0

@fumador mysle, ze i rozwiał też na przyszły rok

10

W tym meczu Atletico w ogóle nie miało nic do powiedzenia, zamurowali sie wszyscy w polu karnym i powie typ, ze przekraczają własne granice, ale chyba żenady. Mam nadzieję, ze przegrają ten finał. Dla mnie to jest w dalszym ciągu zwykły średniak, ta druzyna nigdy (przynajmniej nie przy Simeone) nie dojdzie do pewnego pułapu.

1

@elplacek44 ten Araujo to chodząca kaleka, to ze on "stał" w ataku, to w ogole jakies żarty sa.

0

Dobra ciul z tym, wiadomo co z Kounde?

1

@Tomiveb tam to vinicius jak caly mecz macha łapami i symuluje to gra fantastycznie bo raz okiwał kogos bez nura i darcia japy

0

A notatniku piszą, ze powinna być kartka za symulke, no co za szczyt hipokryzji XD

1

KARNY DLA REALU!!!!

9

Nawet jeśli sie nie uda, to ten mecz pokazuje, ze ta druzyna moze wiele.

0

Z Ferranem to nie remontada a fuszerada

1

Oby z Kounde nie bylo nic poważnego, wroci Gavi, de Jong i na serio mozna liczyć na coś więcej.

0

@KrychaFCB nie ma co sie dziwić, opuścił drużynę

9

Fatalny mecz Ferrana

4

Ja mysle, ze kluczowe beda pierwsze minuty, jakby sie udało strzelić szybko gola na 1:0, to mysle, ze nam da to sporo impulsu, a Atletico sie spenia. Wiem, ze bedzie ciężko z tym asiorem w ataku i z Cubarsim w obronie, ale mała wiara jest.

8

Z Ferranem nie bedzie żadnej remontandy, nie ma co się łudzić.

2

Arbeloa nie przyszedł po to by ratować sezon i wygrać trofea, on przyszedł, zeby przeprosić viniciusa, ktory był zły na Alonso. Tutaj nie ma drużyny, kolektywu, tu jest zbior gwiazdeczek z ego ważniejszym od klubu.

0

Real chyba nigdy nie grał jakiegoś super sezonu, zazwyczaj te puchary to były przepychane kolanem w ostatnich minutach, błędach sędziowskich, oraz sraczce rywala. Przeciwnicy zaczęli wiedzieć jak grać, zeby z Realem nie przegrać.

0

Teraz zacznie sie moment, kiedy real nie bedzie szukał gola, a karnego

0

Gdyby był tylko jeden sposób, dzieki któremu mozna byłoby uniknąć w fazie pucharowej City czy Bayernu, tylko ciekawi mnie jaki...

0

@GeneralXavi a jakie on moze miec zasady, jak on grał trzy lata w Atletico i poszedł do Realu, nieistotne ze miał przerwę w Chelsea, ale był tam szanowany.

2

W la lidze nie byłoby mowy o varze

0

@Tigermaus on tam nie pójdzie

1

Czym więcej tak beda pierd*lić, tym lepiej dla nas. Dla niego ważniejszy jest negreira, niz to, ze jego zespół gra paździerz, brak w nim jakiegokolwiek pomysłu na grę, liczą sie tylko indywidualności i wysymulowany karny, albo prowokacje viniciusa. Czekamy na klasyk, czas im nakopać po raz kolejny, bo dalej pokory nie ma.

1

@JanuszKorwinMikke no dokładnie, a Vinicius chce grać tylko w piłkę

2

Czy Vinicius ruc*ał flagę Osasuny z usmieszkiem prowokacyjnym nazywając to tancem czy dzis sobie odpuścił

3

Jeszcze 30 min do końca meczu

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@barcanawieki oni są jam ziobro, każdego karac bez dowodów, tak samo nas, nie maja żadnych dowod na negreire, ale wyroki juz wydali, ale wszystko się to kiedyś odwróci;)

1

@Arden tego sie nie dowiemy i dlatego nie ma co wydawać wyroków na tego gościa.

0

Każdy atakuje tego typa z Benfici, a ja bym się nie zdziwił jakby vinicius by go gdzieś obrażał, albo prowokował jakimś słowami typu "jestes slaby" Bellingham obraża sędziego podczas meczu, to wcale by mnie to nie zdziwiło. A Mbappe to odklejony gościu, jak mówi, ze on nie zasługuje by grać na tym stadionie, jak to nasze boisko treningowe.

0

@Ignareks ja tego nie słyszałem nigdzie, a Benfica to zwykły średniak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?