Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr No spoko pijany pseudo ekspert hejtuje piłkarzy i wali populizmy, a ludzie się do tego tasują xD Tak jakbym typowego starego po meczu słuchał
0
@Emhyr Przecież kowal swoją żałosnością przebija tych patałachów kilkukrotnie
3
@TheNekro94 I by się okazało że to Messiemu założył bo pomylił karypla z gówniakiem
0
Dobrze przyda się na takie przełamanie ładny gol, tylko żeby to nie był wypadek przy pracy xD
0
Rozkręca się maszyna
0
W środek Robercik na wszelki wypadek
4
Robercik nie strzelaj kurwa
1
To już nawet nie jest śmieszne, przykre w chuj
0
Niesamowite to jest
0
@MessiForeverTheBest Xavi nie ma.. znaczy się Santos nie ma jaj żeby zdjąć Lewusa
1
@FcPortoFan1999 Dokładnie napijmy się kurwa bo na trzeźwo nie idzie
0
@szkudi7 Bo idiota kamiński boi się szewca przedryblować
0
Piękna kontra xD
1
@Roobo Przecież oni powinni ich ku*wa bez trenera o*ebać 4 0 xD
1
Haha Robcio zaś chciał wymusić, no tym razem niestety nie podziałało
0
@VegetaPolska Bo Ty jesteś dziewiszczem
2
@Rewolucja123 Nie bier spalaczy, te dobre działają w opozycji do tego co kolega wyżej pisze, ale ryją organizm i jak nie trenujesz pod jakieś zawody żeby w krótkim czasie zrobić zajebistą wycinkę to nie potrzebujesz tego. Lepiej zachować optymalny deficyt kaloryczny załóżmy te 500kcal przy zbilansowanej diecie i rozsądnym treningu i sobie spokojnie cisnąć
0
@macio_944 Nie patrzyłem mu w komentarze wcześniej, ale dla mnie beton to fanatyk właśnie i tutaj pewnie ma rację
0
@macio_944 Ale on tylko napisał o fanatycznych wyborcch PO nie o każdym xD
9
@Androchem Madrytyszcze
6
@Androchem Podobna jak suka i kurtyzana
0
@kondzix2115 Te co wymienili plus Hogwart's Legacy i Star Warsy
11
@QQL5 Też dostałem pięciocyfrówkę, a dokładniej 100,00 PLN
1
@PIWOSZ89 Bajer zajebisty, ale muszą go dopracować
0
@PIWOSZ89 Czytnik linii papilarnych, ale wkur*ia mnie już bo jak się ręka spoci to nie działa i trza wycierać i ekran i ręce
0
@Gaz No dobra ale co masz do KFD? Pamiętam że dużo się pisało kiedyś, że mają najlepszy stosunek cena/jakość. Nie wiem ile prawdy z tą jakością jeśli chodzi o skład, ale osobiście jestem zadowolony z ich produktów
10
@4drian0 Stary na delegacji to można się zabawić
1
@Gaz Ciekawe ile Ci te firmy zapłaciły za propagandę i reklamę
7
@Nano22 To wciąż mniej niż droga mojego starego do szkoły
3
@TR3YWAY Dokładnie, ja se koszę trawkę elegancko, basen czeka, jest ideolo
https://zapodaj.net/images/04926c87987af.jpg