1

@tadzik447 No mi też by się przydał :/

3

@HypeR Życie to słodko gorzka symfonia, odwieczna podróż przez wzloty i upadki, balansowanie między porządkiem, a chaosem, jeśli przeżywasz teraz wspaniały okres to spodziewaj się w najbliższej przyszłości jakiejś c*ujni, pozdrawiam

7

Chcecie dobrej nuty? To łapcie Walaszka jadącego wciąż po cyganach w 2023 xD


1

@MesQueUnClub96 Ja jestem tym pozytywnym Mariuszem, musi być też moje przeciwieństwo

1

@MesQueUnClub96 I dobrze i tak na bambie jest o jednego Maćka za dużo

0

@ranger3120 Ta, do usunięcia chyba

3

@Rust_Cohle Dzięki, na bambe zawsze można liczyć

0

Polecilibyscie jakiś dobry sklep internetowy z herbatą? Zamówiłem z kawherbatą sklep.pl zielony bazar, ale je*ią jakąś chemią i aromatami za mocnymi te herbaty trochę się zdziwiłem bo opinie niby dobre były

3

@FCB_dimiC Ale posiada również wady

5

@AFA90 Na nich to można donieść jeśli przyjdą do roboty trzeźwi

3

@Sysia11 Ta 50 odrazu, to że stary milioner nie znaczy że córcia i mama mają za pierdzenie dostawać grube pieniądze

9

@VegetaPolska Nie jestem, odczep się zboczeńcu

4

@Emhyr Syśka już wystalkowała na wszystkich możliwych mediach, a przewodniczący wydał ambasadzie rozkaz obserwowania na bieżąco gazet

1

@LS Zakolak wręcz o to prosi

2

@LS Nie jest, bo jak ktoś ma problem to się ciśnie z niego bekę dodatkowo

0

@sonek Daniel podstawa, może być też cynamonowy i miodowy

5

@ToWinaSedziego Mało tego z kradzionych audi od somsiada

3

@Peciak Maciek jest zawsze 10 kroków przed nami, my ślepcy nie dostrzegamy jak Tusk rozgrywa całą Unię europejską

3

@Luciano99 Jowita co wleciała jak kula w kręgle

0

@Rl9k1nG Tabsów na sen nie ma za bardzo co polecać, bo one sprawiają że zasypiasz, ale jakość tego snu pozostawia wiele do życzenia , chyba że mowa o melatoninie, ta jeszcze całkiem spoko reguluje zasypianie

11

@Gracek10 Ale czego mu współczuć, chłop jest cuckoldem i co komu do tego

3

@gumaz Jakby wybrał Dodiego to świat nie byłby na to gotowy

6

@macio_944 I już lepiej

6

@Tasde Maciek nie przelogowałeś się

1

@Popitek12 Na co nam jakiś połamaniec z faweli, mamy Roberta w formie

2

@Ojciec5tkidzieci Petru nie ogarnia że potrzebuje jeszcze 28 głosów żeby je "zignorować" xD

2

@zodiak_10 Panie ja tu tylko przyszedłem się pośmiać chwilę, co złego to nie ja dobrej nocy życzę

0

@zodiak_10 Moim zdaniem duża różnica, lajk to tylko głupi lajk nie koniecznie zgadzający się z całokształtem komentarza. Dał lajka żeby się pośmiać bo zobaczył że ktoś razem z nim ciśnie, ale osobiście nie obraził, tak to widzę

2

@zodiak_10 Ale @HighestInTheRoom Cię nie obraża, śmiejemy się często z ambasady, ale w granicach rozsądku

2

@MichalZZZ Rutek spoko, dzięki za cynk obczaję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?