Martwy
Dołączył/a: styczeń 2019
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Dzień dobry ludzie. Miłego dnia!
3
Powodzenia!❤️
https://zapodaj.net/plik-BcHQCWanjA
7
@norbi77 No dokładnie. Bardzo dziwna zależność xD
0
@Vegeta88 Dobrze, że się kreta nie napił. Chociaż kto to wie.
0
@Matt_i1992 Czy ten mecz był "doskonały"? Kłóciłbym się
2
Wojtek bez czerwonej. Daję okejke
0
Zajadą Pedriego do stycznia... :(
0
@Messiah10 No kurwa rzeczywiście
1
@Bolton Trza go ratować!
0
Gdzie się podziewa @Kapitan hawk? Bo się tutaj podszywki rozpanoszą na dobre
5
Nikt praktycznie nie narzeka na skład ;D Więc wiadomo jak się to skończy hehe.
A tak na poważnie to po 3 punkty! ❤️
Dzisiaj must have po wczorajszym wpiendolu białych
2
@MeMyselfAndI Jeśli ktoś już wysuwa takie filmiki widząc co wyprawiają sędziowie w Hiszpanii na korzyść waszego obrzydliwego klubu to tylko napiszę "xD"
A jak jesteś już taki mądry to może powrzucaj filmy jakie wały szły przeciwko Barcy w naszych meczach ;)
O LM już nawet nie wspomnę gdzie was pchali tyle razy, że to głowa mała... Na to jesteście ślepi tak jak sędziowie w tych przekrętach. Koszulką tego waszego klubu bym sobie nawet tyłka nie chciał podetrzeć. Bez odbioru.
4
@Aragorn33 Je***y obrzydliwy rządowy klub.
0
@gumaz Tfu na złodziejstwo ;/
3
Wiem, że jedna jaskółka bla bla bla, ale jestem pełen podziwu jak Atletico dziś rozjebało real.
0
Pięknie Brentford! Jeszcze jedną dawać!
1
@Luciano99 hahaha dobre to masz xDD
0
@Derean Głos rozsądku!
0
Prześcieradła miały się "sypać" bo KMS xD Tak mówili eksperci na tej stronie. Heh
1
@Luciano99 A co? Wychodzisz delikatnie z nałogu przed freakMMA?
7
Muszą tam jak najszybciej wrócić ❤️
https://zapodaj.net/plik-aA0jT6l8DD
0
@Filipem Ale go pocisnął ;D
5
Przecież taką galę ZP dla kobiet to by oglądała jakaś garstka masochistów. Z czym do ludzi. Na siłę to wszystko robione.
3
Ale kelafifi wkurwiony xD
7
@Kessie Ukradłeś ją @Luciano99?
2
@Luciano99 Spodziewałem się jednak browara, ale picka jest top!
2
Kiedyś: Ale ta gierka ma zajebistą grafikę
Zajebista grafika:
https://zapodaj.net/plik-0zDbIR1lrM
;D ehh to były klimatyczne czasy
1
@LukaszFan Ja go nie lubię na przykład :)
1
@kubix05 Miłego dnia zakończonego zwycięstwem Barcy! ;)
1
@Sulimo Świetna gierka ;)