0

@Emhyr No spoko pijany pseudo ekspert hejtuje piłkarzy i wali populizmy, a ludzie się do tego tasują xD Tak jakbym typowego starego po meczu słuchał

0

@Emhyr Przecież kowal swoją żałosnością przebija tych patałachów kilkukrotnie

3

@TheNekro94 I by się okazało że to Messiemu założył bo pomylił karypla z gówniakiem

0

Dobrze przyda się na takie przełamanie ładny gol, tylko żeby to nie był wypadek przy pracy xD

0

Rozkręca się maszyna

0

W środek Robercik na wszelki wypadek

4

Robercik nie strzelaj kurwa

1

To już nawet nie jest śmieszne, przykre w chuj

0

Niesamowite to jest

0

@MessiForeverTheBest Xavi nie ma.. znaczy się Santos nie ma jaj żeby zdjąć Lewusa

1

@FcPortoFan1999 Dokładnie napijmy się kurwa bo na trzeźwo nie idzie

0

@szkudi7 Bo idiota kamiński boi się szewca przedryblować

0

Piękna kontra xD

1

@Roobo Przecież oni powinni ich ku*wa bez trenera o*ebać 4 0 xD

1

Haha Robcio zaś chciał wymusić, no tym razem niestety nie podziałało

0

@VegetaPolska Bo Ty jesteś dziewiszczem

2

@Rewolucja123 Nie bier spalaczy, te dobre działają w opozycji do tego co kolega wyżej pisze, ale ryją organizm i jak nie trenujesz pod jakieś zawody żeby w krótkim czasie zrobić zajebistą wycinkę to nie potrzebujesz tego. Lepiej zachować optymalny deficyt kaloryczny załóżmy te 500kcal przy zbilansowanej diecie i rozsądnym treningu i sobie spokojnie cisnąć

0

@macio_944 Nie patrzyłem mu w komentarze wcześniej, ale dla mnie beton to fanatyk właśnie i tutaj pewnie ma rację

0

@macio_944 Ale on tylko napisał o fanatycznych wyborcch PO nie o każdym xD

9

@Androchem Madrytyszcze

6

@Androchem Podobna jak suka i kurtyzana

0

@kondzix2115 Te co wymienili plus Hogwart's Legacy i Star Warsy

11

@QQL5 Też dostałem pięciocyfrówkę, a dokładniej 100,00 PLN

1

@PIWOSZ89 Bajer zajebisty, ale muszą go dopracować

0

@PIWOSZ89 Czytnik linii papilarnych, ale wkur*ia mnie już bo jak się ręka spoci to nie działa i trza wycierać i ekran i ręce

0

@Gaz No dobra ale co masz do KFD? Pamiętam że dużo się pisało kiedyś, że mają najlepszy stosunek cena/jakość. Nie wiem ile prawdy z tą jakością jeśli chodzi o skład, ale osobiście jestem zadowolony z ich produktów

10

@4drian0 Stary na delegacji to można się zabawić

1

@Gaz Ciekawe ile Ci te firmy zapłaciły za propagandę i reklamę

7

@Nano22 To wciąż mniej niż droga mojego starego do szkoły

3

@TR3YWAY Dokładnie, ja se koszę trawkę elegancko, basen czeka, jest ideolo
https://zapodaj.net/images/04926c87987af.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?