Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tadzik447 No mi też by się przydał :/
3
@HypeR Życie to słodko gorzka symfonia, odwieczna podróż przez wzloty i upadki, balansowanie między porządkiem, a chaosem, jeśli przeżywasz teraz wspaniały okres to spodziewaj się w najbliższej przyszłości jakiejś c*ujni, pozdrawiam
7
Chcecie dobrej nuty? To łapcie Walaszka jadącego wciąż po cyganach w 2023 xD
1
@MesQueUnClub96 Ja jestem tym pozytywnym Mariuszem, musi być też moje przeciwieństwo
1
@MesQueUnClub96 I dobrze i tak na bambie jest o jednego Maćka za dużo
0
@ranger3120 Ta, do usunięcia chyba
3
@Rust_Cohle Dzięki, na bambe zawsze można liczyć
0
Polecilibyscie jakiś dobry sklep internetowy z herbatą? Zamówiłem z kawherbatą sklep.pl zielony bazar, ale je*ią jakąś chemią i aromatami za mocnymi te herbaty trochę się zdziwiłem bo opinie niby dobre były
3
@FCB_dimiC Ale posiada również wady
5
@AFA90 Na nich to można donieść jeśli przyjdą do roboty trzeźwi
3
@Sysia11 Ta 50 odrazu, to że stary milioner nie znaczy że córcia i mama mają za pierdzenie dostawać grube pieniądze
9
@VegetaPolska Nie jestem, odczep się zboczeńcu
4
@Emhyr Syśka już wystalkowała na wszystkich możliwych mediach, a przewodniczący wydał ambasadzie rozkaz obserwowania na bieżąco gazet
1
@LS Zakolak wręcz o to prosi
2
@LS Nie jest, bo jak ktoś ma problem to się ciśnie z niego bekę dodatkowo
0
@sonek Daniel podstawa, może być też cynamonowy i miodowy
5
@ToWinaSedziego Mało tego z kradzionych audi od somsiada
3
@Peciak Maciek jest zawsze 10 kroków przed nami, my ślepcy nie dostrzegamy jak Tusk rozgrywa całą Unię europejską
3
@Luciano99 Jowita co wleciała jak kula w kręgle
0
@Rl9k1nG Tabsów na sen nie ma za bardzo co polecać, bo one sprawiają że zasypiasz, ale jakość tego snu pozostawia wiele do życzenia , chyba że mowa o melatoninie, ta jeszcze całkiem spoko reguluje zasypianie
11
@Gracek10 Ale czego mu współczuć, chłop jest cuckoldem i co komu do tego
3
@gumaz Jakby wybrał Dodiego to świat nie byłby na to gotowy
6
@macio_944 I już lepiej
6
@Tasde Maciek nie przelogowałeś się
1
@Popitek12 Na co nam jakiś połamaniec z faweli, mamy Roberta w formie
2
@Ojciec5tkidzieci Petru nie ogarnia że potrzebuje jeszcze 28 głosów żeby je "zignorować" xD
2
@zodiak_10 Panie ja tu tylko przyszedłem się pośmiać chwilę, co złego to nie ja dobrej nocy życzę
0
@zodiak_10 Moim zdaniem duża różnica, lajk to tylko głupi lajk nie koniecznie zgadzający się z całokształtem komentarza. Dał lajka żeby się pośmiać bo zobaczył że ktoś razem z nim ciśnie, ale osobiście nie obraził, tak to widzę
2
@zodiak_10 Ale @HighestInTheRoom Cię nie obraża, śmiejemy się często z ambasady, ale w granicach rozsądku
2
@MichalZZZ Rutek spoko, dzięki za cynk obczaję