9

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@Azi Lidle z tego co kojarzę mają minimalne wymiary jakieś ustalane w tych alejkach w przeciwieństwie do Biedronek. Sam wolę robić zakupy w Biedrze, ale tylko z samego rana albo przed zamknięciem bo w godzinach szczytu w tym burdleu się przejść nie da

1

@Azi Z tym że korytarze w Lidlu są prawie 2 razy większe

2

@krzywy Będzie po kryjomu do kibla chodził jarać jak w szkole

6

Komentarz usunięty

0

@Bobert_Kubicki Nie odchodź :(

1

@Commando Hola hola jakim pierwszym, jeszcze potężny Peña jest

2

@Patrykl145 I dwie polki Ewka Pajor i Emilia Szymczak

2

@JordiAlbion Zgadza się, @Bobert_Kubicki La Bamba nie zapomina

0

@Arden Odważnie o Peni

0

@A4ron To był @Bobert_Kubicki . Byłeś blisko xD

6

@siuuu xDD

1

@NeroTFP1 Wojtek będzie bronił same piłki które lecą prosto w niego, a Robercik strzelał karniaki oraz tapiny. Auba zrobiłby to samo za dwóch i za darmo

13

Ciekawe czy Alex będzie po Wojtasie też cisnął

3

@PatrykBarca Żeby pooglądać krople deszczu spływające po szybie

3

@macio_944 Chłop co wizytówki Rokstarowi będzie robił

66

Komentator: "Vinicius ma jakiś problem, ma jakiś uraz"
Każdy: Chyba kurła głowy

1

@regatta52 Ajfony jedzą gówno

2

@Lionel_Messi10 O kurła myślałem że Wojtek ma jakieś 38 xD

4

@norbi77 Tymczasem Dembele:


2

@Marian_Pazdzioch Ferdek miał rację, menda żeś jest łysa, a do tego oszust i złodziej

1

@piano_master Też lubię te memy

9

@tbas No tak Flick nie ma zielonego pojęcia że Getafe są rzeźnikami. Nie wszedł na La bambe i tbas mu nie powiedział jeszcze xD Uwielbiam to wasze "Flick nie rozumie" , jak rozumiecie więcej to czas najwyższy złożyć CV do sztabu szkoleniowego

12

@KrwawiaceoczyVEB Są dobre, ale bez przesady z tym kapitalne xD

3

Więzadło krzyżowe zerwało Rodriego

1

@Faro Nie wiem na ile nas je*ią z tytułu podatków, a na ile z tytułu popytu, bo o ile pierwsze się rozumie tak drugie już można podciągnąć trochę pod wyzysk jak wszystko chodzi na jednej internetowej platformie i koszty dostarczenia usługi już są znikome albo żadne. Tak czy srak największy wyzysk można im zarzucić w tym że wypuszczają to gówno co roku niewiele tam zmieniając i zmuszają graczy online do kupowania na bieżąco żeby mieć jak grać z innymi te ultimejty. Jakby tak gracze się zbuntowali i nie kupowali w ogóle nowych fif tylko grali cały czas na starej to by dało im do zrozumienia że muszą zmienić formułę

1

@FCB_dimiC No i gdzie w Twojej opini znajduje się tutaj jakiś błąd logiczny bo nie rozumiem? To że chciałem żeby kolega przyznał że kombinowanie z vpnem jest oszustwem według Ciebie oznacza że jednocześnie uważam że sam nim nie jestem? Nieźle xD Oczywiście że jestem. Po prostu nazywajmy rzeczy po imieniu

1

@Faro Jakbym miał kompa to pewnie też bym kombinował jak się da, a tak to mogę jedynie czekać aż stanieje, będzie promocja albo kupić używkę. Gram naprawdę rzadko to 3 stów nie wydam, chyba że ktoś na urodziny kupi xD

1

@Faro Okej, ale oni Nam sprzedają to w naszym regionie i muszą się stosować do naszych przepisów i podatków stąd prawdopodobnie wynika różnica cen, popyt pewnie też ma jakieś znaczenie. Dlaczego bukmacherzy pobierają różne prowizje w różnych krajach? No właśnie z tytułu podatku, to jest proste jak budowa cepa

1

@siuuu No skadś się to bierze widocznie więcej muszą zabulić sprzedając grę Polakom, ale może być też tak jak inni podejrzewają że w zarządzie EA zasiada jakiś hejter polaczków i specjalnie nam winduje ceny bo nie zasługujemy żeby sobie pograć po "taniości" :P
@Faro Jeśli koniecznie musisz mieć online no to jeszcze da się zrozumieć te vpny. Co do dymania, dla Ciebie EA Nas dyma, a w EA pewnie narzekają że nasze podatki ich dymają. Nie jestem w stanie tego potwierdzić, więc w tym miejscu musimy uciąć spekulacje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?