Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tarnowitz A kto tak powiedział?
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Flicka uwielbiam bo dał naszej Barcy mnóstwo dobrego, ale jego decyzji często nie rozumiem...
1
Pamiętam jakby to było wczoraj...
https://www.facebook.com/share/r/1ELW5y3SwU/
Ahh ten Lionel ❤️❤️
I te dośrodkowanie...
0
https://www.facebook.com/share/r/1CYjaa2oV8/
Ahh ten Lionel. Gdyby to weszło... ❤️
1
https://www.facebook.com/share/r/17MjPrTBXT/
Ahh ten Lionel ❤️❤️
2
@July_6_BcN Empirycznie i paradoksalnie
3
Szczałeczka sąsiady!
2
@tomek8756 Nazwę tego podklubu piszemy małą literą
1
Ale dobrze, że tej premiery GTA VI jeszcze nie przesunęli. Oby tak dalej.
1
Oficjalnie:
Kevin w święta na Polsacie.
0
@FcPortoFan1999 "wywalone jajka na wierzch" xD hahaha o ja pie...
0
@FCB_dimiC "No tak średnio bym powiedział"
0
Komentarz usunięty
1
@FcPortoFan1999 No, napewno xD
3
Ooo same madryle w studiu C+
0
O borze sosnowy F1...
Dobranoc więc ;*
6
Pedri w stylu Messiego :)
1
@PIWOSZ89 I cieszę się z tego :)
2
Komentarz usunięty
1
@Eklerek Za dużo ulubionych mam żebym je tutaj wymieniał. Ogólnie uwielbiam SOAD. Z jednej strony trochę szkoda, że wydali tak mało albumów, ale z drugiej może to i lepiej bo są na bardzo wysokim poziomie. Później różnie mogło by być robiąc coś "na siłę".
7
@bartekvisca Ale tu nie chodzi o to żeby go ściągać z PSG, tylko właśnie żeby był wypoczęty na takie mecze i ściągać go w spotkaniach gdzie już pewnie prowadzimy i nie musi grać po 85 minut. To jeden z przykładów.
7
@RosjaninBut Oczywiście, że Fermin czy Gavi by pomógł.
6
@kuz A my to nadal FC Barcelona a nie np. obecne ManU
0
Kurde... Stresik się pojawił przed meczem.
2
@Barca_Q real często gra w dwunastu ;)
1
@Kessie Co to za styl? xD Na viniciusa?
0
@derus Ale gdybyś założył wątek i zadał pytanie typu "jakie nastroje przed meczem?" To masz świadomość, że mogły by tam się pojawić komentarze poważne i "śmieszkujące"? Wiesz to, prawda?
2
@Ku84fcb Wiele takich mam które uwielbiam. Nie wybiorę jednego, po prostu nie mogę ;D
0
@derus Zawsze możesz ignorować takie wpisy, prawda? Ale nie, lepiej pisać komuś, że ma za dużo czasu bo sobie zażartował.
6
@derus Wyciągnij kija z dupy.