13

@szkudi7 Ponieważ mogą

4

@marcin62 Chyba nikogo nie powinien dziwić sceptycyzm i dystans do nowej władzy, to są w końcu politycy, mistrzowie manipulacji, a niektórzy to naiwnie chcą wierzyć że oni pragną naszego dobra xD

3

@Zoker Człowiek nim się obejrzy a zaczynają go śmieszyć boomerowe żarty

2

@koksik2700 Rozjebało mnie jak podali że na świecie istnieje ileś tam milionów gatunków roślin i zwierząt, a to zaledwie 1% z tych które dotychczas żyły, ewolucja to przerąbana rzecz :D

4

@koksik2700 No widocznie nie były tak doskonałe skoro przez 150 milionów lat nie wypracowały sposobu żeby przetrwać kataklizm. Jak zauważyłeś podczas oglądania tego serialu to na ziemi co jakiś czas zachodzą poważne zmiany które skutkują wymieraniem jednych gatunków, te silniejsze są w stanie przetrwać. Zobaczymy jak długo my pożyjemy, ale myślę że przez te 150 milionów lat człowiek i jego spuścizna w postaci sztucznej inteligencji osiągną znacznie więcej niż życie na jednej planecie, ale równie dobrze też możemy się doprowadzić do samozagłady kto wie xD

2

@Kgorecki2500 Tak to jest jak się prawko w czipsach znalazło, a oponki słabej jakości

7

@Encore Szkoda że bombek nie pokazał

7

@P33ck Chłop poszedł złom zbierać na zlecenie Lucka to go po drodze Hołownia zgarnął do zdjęcia i na sejmowy poczęstunek, ten to się w czepku urodził

0

@David_Beckham Ten drugi by im stworzył taki towar po którym roznieśliby tą śmieszną ligę

1

@NeroTFP1 Czemu drugi taki sam post, skasowali?

3

@Rl9k1nG Można po prostu iść na kompromis z wierzącymi w rodzinie tak jak ja to robię, dla nich to przeżycie religijne, dla mnie bardziej rodzinne i jakiś rodzaj tradycji taka wieczerza, nawet jakbym miał samych ateistów w rodzinie to myślę że i tak by się tą wigilię obchodziło, albo chociaż samą kolację, niekoniecznie z dzieleniem się opłatkiem czy coś, po prostu człowiek przywyknął do tego świątecznego klimatu, choinka, kolacja, prezenty itd

1

@Sulimo To samo, plus pierogi ruskie robione przez babkę

0

@karci0 Gilf

3

@GeneralXavi Fejk, Kamil robi zakupy tylko w polskich centrach handlowych wspierając kraj a nie dojczów

1

@Popitek12 Young Leosia

1

@capoN Jadalne to? xD

1

@capoN No a jak ci tynku zabraknie to spokojnie Winiarym można zaszpachlować

0

Komentarz usunięty

4

@Ojciec5tkidzieci Tak? A ja pisałem kiedyś na La bambie z pewnym piłkarzem co Maciej się nazywał

1

@NeroTFP1 No to jest naturalna sprawa i dlatego mi głupio było, bo jakby tak każdy w sklepie do niego podchodził kiedy się skupia na szukaniu produktów to by pier*olca dostał :D

1

@Rewolucja123 Odstaw te sterydy

1

@Faro Co ty hiena cmentarna i groby kopiesz ?

1

@Comentateiro Tusk rządzi i odrazu gwiazda na zakupy musi się sama wybierać zamiast mu do domu dowozić, machlojki rudego szybko dały się we znaki

0

@Kinginiesta Normalnie, ale czuję że go kusiło skoczyć przez niego jak przez kozła

1

@Kgorecki2500 Trza panią Jadzie z kasy zagadać żeby zdjęcia z kamer dała

1

@Stinger_ Wszystko zgodnie z planem

1

@Deviler A noo, w Centrum Handlowym Szymonek robił se zakupy z żoną xD

11

@Stinger_ Wystarczy mi że mnie przeprosił jadąc wózkiem przez wąską alejkę, to warte więcej niż zdjęcie xD

0

Komentarz usunięty

16

Kamila Stocha z żoną na zakupach spotkałem, ale głupio mi było truć dupę o jakieś zdjęcie czy coś xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?