3

@adi7adi8 Smuteczek bo nie oglądałem dawno Igi, pierwszy mecz od dłuższego czasu i taki smętny dla oka w sumie, ale fajnie że w końcu gonimy prosiaka z białorusi

0

Czy Was też wkurza taka defensywna gra Igi? Może i jest to skuteczne, ale zero widowiskowości, granie przez środek i liczenie na błędy rywalki

8

@Kapitan hawk Może nie wchodzisz tam kiedy gra Barca, ale chyba nikt tutaj tyle nie wspomina o madryciakach, hala dzieciach i podszywkach co Ty, przekrzykujecie się jak dzieci nawzajem z kafejkarzami :P

0

@Barca1922 Lewy ma kontuzję obecnie, a po za tym zaś złapie jakiś dłuższy dołek formy i nie będzie strzelał tyle co należy, jak dla mnie panowie mają równe szanse

7

@Kuba_1 No a jak jeszcze Haaland przyjdzie to już w ogóle

0

@Barca1922 Są szanse na to

2

@michal26 Jest świetna nie pamiętam firmy, ale to taką z Węgier właśnie przywiozłem. Do chilli con carne też zajebiście pasuje

3

@michal26 Do tego typu dań polecam pastę paprykową oprócz przecieru pomidorowego, piękna rzecz :D

0

@Rewolucja123 No spoko, ale trochę się kolego zatrzymałeś z cenami chyba.. 40 melonów to splunięcie mu w twarz, biorąc pod uwagę że za więcej poszły takie Ferrany czy Mudryki. Wartość na Transfermarkt to jedno, ale realnie trzeba patrzeć też na kontrakt, na naszą korzyść cenową jest tylko fakt, że Joao chce grać koniecznie u Nas

11

@Rewolucja123 @MarcelNJ11 Anglia kupuje placki po 100 melonów, a Wy twierdzicie że naprawdę dobry gracz z potencjałem i 6 letnim kontraktem mają puścić za 40? xD

0

@siuuu W końcu będzie miał kto karakana w rozgrywaniu zastąpić

0

@michal26 Kiedy ta debata?

10

@kamilos1214 Obajtek patrzy w kamerę ukrytą w pistolecie i w odpowiednim momencie odłącza pompę

2

@wie123io4 Przecież to są katolickie betony, kampania opiera się na koronowaniu Jezusa królem Polski xD

0

Wszystko wraca do normy podobnie jak Legia do trybu lamienia

1

Jakie to są kaleki xD

0

@Mow_mi_Douglas Nie rób już z tego Papszuna jakiegoś guru xD

2

@usztafik Za 3 poważne wykroczenia (prędkość ponad 30km/h ponad dozwoloną) w ciągu 2 lat od zdania prawka

0

@Ostatnikrwawygang No właśnie powoli chcę sobie zacząć stopniując temperaturę i czas natrysku, jak mi się spodobają prysznice to o morsowaniu również pomyślę :D

1

@paweldunajecfcb To straszne, chyba Ci pożyczę tego piątaka

8

@takisobiektos Ja się nauczyłem dopiero jak prawko straciłem i musiałem robić ponowie cały kurs i zdawać, od tamtej pory 0 punktów. Wiem debil, ale to było dawno

0

@Medium Mnie wkurwiają już te katary i inne ch**stwa jeszcze na Podhalu potrafi mocno zimnem piździć i śniegami, w tym roku muszę coś z tym zrobić

1

@Panpiwkarz Dlatego ja zawsze to załatwiam na 2 tygodnie przed końcem polisy, nawet przypomnienia wysyłają

1

@Boro79 Mój sąsiad parę dni się spóźnił nawet nie wiem czy nie jeden dzień nie pamiętam już i dostał ponad tysiaka kary

1

@tristan87 I jak tu później nie pomylić takich z dorosłymi jak to ogarnięte jest na tyle żeby szajkę zakładać

0

@Medium Sama witaminka raczej dużo nie zmieni, regularny sporcik i hartowanie organizmu (morsowanie) ponoć zajebiście wpływają na odporność, właśnie będę testować niedługo te zimne prysznice, zobaczymy :D

2

@TheNekro94 Po**bane kary teraz są(może i dobrze), lata wstecz jak jeszcze lubiałem sobie szybciej jeździć to za taką błahostke co żeś zrobił ledwo parę stów się zapłaciło i kilka punktów

1

@Medium No ale dużo osób od rana do wieczora w pomieszczeniach robi albo są piwniczakami i ciężko wtedy o ekspozycję na słońce nie wspominając już że w naszym klimacie to słoneczko często za chmurami siedzi

5

Ale trza przyznać co Negreira dzisiaj zrobił mecz to nasze

1

Nie kminię co Xavi od*ebał z tym ściągnięciem Felixa, przecież to była tak głupia decyzja, reszta zmian też nie lepsze w sumie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?