0

@Tarnowitz A kto tak powiedział?

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Flicka uwielbiam bo dał naszej Barcy mnóstwo dobrego, ale jego decyzji często nie rozumiem...

1

Pamiętam jakby to było wczoraj...
https://www.facebook.com/share/r/1ELW5y3SwU/
Ahh ten Lionel ❤️❤️
I te dośrodkowanie...

0

https://www.facebook.com/share/r/1CYjaa2oV8/
Ahh ten Lionel. Gdyby to weszło... ❤️

1

2

@July_6_BcN Empirycznie i paradoksalnie

3

Szczałeczka sąsiady!

2

@tomek8756 Nazwę tego podklubu piszemy małą literą

1

Ale dobrze, że tej premiery GTA VI jeszcze nie przesunęli. Oby tak dalej.

1

Oficjalnie:
Kevin w święta na Polsacie.

0

@FcPortoFan1999 "wywalone jajka na wierzch" xD hahaha o ja pie...

0

@FCB_dimiC "No tak średnio bym powiedział"

0

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999 No, napewno xD

3

Ooo same madryle w studiu C+

0

O borze sosnowy F1...
Dobranoc więc ;*

6

Pedri w stylu Messiego :)

1

@PIWOSZ89 I cieszę się z tego :)

2

Komentarz usunięty

1

@Eklerek Za dużo ulubionych mam żebym je tutaj wymieniał. Ogólnie uwielbiam SOAD. Z jednej strony trochę szkoda, że wydali tak mało albumów, ale z drugiej może to i lepiej bo są na bardzo wysokim poziomie. Później różnie mogło by być robiąc coś "na siłę".

7

@bartekvisca Ale tu nie chodzi o to żeby go ściągać z PSG, tylko właśnie żeby był wypoczęty na takie mecze i ściągać go w spotkaniach gdzie już pewnie prowadzimy i nie musi grać po 85 minut. To jeden z przykładów.

7

@RosjaninBut Oczywiście, że Fermin czy Gavi by pomógł.

6

@kuz A my to nadal FC Barcelona a nie np. obecne ManU

0

Kurde... Stresik się pojawił przed meczem.

2

@Barca_Q real często gra w dwunastu ;)

1

@Kessie Co to za styl? xD Na viniciusa?

0

@derus Ale gdybyś założył wątek i zadał pytanie typu "jakie nastroje przed meczem?" To masz świadomość, że mogły by tam się pojawić komentarze poważne i "śmieszkujące"? Wiesz to, prawda?

2

@Ku84fcb Wiele takich mam które uwielbiam. Nie wybiorę jednego, po prostu nie mogę ;D

0

@derus Zawsze możesz ignorować takie wpisy, prawda? Ale nie, lepiej pisać komuś, że ma za dużo czasu bo sobie zażartował.

6

@derus Wyciągnij kija z dupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?