Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
I dobrze, nie bedzie żadnego pompowania balonika, żeby pojechać tam i odpaść jak na ostatnim euro. Szkoda tylko Lewandowskiego, bo to byc moze ostatni turniej w życiu, albo I mecz w kadrze.. Urban przegrał ten mecz, kilka osób w tej kadrze nie ma prawa więcej grac, trzeba szukać bramkarza. Niestety, ale trzeba eliminacje wygrywac, a nie o barażach ciagle myśleć.
0
Co ten Pietuszewski odpier*dala? Gwiazdorek zas*any. 2 bramki strzelił w Porto i on nie bedxie biegał, asekurował, tylko kiwał i tracił.
1
Mecz Polska - Real 1:2, dwie akcje Realu, 2 gole, i wszystko broni Courtois, w drugiej połowie jeszcze karmy z dupy
0
@Qba2312 serio? Po co on wystawia tego Świderskiego zamiast pomocnika? Nie ma 6 w tym meczu.
2
Zamiast wziac jakiegoś trenera co ich przygotuje, bo potencjał kadry jest dobry, to znowu zmarnowany czas i selekcjonerem jest jakiś Paździoch bez sukcesów z ekstraklasy, bo moze drugi nawałka sie trafi
1
Może i dobrze, bo z takim gównem nie ma co sie znowu kompromitować
2
@Arden jest 2008 rok
0
@Criss18Barca bo komu sie chce oglądać te wałki i oszustwa na korzyść Realu? Jeden nur i od razu karny, real przegrywa to doliczone 10 min, valverde i ten jaskiniowiec z obrony za pobicia dostaja żółte kartki, sytuacje dla rywala nie sa sprawdzane na varze, to nikt tego badziewia nie ogląda. Barcelone gdyby pokazywali to co innego
0
@LatajacyHolender https://www.fcbarca.com/134251-sport-barcelona-planuje-przyszlosc-z-ronaldem-araujo-jako-wazna-czescia-defensywy.html poczytaj, bedziesz sie lepiej czuł
15
On powinien zostać sprzedany, nie wiem dlaczego w tym klubie sie upierają, zeby go tu trzymać i robic z niego legendę. Jestem przekonany, ze on coś jeszcze w tym sezonie odwali. To nie jest obronca (mało tego piłkarz) na miarę Barcelony, a on tu jest kapitanem. Dramat, ten koleś za Xaviego w 2022 roku miał jeszcze jakies walory w postaci fizyczności, a teraz nie ma nic, a to ze mu jeden mecz wyjdzie czy strzeli bramkę niczego nie zmienia, bo wielu takich tu było.
5
3 lata temu tak, ale teraz a tym bardziej po tym co pokazał w dwumeczu z Realem, to absolutnie nie
0
Ciekawi mnie co Flick wymysli pod nieobecność Raphinhi. Dobrze, ze wrocą Frenkie, Kounde czy Balde, bo beda ogromnie potrzebnie na dalszą fazę sezonu. Wydaje mi sie, ze bedzie próbował z Cancelo, albo Balde na skrzydle
2
@eckov No, a kto imigrantow nasciagał? PiS. Teraz nagle beda walczyć z problemem, ktory stworzyli, bo Polacy według nich są głupi, mozna nimi manipulować i to sie udaje.
3
@tomek8756 i to jest właśnie ta hipokryzja pisu. Ciągle krzyczeli, ze Tusk i opozycja (owczesna) donosi UE, a oni sami to robią, ale donoszą oprócz UE to i USA. Ale ludzie i tak wybiorą znowu to zło, bo przecież trzeba bronić Polske od lewactwa
10
Przecież Pitarcha mają nowego Pedriego
0
Jak Raphinha wypadnie, to rzeczywiście już po ptokach, bo kto tak będzie biegał jak on.
1
Sprzedać, bo to drugi wynalazek typu Dest czy Semedo, kolejny jeździec bez głowy
7
@majkiii dla nich to już Arbeloa jest najlepszym trenerem świata, bo wygrał dwa mecze z fatalnym City i z żenującym Atletico, zreszta jak zwykle po karnych i golach z czapy, a dwa tygodnie temu go zwalniali.
1
@Mow_mi_Douglas do czasu, aż przyjdzie sie zmierzyć z kimś, kto im do tego nie dopusci
7
I co z tego, jego nie powinno być w meczu z City.
0
Nie wierzę w tej oferty, nie chce mi sie wierzyć, ze ktos poważny chce Araujo, chyba, ze to nie sa poważne kluby
33
Arbeloa nie jest jakiś inteligenty i pasuje umysłowo do tych piłkarzy jakich ma typu Vinicius, rudiger czy valverde. Xabi Alonso był dla nich za mądry i dlatego go nie lubili.
6
Cieszę sie, ze na notatniku już wygrali Ligę Mistrzów i mistrzostwo, ale przypominam waszej maszynie arbeloi, ze jest -4 i klasyk u nas
2
Przypominam, że Simeone jest trenerem Atletico od ponad 14 lat. Football już dawno ewoluował, ale u niego nie. Wydają tyle milionów co każde okienko, a nie potrafią zdobyć więcej niz 3 miejsce, raz na 5 lat wygrają jakis puchar i tyle. Już dawno powinni zatrudnić nowego trenera, ktory ma jakiś pomysł, ale to nie nasz problem.
5
Ez Abde i od razu wracają wspomnienia z Depayem czy Luukiem de Jongiem w ataku
3
Bardzo mnie to cieszy
1
@Pawlak1992 a wiesz dlaczego tak było? Bo szukali wiecznie "nowego Guardioli" kogos kto ma to mityczne DNA, każdemu z tych trenerów szukano czegoś z Guardioli, temu Guardioli, ktory juz jako trener sie wypalił. W końcu ktos poszedł po rozum do głowy, że my nie możemy wiecznie szukać "drugiego Guardioli" czy kogos kto ma dna i bezmyślnie klepać piłka, tylko porządnego trenera z wizją i pasją.
1
@Bilon87 czuć ten ich strach, wiedzą, ze Barcelona nigdy przed nimi nie uklęknie, ani sie nie zes*a jak kazdy. Ich największym lękiem jest pokonanie ich przez nas w Lidze Mistrzów.
5
Od tego momentu cos sie zmieni w glowie Araujo
0
Drobny uraz, tylko miesiąc przerwy