Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Azi Lidle z tego co kojarzę mają minimalne wymiary jakieś ustalane w tych alejkach w przeciwieństwie do Biedronek. Sam wolę robić zakupy w Biedrze, ale tylko z samego rana albo przed zamknięciem bo w godzinach szczytu w tym burdleu się przejść nie da
1
@Azi Z tym że korytarze w Lidlu są prawie 2 razy większe
2
@krzywy Będzie po kryjomu do kibla chodził jarać jak w szkole
6
Komentarz usunięty
0
@Bobert_Kubicki Nie odchodź :(
1
@Commando Hola hola jakim pierwszym, jeszcze potężny Peña jest
2
@Patrykl145 I dwie polki Ewka Pajor i Emilia Szymczak
2
@JordiAlbion Zgadza się, @Bobert_Kubicki La Bamba nie zapomina
0
@Arden Odważnie o Peni
0
@A4ron To był @Bobert_Kubicki . Byłeś blisko xD
6
@siuuu xDD
1
@NeroTFP1 Wojtek będzie bronił same piłki które lecą prosto w niego, a Robercik strzelał karniaki oraz tapiny. Auba zrobiłby to samo za dwóch i za darmo
13
Ciekawe czy Alex będzie po Wojtasie też cisnął
3
@PatrykBarca Żeby pooglądać krople deszczu spływające po szybie
3
@macio_944 Chłop co wizytówki Rokstarowi będzie robił
66
Komentator: "Vinicius ma jakiś problem, ma jakiś uraz"
Każdy: Chyba kurła głowy
1
@regatta52 Ajfony jedzą gówno
2
@Lionel_Messi10 O kurła myślałem że Wojtek ma jakieś 38 xD
4
@norbi77 Tymczasem Dembele:
2
@Marian_Pazdzioch Ferdek miał rację, menda żeś jest łysa, a do tego oszust i złodziej
1
@piano_master Też lubię te memy
9
@tbas No tak Flick nie ma zielonego pojęcia że Getafe są rzeźnikami. Nie wszedł na La bambe i tbas mu nie powiedział jeszcze xD Uwielbiam to wasze "Flick nie rozumie" , jak rozumiecie więcej to czas najwyższy złożyć CV do sztabu szkoleniowego
12
@KrwawiaceoczyVEB Są dobre, ale bez przesady z tym kapitalne xD
3
Więzadło krzyżowe zerwało Rodriego
1
@Faro Nie wiem na ile nas je*ią z tytułu podatków, a na ile z tytułu popytu, bo o ile pierwsze się rozumie tak drugie już można podciągnąć trochę pod wyzysk jak wszystko chodzi na jednej internetowej platformie i koszty dostarczenia usługi już są znikome albo żadne. Tak czy srak największy wyzysk można im zarzucić w tym że wypuszczają to gówno co roku niewiele tam zmieniając i zmuszają graczy online do kupowania na bieżąco żeby mieć jak grać z innymi te ultimejty. Jakby tak gracze się zbuntowali i nie kupowali w ogóle nowych fif tylko grali cały czas na starej to by dało im do zrozumienia że muszą zmienić formułę
1
@FCB_dimiC No i gdzie w Twojej opini znajduje się tutaj jakiś błąd logiczny bo nie rozumiem? To że chciałem żeby kolega przyznał że kombinowanie z vpnem jest oszustwem według Ciebie oznacza że jednocześnie uważam że sam nim nie jestem? Nieźle xD Oczywiście że jestem. Po prostu nazywajmy rzeczy po imieniu
1
@Faro Jakbym miał kompa to pewnie też bym kombinował jak się da, a tak to mogę jedynie czekać aż stanieje, będzie promocja albo kupić używkę. Gram naprawdę rzadko to 3 stów nie wydam, chyba że ktoś na urodziny kupi xD
1
@Faro Okej, ale oni Nam sprzedają to w naszym regionie i muszą się stosować do naszych przepisów i podatków stąd prawdopodobnie wynika różnica cen, popyt pewnie też ma jakieś znaczenie. Dlaczego bukmacherzy pobierają różne prowizje w różnych krajach? No właśnie z tytułu podatku, to jest proste jak budowa cepa
1
@siuuu No skadś się to bierze widocznie więcej muszą zabulić sprzedając grę Polakom, ale może być też tak jak inni podejrzewają że w zarządzie EA zasiada jakiś hejter polaczków i specjalnie nam winduje ceny bo nie zasługujemy żeby sobie pograć po "taniości" :P
@Faro Jeśli koniecznie musisz mieć online no to jeszcze da się zrozumieć te vpny. Co do dymania, dla Ciebie EA Nas dyma, a w EA pewnie narzekają że nasze podatki ich dymają. Nie jestem w stanie tego potwierdzić, więc w tym miejscu musimy uciąć spekulacje