Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@quarto Graczykowie i daleko od noszy też kozaki :)
1
@emeu Taa i znowu będę musiał podesłać kilka typów :D
0
@mateuszdabski Pan złota pamięć :D
4
@COU_11 Dlatego nie kupuję zwierzątek które żyją tak krótko, człowiek się przywiąże, a za rok czasu trzeba się żegnać :/
0
@FafitFCB idę po popcorn
0
@Avada Kedavra Za to kosą zetniesz trzcinę za jednym zamachem, a duże drzewo już nie.
0
@marekBarca Aż obejrzałem całe :D
0
@masakrator05 Miska, płatki, mleko
In that order
1
@Martwy Nie wiem czy to troll czy jakiś naiwny dzieciak, ale śmiechłem :D
3
@Colon "Pokaż mi swoje towary"
3
A teraz na rozweselenie, z cyklu "zasłyszane w kafejce" :) :
"Wiedziałem, że Lahoza dadzą. Czyli Ramos na 100% wyleci z karteczką. Barcelonka razem z federacją doskonale wiedzą co robią. Oni już się nawet nie kryją z tym, oni śmieją się nam w twarz i mówią "hej patrzcie, dymamy was co kolejke i co nam zrobicie?" Oby Iker wygral wybory na prezesa to wtedy wróci normalnosc i Real wróci na tron."
0
@DonAndresFCB Najpierw wypadałoby wyprać :P
5
@DonAndresFCB Co zamówiłeś? Zestaw młodego chemika?
1
@Prezes_sycylijczyk Jak sprzedający wprowadzi numer przesyłki InPost do systemu Allegro, to dostaniesz od nich maila z możliwością śledzenia przesyłki. Czasami sprzedający osobno wysyła Ci maila z taka możliwością, ale to zazwyczaj większe sklepy. Jeśli tego nie dostaniesz maila to czekaj na smsa od InPost ;)
0
Ciekawostka: Pan Mateu Lahoz sędziował El Clasico 4 razy w swojej karierze, bilans tych spotkań to 2 wygrane Realu, 1 remis i 1 wygrana Barcelony.
0
@lukaszbarca15 Myślę że nasze maszyny będą grać dopóki nie wejdą do top 2
2
@Kidd Nie sądzę żeby to były prześmiewcze komentarze :)
1
@FranzMaurer Zawsze możesz pobiegać po schodach :)
0
@beznicku1000 Mówiąc top six mam na myśli 6 najlepszych zespołów, nie koniecznie 6 miejsce :P @Kompletny Ciekawie by się oglądało Espanyol i nasze rezerwy w jednej lidze :D
1
No i wszyscy wracają na swoje miejsce, jeszcze tylko Valencia do top six i można powiedzieć że rok jak co roku ^^
5
@AdrianGajewski2005 Bez przekleństw proszę
0
@Peciak No cóż, ciężko nie przejechać się być może jedynym takim pociągiem w życiu ^^
0
@chavez No o tym właśnie mówię, ludzie stawiają po 6 zdarzeń w kuponie licząc że to są "pewniaki", a przeważnie ten jeden czy dwa zdarzenia nie wchodzą. Karuzela jeszcze bardziej się kręci gdy raz Ci się uda trafić takiego akumulatora, wtedy przeciętny gracz jest przekonany o swoich zdolnościach bukmacherskich i gra dalej licząc że się dorobi fortuny. Też swego czasu potrafiłem grać będąc na plusie w dłuższej perspektywie, ale to wymaga tak jak mówisz cierpliwości, zaufania do swojego systemu i przedewszystkim chłodnej głowy.
0
@DaPi I dlatego buk zawsze będzie na plusie, bo przeważnie te 1 mecze nie wchodzą :)
1
@NeroTFP Taa napewno
0
@MSN30 Jeden z nich to przyjaciel mojego szwagra, przykra sprawa. Góry są cudowne, ale mają też swoje drugie oblicze..
3
@Kengo Koza
2
@xVENUMx Spore ryzyko, ale oby to weszło :)
0
@EL_Pi Panie bo to raper jest a nie komentator
0
@PuyolTheBest W tym sezonie nie idzie im tak źle, jak się zepną to dadzą radę