2

@VegetaPolska Czyli w nowym roku będziesz nas teraz zalewał przygodami z chłopakami? Zawsze to jakaś odmiana

0

@Rewolucja123 Może i gruby ale za to też spasiony

1

@DonCarletto Mamuśka leci grubo z młodym na didżejce xD

5

@DonCarletto Łocz mi deeeeeeens

0

@Rewolucja123 Chleję ale nie dam herba bo mam mało

8

@PanZagadka Najlepsze ziomki, zawsze dotrzymują tempa

0

@MesQueUnClub96 Można się pośmiać i Arsenalu i z Barcy młodzieńcze

1

@draxidox Chyba osoby popierające odpaladnie petard na środku drogi xD

1

@Kgorecki2500 No kurła kiedyś się na Nosal wchodziło na Sylwestra (kumpel nawet co roku na Giewont wbijał), jak zajebiście było widać całe niebo oświetlone, a teraz pół z tego może :/

0

@marcin62 To już od jakiegoś czasu ten zakaz jest, na prywatnej posesji oczywiście można

2

@Transu96 Z białego chciałeś czarne zrobić, widać że się dał wciągnąć zachodniej propagandzie

0

@LS Boomery też mają swoje etapy, jestem młodym boomerem jak to kuzyn twierdzi

1

@Rust_Cohle A raz się żyje

1

@LS Ja, ale dla takiego boomera nie jest to przegrana tylko zwycięstwo nie trza łazić nigdzie tylko można pochlać z rodziną na miejscu

0

@gumaz Stawiam Btts, czyli co najmniej 1 kosz i jeden ban w styczniu

6

@NeroTFP1 Całe życie człowiek myślał że ma to związek z dupą a tu dupa

2

@Pawel13sz Cristiano - Benzema

1

@Rewolucja123 Jak jesteś zdrowy to obecna szkoła mówi że najlepiej brać 5g monohydratu codziennie, albo jakieś jabłczany czy inne warianty w przypadku gdy masz problemy trawienne

2

@misterio Omajła mo.. szinderu !

1

@VegetaPolska Zaś rzuciłeś piłką do skakania w auto somsiada myśląc że rzucasz genki damą?

3

Komentarz usunięty

0

@Recha_0684 No wiadomo z egzekwowaniem zawsze jest inaczej w praktyce, ale można by było chociaż pod*ebać jakiegoś somsiada jakby o 5 rano dalej nawalał :D

0

@Recha_0684 Zrobiłbym przepis że od tej 21 w Sylwestra do 3:00 w Nowy Rok można strzelać, a resztę kara grzywny

33

Komentarz usunięty

7

@Popitek12 Zacząłem rok cisnąc bekę ze wszystkich polityków, kończę dalej z nich cisnąc, a oni cisną ze mnie i dopier*olą mi zusem na 1980 zł podstawy

1

@ranger3120 to jest ten remake podobno

0

@Transu96 big black blacksmith

0

@Transu96 Jakie v2 petardy się puszcza w m1 a nie tylko dropic i expic całe życie

10

Komentarz usunięty

17

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?