1

@Faro Uważasz że jesteśmy na tym polu dyskryminowani przez EA? Jeśli tak to pobieraj za darmo, komputer ma tą przewagę że idzie łatwo spiracić gry, ja na plejke muszę im niestety bulić co te parę lat chociaż jak się kupuje co trzecią Fifę to nie jest to tak odczuwalne. No chyba że spiraconej wersji nie możesz do Ultimate używać, ale ja w ogóle olewam ten szajs, wolę sobie czasem z botem pograć czy jak kuzyn wpadnie

1

@Faro No ale skądś się to wzięło że inne kraje płacą inaczej za różne produkty tak? Każdy kraj ma swoje podatki, opłaty, prowizje, nie można jasno stwierdzić że jest to nieuczciwe i powinniśmy płacić po równo, zawiało to mocno lewicową utopią xD

1

@Faro To się rozbija wszystko tylko o paragrafy, jeśli Ukrainiec bierze w Polsce socjal to robi to w większości legalnie, a to czy jest to słuszne w naszej opinii czy nie to już inna kwestia. Natomiast jeśli masz taki regulamin który jasno zabrania korzystania z VPNa i fałszowania danych no to dlaczego porównujemy obie sytuacje?

2

@Faro To po co się wykłócasz? Skoro koledze właśnie chodzi o to że jak już oszukujesz to czemu masz nie spiracić tej gry za darmoche? Skoro wyzywasz EA od naciągaczy i złodziei to czemu nie podpierdzielisz im gry tylko kombinujesz z jakimiś vpnami żeby kupić taniej

2

@Faro Chłopie nie brnij w to bo się tylko pogrążasz, oszukujesz na kombinowaniu z vpnem żeby kupić taniej to chociaż przyznaj że jesteś oszustem. Bardziej szanuję oszustów niż oszustów hipokrytów

2

@BTW Myślę że straty jakie ponieśli to wystarczająco cenna lekcja na przyszłość i uważam że powinniśmy sobie pomagać w tego typu sytuacjach, tak po ludzku, kiedyś też możemy potrzebować pomocy z tytułu popełnienia jakichś błędów

19

@Flyingbetoniarka Wychodzi na to że Ty nic nie rozumiesz

7

Yamal proszę usiądź mi na mordzie

1

Penalti a favor del real madrid

1

@Kapitan hawk Penalti a favor del Kylian Mekambe

1

@Marcelinho99 Coś było że jak jest kontuzja to się robi miejsce w ffp

1

@KrwawiaceoczyVEB Ał nie tak ostro

2

@KrwawiaceoczyVEB Jak się nie myjesz to najwyższy czas zacząć bo śmierdzi

3

Mam wrażenie że Flick podpisał kontrakt z diabłem, że wygramy każdy mecz w La lidze, ale z każdym wypada jakiś zawodnik

5

Komentator la Bambe czyta

1

Dobry meczyk dużo się dzieje

1

Co go wrzucił w bandę jak psa xD

6

@Luciano99 Te 2 złote zajumał pewno babce z torebki

2

@Herato Ten Euro to dobry zawodnik musi być

1

Czy to syn Coutinho?

3

@MessiForeverTheBest Spaliniarzy trzeba zdelegalizować

1

@messi33 Perła, Žatecky, Tyskie

1

@FcPortoFan1999 Fają to był wczoraj Ter Stegen (emotka płaczu)

1

@FcPortoFan1999 Jak się jest fają to się przeziębi, a jak się dobrze zaplanuje to idzie w rozsądny sposób zahartować organizm i uodpornić na infekcje

1

@MarianekFCB Był tragiczny co nie zmienia faktu że to Eryk dał czerwo w 10 minucie spotkania. Nie musiał tego robić, mógł dać strzelić gola i prawdopodobnie wyszłoby nam to na lepsze

1

@MarianekFCB Mina miną, ale nie odwala się faulu na czerwo w 10 minucie spotkania, Eryk spierdolił sprawę

3

@macio_944 No właśnie miałem pisać że już jakiś pseudo ekspert mądrości w studio gada, a zapomina idiota że w dziesięciu gramy praktycznie od początku xD

4

Zawsze jakiś placek musi coś odjebać w tej LM

4

Co jest, Adolf Hutter xD

4

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?