Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MesQueUnClub96 Ale to nie są przykłady tego za co mu skasowali konto tylko przykłady za co ogólnie mogą skasować
22
@MesQueUnClub96 Terrorysta z Torunia
7
@MarcepanowyKsiaze Kowal to tak naprawdę Alex
0
@Messibestplayerintheworld Właśnie to usłyszał od Ani i postanowił popracować nad formą
5
@Danny Gaucho Przynajmniej byłby kluczowy w zdobyciu mistrzostwa nie to co Polaczek na pustaka dobijaczek
12
@AdiKingu96 Aubameyang zrobiłby tyle samo i byłby tańszy
9
@Sulimo To jakieś multi muniaka chyba
3
@Faro Dobrze że się pozbyliśmy Fatiego i przyszedł ten chłopak
1
@szymonekk To chyba @Kapitan hawk
1
Xavineta wyjaśnia płaczków, oby coraz lepsza forma siedziała
2
@Sulimo Przecież on trolluje Alexa z tym Haalandem, serio ktoś jeszcze bierze to na poważnie? xD
0
@tristan87 To i tak komplement
4
Haha ludzie wolą oglądać jak guwniarze balona odbijają przez siatkę niż Xaviniete
2
@CriminalFCB To nie jest medycyna naturalna tylko naturalne robienie ludzi w uja i naciąganie na kasę.
0
@Janas11224 Looserpool, You'll never win anything
2
@AFA90 Czy ja wiem czy słaba, na pewno nie tak dobra jak pierwsze 2, ale i tak ciekawie się ogląda
3
@Rl9k1nG Serial który się nie starzeje, warto
0
@Bogan Zgadza się, liczyłem że chociaż z PSG coś zgarnie po za hajsem
1
@P33ck Mi w sumie tylko Lucho szkoda
2
@SelloutCrowd I jeszcze munsieny nie wygrały
13
@DragonxNF Wyobraziłem se jak w taksówie każdy klient mi klaszcze po skończonym kursie, trochę cringe jednak xD Tak jakby dla kogoś kto pracuje w zawodzie jazda samochodem, pilotowanie samolotu było jakimś wyczynem
2
@Tom0VeB Ludzie oraz ludzie
1
@Sulimo Ej całkiem fajnie to brzmi przyjrzę się temu
3
@kuz Uj nas to obchodzi w sumie z kim se gość jest
1
Komentarz usunięty
5
@adi7adi8 Przecież to jest taki Kohel twitterowy, tylko że nasz liwerpurzak zamiast hajsu dostaje herby i miłość od elementa
0
@Kamiloza91 Od 2011 w sumie wkurzyło mnie tylko odejście Neymara i Messiego, więc nie pomijam
0
@Faro Ja w sumie jak wsiadam w samolot to staram sobie wierzyć że to jest właśnie w c*uj bezpieczny środek transportu i problemu nie ma, może przez to też że nigdy koło okna nie siedziałem, ciekaw jestem jakbym tam zareagował :D Natomiast pamiętam jak na bungee skakałem to dość długo mi zajęło żeby się przełamać, po prostu organizm nie chciał zaufać temu procederowi hah, ale chętnie to powtórzę i jakiś skok ze spadochronem może też
1
@Crashynski Użyj Mangekyo Sharingana na Xavim i każ mu rekina wpuścić
1
@Faro Chodzę po górach sporo i mimo iż odpala mi się trochę lęk wysokości i adrenalina na większych ekspozycjach to mimo to ciągnie mnie żeby iść i to przełamywać co skutkuje właśnie oswajaniem się każdego razu, więc ktoś by mógł powiedzieć że nie mam lęku wysokości, ale to nie prawda, dużo zależy właśnie od podejścia i doświadczenia. Spróbuj może poczytać o tym trochę więcej, o lękach związanych z lataniem, bo szkoda odmawiać sobie tak funkcjonalnej rzeczy jak podróż samolotem, na wakacje autem gdzieś dalej to bym się zesrał z nudów, a nie dojechał, mimo że z zawodu teoretycznie kierowca :D