Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hansi Flick out
3
@AndresCuccittini Dobranoc
3
@Lukikiki W końcu jakiś głos rozsądku, rzygać się chce tymi upośledzonymi malkontentami
2
@Popitek12 Dobranoc
2
@Azi Nie zamierzam tego czytać, ale generalnie to się zgadzam
6
@AduŚ07 Ty chyba też nie przeszedłeś, wszystko się zgadzało, ale głowa uszkodzona
1
@Tasde Czysta ciekawość wybacz, podobno pierwszy stopień do piekła, ale widzę po avatarze że aspirujesz także liczę na wyrozumiałość
1
@Tasde A potem się zmieniacie?
6
@macio_944 Średnio lubię Stana, ale jeszcze średniej tego wieśniaka Stonogę, niech go tam zaora Krzych
21
Typiara serwuje a Eurosport stwierdził że reklamy ciekawsze
1
@TR3YWAY dublet
7
@partymaker Tak, wisi sobie w szafie dalej
1
@kulek22 @TheNekro94 Dzięki
2
@Luciano99 Bardzo kontrowersyjne
1
Objaśniłby ktoś jak wyglądają w siatkówce zasady punktacji w tabeli?
2
@Kgorecki2500 Jak dla mnie bzdura, przekazywanie emocji zależy od aktora, a nie od języka i to właśnie dubbing bardziej słynie ze sztuczności i braku emocji. Decydując się na dubbing zamiast oryginału człowiek z automatu sobie pogarsza wrażenia z filmu, to tak jakby dobrą włoską pizzę polewać ketchupem, można i będzie dobra, ale po co ^^ Abstrahując już od tego że oglądając w oryginale człowiek z automatu uczy się języka
3
@Kgorecki2500 Przecież dubbing w filmach nieanimowanych ssie, jak tu później aktora ocenić rozsądnie jak Ci maskują kwestię którą wypowiada
16
@siuuu
W końcu się zdzwonili
Laporta: No i co?
Nico: No i nico xD
3
@Bulbulator Właśnie o to będzie chodzić, że dopóki nie nauczysz się umiejętności walki to będziesz machał tym badylem jak pipa, zupełnie jak w klasycznych gothicach
1
@kamilop Chyba ku*wa szpitalnym
1
@Aragorn33 No to trzeba spodziewać się jakiegoś specjalnego wydania baciaty od pani Stachurskiej
2
@tristan87 Niby dopiero 23, ale przed nią jeszcze tylko 3 olimpiady na których będzie mogła zagrać na najwyższym poziomie, a ta była na ulubionej nawierzchni, ale no jakaś tam szansa na złoto zawsze będzie
3
@MesQueUnClub96 Wygra, ciężej będzie ze złotym szlemem
4
@macio_944 Mi się wyrzynają, a nie będę musiał mieć usuwanych, ale tylko dlatego że miałem usuwane cztery czwórki żeby zrobić miejsce tym ósemkom, matematyka wyższa generalnie
1
@Yamal_Williams Yamal za Rodrygo i jest git
3
@Barcasub https://tiny.pl/dnz96
2
Czasem po porażce wystarczy sobie ulżyć
https://zapodaj.net/images/b7f4cf5da0ce0.jpg
2
@sen Można ich brać przynajmniej za nieupośledzonych
2
@Messibestplayerintheworld Zaśmiecacie tylko La bambe postami tej kserokopiarki. Zamiast się podniecać wysrywami dziennikarzy lepiej poczekać na jakąś oficjalkę
1
@Popitek12 Jest tylko jeden Goat
https://media.tenor.com/ZDQh0f8soV4AAAAM/spiderman-tobey.gif