nas dostaniecie, nie martw sie

1

Ten Real nie gra wcale cudownie, po prostu Arbeloa wymyślił zeby potroić krycie skrzydeł, a miszcz Guardiola nie ma innego pomysłu, nie wiedzą co grac, gdzie zagrać, tam nie ma nic. Szkoda, bo Real takim meczem dostanie skrzydeł. Nie ukrywam, ze mnie to wkurza, że z taką łatwością robia sobie akcje, a to City nie reaguje w ogóle.

1

Jeszcze wezmą te Ligę Mistrzów, Bayern tez dostanie na dziure bo nagle przestaną grac.

2

Jak tak Guardiola im każe grać, to chyba już powinien se dać spokoj

2

Ale kopanina xD

1

Przede wszystkim Flick odrobił zadanie i wyciągnął wnioski, zespół może i grał słabo, ale nie pressowali caly mecz i nie grali wysoką obroną, co pozwoliło uniknąć straty kilku goli jak z Atleti. Doczłapali do końca bez utraty nie wiadomo ilu sił.

1

Mimo wszystko wierze, ze bedzie dobrze, wroci Kounde, Frenkie, Eric i jakoś to sie zmontuje

1

Ten Araujo na prawej to chyba przez to, ze Flick sie bał go na stopera ustawic

0

Dla mnie ten Font, to ktoś typu Bartomeu, nie wiem czemu, ale mysle, że nie byłba to dobra sprawa, jezeli by wygrał wybory.

2

@oZinho mam problem, duży problem, jestem za tym, aby po sezonie Lewandowski odszedł

20

"10 milionów euro w pierwszym roku, żeby odnowić umowę" czyli dalej miało być dojenie klubu przez Messiego i jego ojca co rocznymi nowymi kontraktami? Przecież w tych czasach, to byliśmy w fatalnej sytuacji nie tylko sportowej, ale i finansowej ponad miliard długu. Dobrze, ze Messi odszedł, pomimo tego co zrobił dla klubu, ale nie można w nieskończoność mu przedłużać umów, bo to by sie skończyło katastrofa.

7

I wielu chciało, zeby on jeszcze tu w przyszłości wrócił. Dla mnie ten koleś jest jako trener spalony.

2

@AmigoBlancos tak samo jak ty i twoi niepełnosprawni umysłowo kibice krzyczą, ze od 20 lat albo i więcej Barcelona kupowała mecze u jakiegoś negreiry, nie mając dowodów, fetują wyroki, wszystkie trofea i mecze kupione

4

@VegetaPolska bo ja juz to mowilem, ale on nie przyszedł zdobywać puchary, tylko naprawić relacje z obrażonym Viniciusem. Gość nie ma pojęcia o taktyce, przytakuje Perezowi i oddał viniciusowi władze, to pacynka Alonso był niewygodnym.

3

@FCB_dimiC aż mi sie przypominają złote czasy hala dzieci i ich tłumaczenia, ze "Cristiano grał z kontuzjom"

2

Co do Balde, to gość gra na takim poziomie co Junior Firpo, tylko, ze on był zmiennikiem, a Balde jest podstawowym obronca. Balde raczej juz pewnego poziomu nie przeskoczy, wątpię, zeby jakiś klub dał za niego więcej niz 30 mln, gdyż jego poziomem jest co najwyżej As monaco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?