0

@MrPGG Kumpel wciągnął w Fifę i kibicowanie Barcy, 2011 rok, piękny początek na samym szczycie, aczkolwiek nie doceniało się wtedy tych wyczynów Messiego i spółki

9

@IronSanHybrid Na badania i na stałe

2

@Zoker Chłop se robi yaya że Yaya miał większe yaya niż Leo

0

@Comentateiro Dziadek widzę z rana wsadza knagę w mrowisko

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

@Zoker Mike and Molly

0

@Encore No i co że zrobiła xD Jakby to była jakaś nowość że laski se robią cycki

0

@Artysta9 Nie inaczej

0

@Artysta9 A on wystarczy że powie że ma kontrakt jeszcze 4 lata i nic nie musi

0

@Rust_Cohle Prawda to

0

@Artysta9 To jeszcze Ferran się będzie musiał chcieć sprzedać

1

@mcsarna Fajnie jakby dali El Clasico w ostatniej kolejce

2

@Azi Wstałem dopiero nie chce mi się wyzywać, może wieczorem skorzystam ^^

19

@KamQiX 25 odpowiedzi i jeszcze nikt nikogo nie zwyzywał, jestem zawiedziony La bambą

2

@wasacz Ponoć talent na miarę Eto czy Suareza. Zobaczymy co Xavi z niego wykrzesa. Oby chłopok łapał jakieś minuty przy Lewusie

0

@VbamboeB Nie odrazu Rijad zbudowano ;)

11

@PatrychoO Też bym popchał

0

@Medium A nie 16? Coś tam w artykule czytałem przed chwilą że można się uwolnić od 16 milionów

0

@doc Jaką ma pensję i ile Totki teraz opłacały kojarzysz?

6

Komentarz usunięty

4

@arasz1819 Właśnie nie wiem jak mam rozumieć jego wpis, bo jeśli jest sympatykiem konfy to właśnie sam się zaorał xD

1

@Peciak A po czyjej Ty jesteś stronie? Popierasz zbuntowanych farmerów czy króla?

0

@require Ta, chyba Twój Neymar

2

@MesQueUnClub96 Ale jako stek albo żeberka w sosie BBQ

1

@wasacz Z kurczokiem najlepsze, ale widzę że często jakieś pazie narzekają że z kurczakiem to nie bo za suche xD Po to się je z sosem kebsa że nie ma prawa być suchy, chyba że ktoś nie umie zrolować dobrze

0

@Kondziubarca Piotr Bernaciak jest dziennikarzem tylko na papierze. Powinien natychmiast stracić dostęp do internetu

13

@mekston Jakim wolnym, ma żonę i dzieci

0

@Emhyr Ja i tak wolę czekać na oficjalki, ostatnim razem tylko transferem Lewusa żyłem jak głupi xD

0

@Hasszz Fakt, on kocha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?