Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Ewentualnie herbatka z miodem, czyli gryziesz pszczołę z torebką herby i wrzątek z gwinta
1
@Barcasub Que mira bobo
0
@DamianBarcaCule To co Ty chcesz zrobić to chyba most wifi, czyli udostępniasz komuś wifi do którego jesteś podłączony, musisz poszukać czy masz taką funkcję
0
@DamianBarcaCule No hotspot działa tak że twój telefon zamienia się w router wifi korzystając z internetu mobilnego, więc będzie się rozłączał z siecią Wi-Fi nawet jak nie masz karty, bo tak działa ta funkcja
0
@TR3YWAY No słabe porównanie bo skoki nikogo nie obchodzą, a siata mimo że nie jest tak popularna jak piłka nożna to ma popularność zbliżoną do tenisa
1
@TR3YWAY Siatkówka jest 5 najpopularniejszym sportem na świecie, więc porównywać to do gównianych skoków to trochę odklejka
0
@QuaReL No jak liczy się dla Ciebie sam wynik to równie dobrze możesz tylko na flashscorze śledzić mecze, ja tam lubię pooglądać fajne akcje i bramki nawet jak przegrywamy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale w sporcie się również przegrywa :P
0
Komentarz usunięty
0
@QuaReL Mecz był dobry akurat do oglądania, sam żeś jest żałosny xD
1
@_barti To trza na spokojnie przemyśleć
0
@KmN Setkę xD Setka to jest na pustaka, oni mieli dobre okazje, ale bez przesady
1
@_barti Odważna teza
0
Niby mamy białe koszulki, ale coś nam sędzia nie chce pomóc dziwne
2
@Androchem Sam żeś mu te androchemy sprzedał i karasiowi również
1
Rekin się w karasia zmienił
1
Xavi w drugiej połowie wbija za Romeu
0
Ter Stegen kaleko jedna xD
3
@DLFCB Fleszskor chce podkreślić jak ważny jest de Jong obecnie
1
@tristan87 I poprosił o sprowadzenie Auby w zimie
2
@KrychaFCB Mój ulubiony odklej
1
@MarcepanowyKsiaze Redbull pomarańczowy morela-truskawka, ale było coś jeszcze lepszego czyli śliwka-cynamon, ale lamusy już nie sprzedajo :/ A z tigerków to ten czarny w butelce
0
@MarcepanowyKsiaze Dembele i Busi to też placki. Gorsze kontuzje mieliśmy z Interem, jak nam cała obrona wypadła i Pedri
0
@MarcepanowyKsiaze Owszem byli i wyjaśnić ich musiała dopiero Sewija
0
@MarcepanowyKsiaze Gościu United miało dosłownie pół składu kontuzjowane nie pogrążaj się i przyjmij na klatę że Ci z których się śmiejesz byli lepsi niż my
5
@MarcepanowyKsiaze Oj biedni my mieliśmy szpital, tymczasem United xD:
https://zapodaj.net/images/ee2d169316caa.jpg
0
@Antajbandaj
Berserk
Rap God
Space Bound
Ale i tak najlepsza była bitwa z Papa Dociem:
Now everybody from the three one three, put your motherfucking hands up and follow me!
6
@Sulimo Ja tam lubię ziomka, jest na kim herby nabijać
4
@MesQueUnClub96 Ten co się odpalił :O Przecież kolega ze Śródziemia tylko ciągnie fabułę ciśnięcia beki z młodego chłopca Dodiego
8
@MesQueUnClub96 Jak Ci łojciec latarkę wsadzi tam gdzie światło nie dochodzi to sam będziesz jak ten latarnik
0
@VbamboeB Życie na tym łez padole jest bez sensu