4

Dzień dobry ludzie. Miłego dnia!

3

7

@norbi77 No dokładnie. Bardzo dziwna zależność xD

0

@Vegeta88 Dobrze, że się kreta nie napił. Chociaż kto to wie.

0

@Matt_i1992 Czy ten mecz był "doskonały"? Kłóciłbym się

2

Wojtek bez czerwonej. Daję okejke

0

Zajadą Pedriego do stycznia... :(

0

@Messiah10 No kurwa rzeczywiście

1

@Bolton Trza go ratować!

0

Gdzie się podziewa @Kapitan hawk? Bo się tutaj podszywki rozpanoszą na dobre

5

Nikt praktycznie nie narzeka na skład ;D Więc wiadomo jak się to skończy hehe.
A tak na poważnie to po 3 punkty! ❤️
Dzisiaj must have po wczorajszym wpiendolu białych

2

@MeMyselfAndI Jeśli ktoś już wysuwa takie filmiki widząc co wyprawiają sędziowie w Hiszpanii na korzyść waszego obrzydliwego klubu to tylko napiszę "xD"
A jak jesteś już taki mądry to może powrzucaj filmy jakie wały szły przeciwko Barcy w naszych meczach ;)
O LM już nawet nie wspomnę gdzie was pchali tyle razy, że to głowa mała... Na to jesteście ślepi tak jak sędziowie w tych przekrętach. Koszulką tego waszego klubu bym sobie nawet tyłka nie chciał podetrzeć. Bez odbioru.

4

@Aragorn33 Je***y obrzydliwy rządowy klub.

0

@gumaz Tfu na złodziejstwo ;/

3

Wiem, że jedna jaskółka bla bla bla, ale jestem pełen podziwu jak Atletico dziś rozjebało real.

0

Pięknie Brentford! Jeszcze jedną dawać!

1

@Luciano99 hahaha dobre to masz xDD

0

@Derean Głos rozsądku!

0

Prześcieradła miały się "sypać" bo KMS xD Tak mówili eksperci na tej stronie. Heh

1

@Luciano99 A co? Wychodzisz delikatnie z nałogu przed freakMMA?

7

Muszą tam jak najszybciej wrócić ❤️
https://zapodaj.net/plik-aA0jT6l8DD

0

@Filipem Ale go pocisnął ;D

5

Przecież taką galę ZP dla kobiet to by oglądała jakaś garstka masochistów. Z czym do ludzi. Na siłę to wszystko robione.

3

Ale kelafifi wkurwiony xD

7

@Kessie Ukradłeś ją @Luciano99?

2

@Luciano99 Spodziewałem się jednak browara, ale picka jest top!

2

Kiedyś: Ale ta gierka ma zajebistą grafikę
Zajebista grafika:
https://zapodaj.net/plik-0zDbIR1lrM

;D ehh to były klimatyczne czasy

1

@LukaszFan Ja go nie lubię na przykład :)

1

@kubix05 Miłego dnia zakończonego zwycięstwem Barcy! ;)

1

@Sulimo Świetna gierka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?