Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Firestone Właśnie miałem pisać że Alemany wiedział kiedy się w porę zawinąć xD
6
@MarcepanowyKsiaze Kiedyś go oglądałem, pozytywnie pier*olnięty ziomek, zrobił nawet karierę w rapie pod pseudonimem dr. Dre jape
1
Kurde już się bałem że jakaś dziwna czarna magia się odwali, ale na szczęście Niemiec ratuje schemat kontuzji po repkach więc wszystko wporządku
16
@mekston Trochę mu umniejszasz teraz, Alex nie robi byle fikołków, to są potrójne salta na jednej nodze
7
@Popitek12 Ostrego kiedyś słuchałem, fajny głos i dobra nawijka, na freestyle'u również, a Mata to gówno pozdrawiam
5
@Przemek2323 Byłeś w wojsku polaku!?! Kur*a byłeś w wojsku!?!?
1
@P33ck Tylko Celine Dion
1
@takisobiektos Wychodzi na to że dr Dre jape nienawidzi Lewusa
0
@MESSIah16 Haha sztuczna inteligencja? Top
1
@Waniliowy Mi się podoba, praktycznie każda z tych popularniejszych nutek ma fajny klimat. Może nie jest jakąś wybitną wokalistką, ale piosenki ma topowe, zresztą sprzedane bilety i pozycje na playlistach mówią same za siebie
3
@MESSIah16 Wklepałem twoje zapytanie w czat gpt, może okaże się przydatny:
https://zapodaj.net/images/c2eb7a2cb55b0.jpg
1
@draxidox Haha czyli Lewus musi wypłacić jakiemuś Fabienowi laptopem po mordzie
1
@AlexDark00 Być może kiedyś też postawisz ten pierwszy krok
3
@AlexDark00 Nie obrażam kolego, ja tylko stwierdzam jasne fakty xD Bo jak ktoś nie potrafi zaakceptować oczywistości, znaczy że ma problem z poprawnym funkcjonowaniem mózgu. Z tą pomocą to być może chętnie skorzystam, dla mnie przynajmniej nie jest jeszcze za późno
2
@AlexDark00 A zatem masz wiele wspólnego z naszym klubem, zwłaszcza ta druga część
6
@AlexDark00 Ty masz ujemny ale iloraz inteligencji byczku, szkoda to ciągnąć dalej, bo nie potrafisz pochwalić gościa który nastukał ponad 30 bramek, przykre trochę
5
@MesQueUnClub96 Ja cały czas się łudzę że on nas trolluje, bo nie wierzę że można być tak zamkniętym na fakty xD
6
@AlexDark00 Próbujesz walczyć ze światem, ale świat Cię wyjaśnia w postaci dowodów xD Oglądnij sobie wszystkie bramki Robcia w naszych barwach i pokaż mi ile tych karniaczów było i pustaków. Chociaż dla Ciebie pustak to w przypadku Lewego pewnie każdy strzał z promienia pola karnego. :P Dosłownych pustaków/tapinów gdzie wystarczy że dołożył nogę i nie musiał się wysilać nie było sporo, a nawet jeśli by było (a nie było) to od tego jest napastnik żeby wywalczyć sobie miejsce w polu karnym i dołożyć nogę, jakbyś nie zauważył większość goli każdego napastnika to są łatwe do zdobycia gole. To tak jakbym ja Ci teraz powiedział że ter Stegen był c*ujowy bo większość interwencji to były strzały prosto w jego ręce xD
1
@AlexDark00 No to skoro obrońcę chwalisz za bronienie to napastnika byś pochwalił za bramki, a nie to nie Auba więc nie pochwalisz xD
1
@AlexDark00 A zatem kłamiesz
2
@AlexDark00 Już ci tłumaczyłem, ja się kieruję dowodami, a Ty zwykłymi farmazonami które prawdopodobnie by się nie sprawdziły :P I Lewy to nie mój bożek bo tak samo go krytykuję, ale w przeciwieństwie do Ciebie umiem też pochwalić
1
@AlexDark00 Ale ani ter Stegen, ani Araujo, ani Pedri nie strzelali tylu kluczowych goli co Lewy :P Z tym nie wygrasz mimo że go nienawidzisz z całego serca
1
@AlexDark00 Ale mi nie chodzi o to kto byłby bardziej przydatnym transferem tylko sam fakt że Lewy był kluczowy, koniec i kropka. Można sobie gdybać czy by nam wyszło na lepsze czy nie gdybyśmy wzięli kogoś innego, ale masz niezbite dowody na to że Lewus w dużej mierze przyczynił się do wygrania nam 2 pucharów
7
@AlexDark00 Idąc Twoja logiką żaden z obecnych zawodników nie jest kluczowy bo kiedyś potrafiliśmy strzelać ponad 100 goli w lidze, a teraz nie xD
3
@AlexDark00 Oceniasz przydatność danego zawodnika jedynie przez miarę tego ile kosztował i mówisz żebym się nie kompromitował? Ciekawe xD
6
@AlexDark00 Nie to nie działa w dwie strony xD Różnica jest taka że tu masz dowód że Lewy strzelał, a z Aubą wysnuwasz tylko nic nie warte przypuszczenia, że w tym samym sezonie miałby podobną formę, przecież Auba to jest paździerz i dlatego szybko się go pozbyliśmy
8
@takisobiektos To nie ma sensu byczku, jak chłop pisze że Lewy dawał punkty tylko czasem i w dodatku z karniaczków i pustaków to znaczy że żyje w swoim świecie. Przecież my w tamtym sezonie praktycznie karnych nie dostawaliśmy xD
2
@AlexDark00 Ter Stegen, de Jong, Araujo też nie byli kluczowi przy wygraniu ligi, inni gracze mogliby dać więcej, a nawet tyle samo za mniej
0
@AlexDark00 A co ma do tego jego poprzedni okres xD Nie masz gwarancji że w tym sezonie by strzelał w tych sytuacjach co Lewy, przecież gość też się szybko stoczył, porobił salta, fajnie było i resztę się skończył
5
@takisobiektos Dokładnie i uj z tym że te gole w dużej mierze były tymi na wagę 3 punktów, przecie Auba też by je trafił xD