0

@Kgorecki2500 Sandałem

11

@Kgorecki2500 Ktoś go chyba molestuje

0

@varosso Może to i lepiej kto wie

3

Spieprzyliście nam święta

0

Hey Jude, just make it bad

0

@Faro Ta ale Argentynę byś o 3 w nocy oglądał

1

@AllBundy Anime z jakimkolwiek innym dubbingiem niż japoński odbiera trochę na jakości i nawiązaniu do tej kultury. Ja oglądałem niedawno tu:
https://www.grupa-mirai.pl/

2

@varosso No wyżera czego sam jestem świadkiem, bo paliłem sporo parę lat i obecnie się nie tykam odradzając każdemu, jednakże powiedz mi kolego co stosowane w nadmiarze nie wyżera mózgu.. Trawa popalana raz na tydzień, podobnie jak browar czy dwa nie zrobią z Tobą nic strasznego, tutaj chodzi jedynie o świadomość ludzi obchodzenia się z używkami. Papierosy rzuciłem, browara się napiję po jednym ze 2 razy w tygodniu w weekend, jointa zapalę raz na rok jak ktoś na imprezie poczęstuje i na dobrą sprawę legalizacja nie jest mi potrzebna do szczęścia, ale nie jest to narkotyk za który bym więzieniem straszył, są naprawdę dużo gorsze używki które sieją spustoszenie i dużo bardziej uzależniają. Taka legalizacja mogłaby uzdrowić budżet państwa chociażby

4

@Kgorecki2500 No ta, ale to "najlepiej" jest niemożliwe do zrealizowania w praktyce, młodzi prędzej czy później będą przez kolegów kuszeni narkotykami i rolą rodzica jest tak nastawić młodego żeby nie dał się im przekonać. Jeśli już się da i chociaż spróbuje to lepiej żeby zapalił rzeczywiście blanta, a nie jakieś gówno, to tak jak jest z browarami, lepiej żeby se młody walnął tyskacza kupionego przez żula z pod żabki niż jakiś wątpliwej jakości toksyczny bimber, po którym trafi na pogotowie

29

@Kgorecki2500 To już lepiej żeby miało potencjalnie możliwość narkotyzowania się legitnym towarem niż jakimiś maczanymi w kwasie chu*stwami z ulicy. A jak dobrze dzieciaka wychowasz to będzie się trzymał z dala od używek na tyle ile to możliwe

2

@Colon Jeszcze zobaczę, dam znać jak coś

0

@Piernik Naiwni wyborcy Tuska do końca próbują wierzyć że to tylko tak na wszelki wypadek sobie zapisali taką możliwość, no dla zabawy jeszcze kurła xD

3

@LM10GOAT Terrorysta z Barreiro

1

@DonCarletto Sęk w tym że właśnie jak grywałem w SA to jeszcze mało filmów z nim oglądałem, tak to może bym skojarzył xD

4

@Kluivert_P Przeczytałem na kobiety od urodzin

1

Dopiero dzisiaj się dowiedziałem że oficera Tenpennego z GTA SA dubbingował Samuel L Jackson, kolejna świetna rola

4

@macio_944 "A ludzie pisząc PO = PiS klasycznie odpłynęli tak, że ich już nie widać."

Dokładnie Macieju, PiS z całą pewnością nie równa się platformie, ale bynajmniej nie dlatego że Ci drudzy są bardziej kompetentni, co ich różni to wyrachowanie.. Uważaj jednak bo bardziej wyrachowany złodziej może sprawić że będziesz mu jeszcze klaskał za to że Cię okradł :P

0

@Pedri16Future A zatem powstała nowa jednostka miary, obiad Tebasa

9

@Szopenek Macio powie że ich jest trzech, a 3 miliardy na trzech to tylko po 1 na głowę, więc wszystko okej

6

@Miszak O siema Miszak dawno się nie odkleiłeś

1

Brawo kapitanooooooooooo !!!!!!!

1

Kanselo jest kozackim skrzydłowym

0

No generalnie to.. nie dogadali się xD

1

Xavi Xavim, ale z takim paździerstwem podobno najgorszym w top 5 lig europejskich to powinniśmy wygrywać bez trenera

4

Jeszcze tumany komentatorskie będą go bronić xD

1

Piękny to był kontratak, nie zapomnę go nigdy

4

@FcPortoFan1999 Źródła La bambowe podają że coś między 130 a 190, on sam nie wie bo tyle razy dokumenty musiał zmieniać i ukrywać tożsamość że już zapomniał

1

A więc tak umiera demokracja, wśród burzy oklasków i gromkich braw

0

@VegetaPolska No nie ma platyny ale w grach od Rockstara masz oficjalne 100% do zrobienia, ja tam robię bo jestem fanem serii, ale namęczyć się trzeba sporo, może se zobaczę jak to na telefonie śmiga, chociaż San Andreasa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?