Marcelinho99
Dołączył/a: październik 2021
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@fumador mysle, ze i rozwiał też na przyszły rok
10
W tym meczu Atletico w ogóle nie miało nic do powiedzenia, zamurowali sie wszyscy w polu karnym i powie typ, ze przekraczają własne granice, ale chyba żenady. Mam nadzieję, ze przegrają ten finał. Dla mnie to jest w dalszym ciągu zwykły średniak, ta druzyna nigdy (przynajmniej nie przy Simeone) nie dojdzie do pewnego pułapu.
1
@elplacek44 ten Araujo to chodząca kaleka, to ze on "stał" w ataku, to w ogole jakies żarty sa.
0
Dobra ciul z tym, wiadomo co z Kounde?
1
@Tomiveb tam to vinicius jak caly mecz macha łapami i symuluje to gra fantastycznie bo raz okiwał kogos bez nura i darcia japy
0
A notatniku piszą, ze powinna być kartka za symulke, no co za szczyt hipokryzji XD
1
KARNY DLA REALU!!!!
9
Nawet jeśli sie nie uda, to ten mecz pokazuje, ze ta druzyna moze wiele.
0
Z Ferranem to nie remontada a fuszerada
1
Oby z Kounde nie bylo nic poważnego, wroci Gavi, de Jong i na serio mozna liczyć na coś więcej.
0
@KrychaFCB nie ma co sie dziwić, opuścił drużynę
9
Fatalny mecz Ferrana
4
Ja mysle, ze kluczowe beda pierwsze minuty, jakby sie udało strzelić szybko gola na 1:0, to mysle, ze nam da to sporo impulsu, a Atletico sie spenia. Wiem, ze bedzie ciężko z tym asiorem w ataku i z Cubarsim w obronie, ale mała wiara jest.
8
Z Ferranem nie bedzie żadnej remontandy, nie ma co się łudzić.
2
Arbeloa nie przyszedł po to by ratować sezon i wygrać trofea, on przyszedł, zeby przeprosić viniciusa, ktory był zły na Alonso. Tutaj nie ma drużyny, kolektywu, tu jest zbior gwiazdeczek z ego ważniejszym od klubu.
0
Real chyba nigdy nie grał jakiegoś super sezonu, zazwyczaj te puchary to były przepychane kolanem w ostatnich minutach, błędach sędziowskich, oraz sraczce rywala. Przeciwnicy zaczęli wiedzieć jak grać, zeby z Realem nie przegrać.
0
Teraz zacznie sie moment, kiedy real nie bedzie szukał gola, a karnego
0
Gdyby był tylko jeden sposób, dzieki któremu mozna byłoby uniknąć w fazie pucharowej City czy Bayernu, tylko ciekawi mnie jaki...
0
@GeneralXavi a jakie on moze miec zasady, jak on grał trzy lata w Atletico i poszedł do Realu, nieistotne ze miał przerwę w Chelsea, ale był tam szanowany.
2
W la lidze nie byłoby mowy o varze
0
@Tigermaus on tam nie pójdzie
1
Czym więcej tak beda pierd*lić, tym lepiej dla nas. Dla niego ważniejszy jest negreira, niz to, ze jego zespół gra paździerz, brak w nim jakiegokolwiek pomysłu na grę, liczą sie tylko indywidualności i wysymulowany karny, albo prowokacje viniciusa. Czekamy na klasyk, czas im nakopać po raz kolejny, bo dalej pokory nie ma.
1
@JanuszKorwinMikke no dokładnie, a Vinicius chce grać tylko w piłkę
2
Czy Vinicius ruc*ał flagę Osasuny z usmieszkiem prowokacyjnym nazywając to tancem czy dzis sobie odpuścił
3
Jeszcze 30 min do końca meczu
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@barcanawieki oni są jam ziobro, każdego karac bez dowodów, tak samo nas, nie maja żadnych dowod na negreire, ale wyroki juz wydali, ale wszystko się to kiedyś odwróci;)
1
@Arden tego sie nie dowiemy i dlatego nie ma co wydawać wyroków na tego gościa.
0
Każdy atakuje tego typa z Benfici, a ja bym się nie zdziwił jakby vinicius by go gdzieś obrażał, albo prowokował jakimś słowami typu "jestes slaby" Bellingham obraża sędziego podczas meczu, to wcale by mnie to nie zdziwiło. A Mbappe to odklejony gościu, jak mówi, ze on nie zasługuje by grać na tym stadionie, jak to nasze boisko treningowe.
0
@Ignareks ja tego nie słyszałem nigdzie, a Benfica to zwykły średniak