2

@macio_944 Ewentualnie herbatka z miodem, czyli gryziesz pszczołę z torebką herby i wrzątek z gwinta

1

@Barcasub Que mira bobo

0

@DamianBarcaCule To co Ty chcesz zrobić to chyba most wifi, czyli udostępniasz komuś wifi do którego jesteś podłączony, musisz poszukać czy masz taką funkcję

0

@DamianBarcaCule No hotspot działa tak że twój telefon zamienia się w router wifi korzystając z internetu mobilnego, więc będzie się rozłączał z siecią Wi-Fi nawet jak nie masz karty, bo tak działa ta funkcja

0

@TR3YWAY No słabe porównanie bo skoki nikogo nie obchodzą, a siata mimo że nie jest tak popularna jak piłka nożna to ma popularność zbliżoną do tenisa

1

@TR3YWAY Siatkówka jest 5 najpopularniejszym sportem na świecie, więc porównywać to do gównianych skoków to trochę odklejka

0

@QuaReL No jak liczy się dla Ciebie sam wynik to równie dobrze możesz tylko na flashscorze śledzić mecze, ja tam lubię pooglądać fajne akcje i bramki nawet jak przegrywamy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale w sporcie się również przegrywa :P

0

Komentarz usunięty

0

@QuaReL Mecz był dobry akurat do oglądania, sam żeś jest żałosny xD

1

@_barti To trza na spokojnie przemyśleć

0

@KmN Setkę xD Setka to jest na pustaka, oni mieli dobre okazje, ale bez przesady

1

@_barti Odważna teza

0

Niby mamy białe koszulki, ale coś nam sędzia nie chce pomóc dziwne

2

@Androchem Sam żeś mu te androchemy sprzedał i karasiowi również

1

Rekin się w karasia zmienił

1

Xavi w drugiej połowie wbija za Romeu

0

Ter Stegen kaleko jedna xD

3

@DLFCB Fleszskor chce podkreślić jak ważny jest de Jong obecnie

1

@tristan87 I poprosił o sprowadzenie Auby w zimie

2

@KrychaFCB Mój ulubiony odklej

1

@MarcepanowyKsiaze Redbull pomarańczowy morela-truskawka, ale było coś jeszcze lepszego czyli śliwka-cynamon, ale lamusy już nie sprzedajo :/ A z tigerków to ten czarny w butelce

0

@MarcepanowyKsiaze Dembele i Busi to też placki. Gorsze kontuzje mieliśmy z Interem, jak nam cała obrona wypadła i Pedri

0

@MarcepanowyKsiaze Owszem byli i wyjaśnić ich musiała dopiero Sewija

0

@MarcepanowyKsiaze Gościu United miało dosłownie pół składu kontuzjowane nie pogrążaj się i przyjmij na klatę że Ci z których się śmiejesz byli lepsi niż my

5

@MarcepanowyKsiaze Oj biedni my mieliśmy szpital, tymczasem United xD:
https://zapodaj.net/images/ee2d169316caa.jpg

0

@Antajbandaj
Berserk
Rap God
Space Bound
Ale i tak najlepsza była bitwa z Papa Dociem:

Now everybody from the three one three, put your motherfucking hands up and follow me!

6

@Sulimo Ja tam lubię ziomka, jest na kim herby nabijać

4

@MesQueUnClub96 Ten co się odpalił :O Przecież kolega ze Śródziemia tylko ciągnie fabułę ciśnięcia beki z młodego chłopca Dodiego

8

@MesQueUnClub96 Jak Ci łojciec latarkę wsadzi tam gdzie światło nie dochodzi to sam będziesz jak ten latarnik

0

@VbamboeB Życie na tym łez padole jest bez sensu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?